Uložiť do nákupného zoznamu
Vytvorenie nového nákupného zoznamu

Neutralizátory zápachu

( počet produktov: 7 )

Neutralizátor psieho zápachu - pre lepšiu atmosféru

Niektorí ľudia sa domnievajú, že prítomnosť psa v dome má veľmi negatívny vplyv na vôňu, ktorá prevláda v interiéri. V skutočnosti má pes svoj špecifický zápach, hoci v prípade zdravého a čistého domáceho zvieraťa nie je veľmi intenzívny. Napriek tomu však môže v dome zanechať stopu. Preto je dobré používať neutralizátor psieho zápachu, ktorý zabezpečí čistý vzduch v dome.

Vietor, dážď, slnko - prakticky všetky poveternostné podmienky vonku môžu ovplyvniť pach, ktorý váš pes vydáva. Môže sa tiež stať, že sa váš domáci miláčik počas prechádzky vyváľa v špine, a ak si to včas nevšimnete, roznesie ju po celom dome. Nepríjemný zápach môže zhoršiť aj nevhodná strava, v takom prípade ju jednoducho musíte zmeniť. Zápach môžu ovplyvniť aj zdravotné problémy, ktoré je potrebné riešiť. Koniec koncov, to všetko môže trvať určitý čas. Neznamená to však, že ste počas tohto obdobia odsúdení na nepríjemný zápach vo vašej domácnosti - pomôže vám neutralizátor zápachu psov.

Zabezpečí pohodlie vám aj všetkým, ktorí k vám prídu domov. Nepríjemný alebo silný zápach vášho psa už nebude problémom a váš domov bude čistým a uprataným miestom od prvého momentu, keď vstúpite do dverí. Aj pobyt v ňom bude príjemnejší a vyhnete sa nepríjemným poznámkam na adresu vášho psa, ktoré budú mať vplyv aj na vašu náladu a atmosféru vášho domova.

V našom sortimente nájdete výrobky, ktoré sa môžu používať na telo vášho domáceho maznáčika, ako aj tie, ktoré s ním rozhodne nesmú prísť do kontaktu. Ponúkame prípravky na použitie na nečistoty, ktoré vydávajú nepríjemný zápach. K dispozícii sú aj neutralizátory zápachu, ktoré môžete použiť na miestach, kde sa váš domáci maznáčik trvalo zdržiava, napríklad na pelechu.

Pohlcovač zápachu pre psov - ktoré z nich nájdete v našej ponuke?

Vôbec nie ste odsúdení na nepríjemný zápach vo vašej domácnosti, pretože s domácimi zvieratami to vôbec nejde. Aj keď v skutočnosti sa niekedy zápach zvierat môže vo vašej domácnosti šíriť intenzívnejšie, napríklad keď sa vaše šteniatko práve učí čistote alebo keď má váš pes nehodu, a práve preto je neutralizátor zápachu psov taký užitočný.

V našom obchode kúpite výrobky, ktoré sú vhodné na neutralizáciu zápachu na akomkoľvek povrchu - či už v aute, na nábytku alebo na podlahe. Takto čistený povrch nepoškodíte a účinne sa zbavíte nepríjemných pachov a akýchkoľvek stôp nečistôt, napríklad pri cestovaní autom.

U nás nájdete aj neutralizátor zápachu, ktorý môžete použiť priamo na kožu a srsť vášho psa. Týmto spôsobom neutralizujete zápach, ktorý trápi nielen vás, ale dráždi aj citlivý nos vášho psa. Ak je zápach spôsobený chorobou, neutralizátor ho zamaskuje, aby nebol pre vaše okolie príliš obťažujúci. Nenahradí to však návštevu veterinára.

Sortiment zahŕňa okrem iného prípravky v pohodlnej forme spreja. Vďaka fľaši s rozprašovačom bude aplikácia prípravku jednoduchá a rýchla. Neutralizátory zápachu sú k dispozícii vo fľašiach s rôznym objemom. Ak potrebujete prípravok používať len príležitostne, postačí vám 100 ml fľaša. Hodí sa aj na cesty a môže sa hodiť, ak sa chystáte na dlhú cestu so svojím mladým psom. Neutralizátor zápachu nezaberie veľa miesta a v aute ho budete mať vždy po ruke. Ponúkame aj veľkokapacitné výrobky - až 1 000 alebo 5 000 ml. Tie sú ideálne pre ľudí, ktorí sa so svojím psom začínajú učiť čistote. Takáto veľká kapacita bude vhodná aj pre chovateľov.

Neutralizátor zápachu domácich zvierat - ako si ho vybrať?

Zlé pachy môžu do vášho domova preniknúť náhle. Váš pes môže dostať ochorenie, ktoré spôsobí, že začne intenzívnejšie a ostrejšie zapáchať. Ak je malý alebo chorý, môže mať aj výpadky v čistote, čo nezostane bez povšimnutia, pokiaľ ide o zápach v dome. Vtedy príde vhod dobrý neutralizátor zápachu domácich zvierat.

Vyberte si ho tak, aby vyhovoval vašim potrebám a nepoškodil povrchy, na ktorých ho používate. Ak chcete takýto pohlcovač psieho zápachu použiť priamo na kožu a srsť vášho domáceho maznáčika, uistite sa, že ide o výrobok, ktorý je pre neho bezpečný a ktorý ho nijako nealergizuje.

Vždy môžete požiadať o radu aj svojho veterinára, nezabudnite, že nepríjemný zápach na koži vášho psa je často príznakom vážnejšieho ochorenia, preto nikdy nie je na škodu poradiť sa s veterinárom. Je tiež dobré poznať recenzie na dané neutralizátory od iných opatrovateľov domácich zvierat. Pomôžu vám získať predstavu o tom, ako dané výrobky fungujú, a urobiť najlepšie rozhodnutie pre vás aj vášho psa.

Neutralizátory zápachu v našom sortimente fungujú predovšetkým efektívne. Vďaka nim vyriešite problém so zápachom moču, ktorý vaše šteňa zanecháva na nevhodných miestach na začiatku učenia sa čistote. Vyriešia aj problém s nepríjemne zapáchajúcimi miestami, ktoré váš pes značí. Stáva sa, že sa usadí na krásnom koberci? Neutralizátor zápachu vám umožní rýchlo sa zbaviť nepríjemného zápachu.

Vychutnajte si príjemnú vôňu vo vašej domácnosti s neutralizátormi

Vieme, že naučiť psa čistote môže byť spočiatku komplikované. Výcvik nemusí vždy priniesť okamžité výsledky. To zase môže spôsobiť nepríjemný zápach v dome a tiež vás zbytočne stresovať. Už si s tým nemusíte robiť starosti - stačí použiť niektorý z neutralizátorov, ktoré sú k dispozícii v našej ponuke. Pomocou výrobku môžete odstrániť zápach z koberca, pohovky alebo dlaždíc.

Niekedy, keď sa zviera učí používať rohož, sa vedľa nej vykaká a navyše šliapne do moču. Neskôr ju na svojich labkách roznesie po celom dome. V takom prípade je potrebné vyčistiť nielen znečistené miesta, ale aj labky vášho štvornohého priateľa. Môžete to urobiť pomocou prípravku, ktorý sa dá bez obáv aplikovať priamo na srsť vášho domáceho maznáčika.

V našom sortimente nájdete neutralizátory zápachu, ktoré pôsobia aj ako odstraňovače škvŕn. Takýto výrobok môžete použiť na boj proti nepríjemnému zápachu nielen moču, ale aj zvratkov alebo výkalov. Výrobky na neutralizáciu zápachu a odstraňovanie škvŕn sú silné, preto ich používajte v dobre vetraných priestoroch a nezabudnite si po použití umyť ruky.

Pozrite si neutralizátory zápachu, ktoré sme pre vás pripravili, a vyberte si výrobok, vďaka ktorému zabudnete na nepríjemný zápach vo vašej domácnosti.

IdoSell Trusted Reviews
4.73 / 5.00 7302 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-06-24
Spokojna.
2024-06-24
Spokojnosť... náš psík má pooperačnú diétu kvôli močovým kameňom, granulky Calibra struvite boli cenovo v tomto eshope najvýhodnejšie, aj cena konzerv Brit mono protein bola super, síce medzi konzervami lamb bola zamiešaná jedna beef, ktoré náš pes nemôže, tak ale stáva sa... posunuli sme priateľom. Určite v tomto obchode nakúpim aj v budúcnosti.
pixel