Uložiť do nákupného zoznamu
Vytvorenie nového nákupného zoznamu

Psy

( počet produktov: 4782 )

Komplexná starostlivosť o psa - čo potrebuje váš domáci miláčik?

Žiadne dva psy nie sú rovnaké. Aj keď dvaja jedinci vyzerajú rovnako, líšia sa charakterom, povahou a preferenciami. Dlhoročný výskum ukázal, že pes sa svojou DNA, ale aj správaním výrazne vzdialil od svojich pôvodných predkov - vlkov. Dnes už vieme, že každý pes, bez ohľadu na plemeno, veľkosť alebo vek, potrebuje okrem iného pravidelnú a vyváženú stravu, náležitú veterinárnu starostlivosť, ochranu pred hmyzom, správnu hygienu a starostlivosť o srsť. Milujúci majiteľ by mal bezpochyby toto všetko pre svojho domáceho miláčika zabezpečiť. Ak chcete svojmu miláčikovi vytvoriť dokonalý kútik, vybrať to najlepšie krmivo, zabezpečiť mu to najpohodlnejšie miesto na spanie alebo nájsť tie správne hračky, obchod pre psov AraZoo vám pomôže skompletizovať celý balík vybavenia pre psa!

Potreby pre psov - v internetovom obchode nájdete všetko!

V tejto sekcii náš internetový obchod s domácimi zvieratami zhromaždil všetky položky pre psov. V ponuke máme vysokokvalitné krmivá pre psov vrátane veterinárnych krmív na špeciálne účely, ktoré sú zoradené podľa individuálnych potrieb psov a mačiek. Nájdete tu lacnejšie každodenné krmivo aj špecializované krmivo na podporu organizmu vášho domáceho maznáčika počas rekonvalescencie. Správne krmivo pre vášho psa znamená rýchlejšie zotavenie, preto sa rozhodujte podľa odporúčaní veterinára, najmä ak má váš pes špeciálnu diétu, napr. kvôli podráždeniu pankreasu alebo problémom s pečeňou.

Čo ešte ponúka internetový obchod AraZoo? Je veľmi dôležité, aby mal váš pes svoj vlastný kútik. V našom obchode nájdete nielen krmivo pre psov, ktoré najlepšie vyhovuje výživovým požiadavkám vášho psa, ale aj všetko, čo potrebujete na vytvorenie útulného priestoru na spanie pre vášho domáceho miláčika.

AraZoo má široký výber pelechov, podložiek, vankúšov a matracov pre psov, ktoré zaistia vášmu domácemu miláčikovi pokojný spánok a pocit bezpečia. Každý kus pelechu pre psa si môžete jednoducho vybrať bez toho, aby ste museli opustiť svoj domov, a zásielka vám bude doručená priamo pred dvere.

Ponúkame aj pamlsky, ktoré môžu byť pre vycvičené psy skvelou motiváciou - ako forma odmeny za úsilie, ktoré zvieratá vynaložili pri výcviku. Zdravé občerstvenie pre psy a mačky obsahuje len tie zložky, ktoré by mali byť v strave vášho domáceho maznáčika. Je to oveľa lepšie riešenie ako kŕmiť svojho domáceho miláčika zvyškami zo stola, najmä sladkosťami.

Internetový obchod v kategórii "zdravie" ponúka produkty, ktoré potrebujete na udržanie dobrého stavu vášho psa a mačky. V našom obchode nájdete potreby pre psov týkajúce sa ústnej hygieny, prevencie proti blchám a kliešťom, ako aj vitamínové prípravky, doplnky a výživové látky.

Staráme sa nielen o zdravie, ale aj o krásny vzhľad psov - máme sortiment doplnkov na starostlivosť o srsť a špeciálnu kozmetiku pre domáce zvieratá. Predávame aj kvalitné výrobky na prechádzky alebo cestovanie (vodítka, náhubky, postroje, nosiče, oblečenie) a bezpečné a odolné hračky. Vďaka nim bude hra s vaším domácim miláčikom ešte atraktívnejšia a jednoduchšia!

Obchod pre psov - na čo sa zamerať pri nakupovaní?

Prvou a najzákladnejšou potrebou každého psíka je, samozrejme, jedlo. Čo by ste mali zohľadniť pri výbere krmiva pre svojho milovaného psa a mačku? Medzi faktory, ktoré treba zvážiť, určite patrí vek, hmotnosť a veľkosť vášho psa. Stojí za to venovať pozornosť aj plemenu - náš jedinečný obchod so psami ponúka špeciálne vyvinuté krmivo pre jednotlivé plemená, napríklad pre nemeckého ovčiaka, rotvajlera, yorkshirského teriéra a mnohé ďalšie. Vyvážená strava prispôsobená potrebám každého plemena vám umožní komplexnú starostlivosť o vášho domáceho miláčika, ktorá mu zabezpečí zdravie, vynikajúcu kondíciu a krásny vzhľad.

Pri výbere správneho krmiva je dôležité vedieť, či má váš pes nejaké ďalšie výživové obmedzenia. Najmä u starších psov sa často vyskytujú problémy s trávením (podráždená pankreas), asimiláciou niektorých živín alebo citlivým tráviacim systémom. Aj mladší psi môžu potrebovať špeciálnu diétu - u mnohých jedincov sa vyskytujú alergie a ďalšie ťažkosti súvisiace s hmotnosťou. Potravu by ste mali vyberať pod vedením veterinára, ktorý po vyšetrení vášho zvieraťa bude vedieť, čo mu pomôže rýchlo sa zotaviť.

Hoci sú tieto jedlá vyvážené a bezpečné, nie každé krmivo bude vášmu domácemu miláčikovi vyhovovať. Veď aj váš pes má svoje vlastné chute! Obchod pre psov AraZoo ponúka krmivo od rôznych výrobcov, takže nepochybne nájdete krmivo, ktoré vášmu domácemu miláčikovi bude chutiť. Veľký výber suchého a mokrého krmiva zahŕňa aj celý rad rôznych príchutí - nechajte svojho psa stať sa skutočným znalcom!

Nezabudnite vždy skontrolovať zloženie krmiva pre svojho psa a dodržiavať pokyny výrobcu na odmeriavanie porcií. Ak máte doma šteniatko - pozorne ho sledujte a poraďte sa o kŕmení s veterinárom. Je ťažké určiť presný okamih, kedy sa pes stáva dospelým - menšie plemená dospievajú rýchlejšie, väčšie plemená aj o niekoľko mesiacov neskôr.

V online obchode pre psov nájdete aj sortiment pochúťok. Pre psy môžu byť doplnkom stravy, ale nemali by byť ich hlavným krmivom. Pri výbere pochúťok sa oplatí pozerať predovšetkým na ich kalorický obsah a zloženie. Dbajte na to, aby pamlsky, ktoré používate pri výcviku psa, najmä v prípade šteniat, nepresahovali 10 % dennej kalorickej potreby psa. Vyhnete sa tak neskoršiemu boju s nadváhou psa a ušetríte svojho domáceho miláčika utrpenia spôsobeného bolesťou kĺbov.

Nezabudnite, že ak má váš pes alergie alebo tráviace problémy a kŕmite ho špeciálnymi veterinárnymi krmivami, musíte pri výbere pochúťok dodržiavať aj diétne odporúčania.

Ak je to zábava, je to zábava! Odmenou pre vášho domáceho miláčika môžu byť nielen pamlsky. V tejto úlohe dobre poslúžia aj najrôznejšie predmety pre psov, ako sú hračky, loptičky, šnúrky, žuvacie kocky, frisbee atď.

Pred výberom hračky pre svojho domáceho miláčika venujte pozornosť tomu, čo robí najradšej. Ak sa ešte dostatočne nepoznáte, pomôže vám opis vlastností plemena. Ak však máte doma nádherného hybrida, vaše pozorovanie bude neoceniteľným sprievodcom.

Charakteristiky plemena vám pomôžu vybrať aj správne doplnky na starostlivosť. Je to preto, že starostlivosť o aljašského malamuta je iná ako starostlivosť o dlhosrstého zlatého retrievera a starostlivosť o srsť krátkosrstého jazvečíka je ešte iná.

Obchod pre psov je miestom, kde nájdete vhodné príslušenstvo pre starostlivosť o vášho domáceho miláčika. Pokiaľ ide o zdravotné problémy a veterinárne prípravky pre psov, pri ich výbere sa vždy striktne riaďte individuálnymi odporúčaniami svojho veterinára.

 

IdoSell Trusted Reviews
4.73 / 5.00 7237 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-06-19
som opakovane spokojný so službami ARAZOO
2024-06-17
Všetko bez problémov.
pixel