Uložiť do nákupného zoznamu
Vytvorenie nového nákupného zoznamu

Hill's

( počet produktov: 37 )

Hill's krmivo pre mačky

Hill's je jedným z lídrov na globálnom trhu s prémiovými potravinami. Spoločnosť bola založená pred viac ako 75 rokmi v Spojených štátoch veterinárom Dr. Markom Morrisom. Dokázal, že so správnou stravou môže byť život domácich miláčikov dlhší a zdravší.

Nutričné ​​technológie používané v krmivách Hill's zaisťujú trvalo udržateľný rozvoj štvornohých miláčikov a pomáhajú im žiť v zdraví a pohode po mnoho rokov. Tím veterinárnych lekárov, dietológov a vedcov vynakladá maximálne úsilie, aby vyvinul tie najlepšie receptúry a zlepšil existujúce produkty. Každá zložka krmiva je testovaná a analyzovaná, takže krmivo Hill's obsahuje iba vybrané zložky.

Krmivo pre mačky Hill's ponúka rôzne príchute a možnosti podávania. Sortiment značky Hill's zahŕňa suché a mokré krmivo a pochúťky pre mačky. Každá z nich spĺňa rôzne nutričné ​​potreby mačiek rôzneho veku, s rôznou úrovňou aktivity a mačiek vyžadujúcich špeciálnu starostlivosť - so zdravotnými problémami alebo počas rekonvalescencie. Vďaka vhodne zvoleným surovinám podporí strava nielen každodenné fungovanie zvieratka, ale aj jeho rýchlejšiu regeneráciu.

Hill's pre mačky - vyberte si to najlepšie

Hill's je prémiové krmivo, vyznačujúce sa najvyššou kvalitou. Okrem krmiva pre domáce zvieratá vyrába táto značka aj krmivo pre mačky so špeciálnymi výživovými potrebami.

Hill's Science Plan je špecializované udržiavacie krmivo, ktoré spĺňa potreby mačiek všetkých vekových kategórií. Nájdete tu krmivo pre mačiatka a gravidné mačky, dospelé mačky, sterilizované mačky, domáce mačky a seniorov.

Krmivo pre mačiatka podporuje rozvoj a dodáva energiu neustále sa hrať a objavovať svet. Suché krmivo pre mačky Hill's poskytne dobre vyváženú stravu, ktorá sa postará o správnu váhu vašej mačky, zdravie ústnej dutiny, zaistí jej krásny vzhľad srsti a pomôže odstrániť chlpy zo žalúdka. Mačka senior dostane porciu krmiva s vyváženým zložením, ktoré pomôže udržať zdravé kĺby a kosti.

Hill's Prescription Diet ponúka široký sortiment špecializovaných krmív, ktoré spĺňajú potreby mačiek s rôznymi chorobami. Potraviny so zníženým obsahom tuku a kalórií pomáhajú v boji proti obezite a cukrovke. Vysoko stráviteľné potraviny s vysokým obsahom antioxidantov podporujú liečbu gastrointestinálnych porúch a potravinových alergií.

Pre mačky s diagnostikovaným ochorením obličiek Hill's vyvinula diétu s množstvom Omega 3 a 6 kyselín a antioxidantov na podporu prietoku krvi v obličkách. Pri problémoch s močovými cestami pomôže jedlo s obsahom horčíka a DL-metionínu.

Okrem zdraviu prospešných vlastností netreba zabúdať ani na chuť. Krmivo Hill's, suché aj mokré, prichádza v mnohých príchutiach, ktoré určite oslovia milovníkov mačiek. Dostupné príchute zahŕňajú: kuracie, jahňacie, králik, tuniak a mnoho ďalších. Okrem toho je mokrá strava Hill's dostupná vo viacerých podobách – kúsky mäsa v omáčke alebo želé, alebo mäsové konzervy s konzistenciou konzervy. Vďaka rozmanitosti chutí a foriem podávania bude strava vašej mačky pestrá a chutná.

Krmivo pre mačky Hill's – názory

Potreba bielkovín, tukov a vitamínov u mačky sa mení s vekom a zdravím. Dobre vybrané krmivo, ktoré spĺňa špecifické potreby, podporuje vývoj a zdravie vášho domáceho maznáčika. Preto je také dôležité poskytovať potraviny vyrobené z tých najkvalitnejších surovín, bez umelých prísad, konzervantov a cukrov. Vďaka správnej strave sa vaša mačka bude môcť tešiť z energie a dobrého zdravia po mnoho rokov. To je dôvod, prečo mnohí odborníci odporúčajú krmivo Hill's svojim mačacím pacientom. Názory veterinárnych lekárov, ošetrovateľov a spokojných mačiek sú tým najlepším odporúčaním pre Hill's krmivo.

IdoSell Trusted Reviews
4.73 / 5.00 7302 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-06-24
Všetko bolo super
2024-06-23
Super produkt, rýchle dodanie, spoľahlivý obchod
pixel