Uložiť do nákupného zoznamu
Vytvorenie nového nákupného zoznamu

Koňská masť

( počet produktov: 1 )

Masť pre kone - prineste úľavu svojmu zvieraťu

Chov koní, aj keď sa staráte len o jedného, je náročná a zodpovedná úloha. Zdravie koní je v rozpore s tým, čo sa zdá, pomerne chúlostivé. Kôň dokáže veľa vydržať a dokonca veľmi tvrdo pracovať, ale potrebuje správnu starostlivosť a ošetrovanie. V opačnom prípade môže veľmi ľahko dôjsť k zhoršeniu jeho zdravotného stavu a strate sily a jeho pohoda sa môže tiež výrazne zhoršiť.

Povaha práce koňa ho robí dosť náchylným na zranenia a úrazy. V takýchto prípadoch sa môže ukázať ako nepostrádateľná konská masť - hrejivá masť, ktorá prináša úľavu pri zranení a ktorá sa vhodne stará o kĺby, šľachy, svaly a kopytá koňa, ako aj o zmiernenie bolesti z rôznych príčin.

Kvalitná konská masť, ktorá je prispôsobená povahe ochorení, poranení a zranení vášho koňa, prinesie veľkú úľavu v utrpení vášho koňa. Okrem toho vám pomôže zabezpečiť, aby sa váš kôň rýchlo a účinne zotavil - aby jeho choroba alebo zranenie a následné obdobie zotavovania prebehli rýchlo a bez komplikácií.

Ktorá masť pre vášho koňa? Pozrite si našu ponuku

V našom obchode si môžete kúpiť masti na zahriatie a úľavu pre vášho koňa počas choroby, zranenia a úrazu. Takto sa postaráte o zdravie a pohodu svojho koňa - budete môcť konať rýchlo a veľmi efektívne.

Produkty, ktoré ponúkame, sú vyrobené zo starostlivo vybraných zložiek s jediným cieľom - uľaviť vášmu koňovi od utrpenia. Dobrá masť pre vášho koňa je taká, ktorá pomáha rýchlo a dlhodobo a zároveň je nealergénna a prispôsobená špecifickým, veľmi individuálnym potrebám vášho koňa.

U nás si môžete kúpiť hrejivé masti na zranenia, masti, ktoré pomáhajú pri bolestiach kĺbov, svalov, chrbta, ako aj pri migréne a ischiase. Neoceniteľné budú aj pri zápalových a reumatických ochoreniach.

V sortimente nájdete masť vhodnú na kopytá, ktorá ich robí pružnejšími, odolnejšími voči praskaniu a chráni ich pred nepriaznivými vplyvmi prostredia.

Dobrá masť pre vášho koňa - ktorá?

Kúpa masti pre vášho koňa zvyčajne zahŕňa problém, ktorý chcete vyriešiť - to je zrejmé, veď ide o terapeutický prípravok, ktorý sa používa ad hoc, v prípade choroby, zranenia, poranenia a iných zdravotných problémov koňa. Aj preto je výber masti veľmi dôležitý; koniec koncov, ak je správne zvolená, splní svoj účel.

Riaďte sa fyzickým stavom svojho koňa - iná masť je užitočná, ak sa zranil pri práci, iná, ak trpí migrénou, a iná, ak je to napríklad stabilný senior trpiaci reumatoidnými bolesťami. Masť, ktorú používate, prispôsobte zdravotnému stavu, ako aj svojmu celkovému zdravotnému stavu. Používajte prírodné produkty určené pre kone a buďte opatrní, ak majú alergie, aby im masť namiesto pomoci ďalej neškodila.

Ak neviete, aká masť pre vášho koňa bude najlepšia na konkrétne zranenie alebo stav, neriskujte a nevyberajte si ju sami. Požiadajte o radu svojho veterinárneho lekára špecialistu na kone.

IdoSell Trusted Reviews
4.73 / 5.00 7505 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-07-15
.
2024-07-14
Rychle dodanie, vsetko OK - velmi pekne DAKUJEM :)
pixel