Uložiť do nákupného zoznamu
Vytvorenie nového nákupného zoznamu

Čistota

( počet produktov: 9 )

Hygiena vtákov - prečo na nej záleží?

Vtáky sú obľúbenými domácimi zvieratami - sú pestré, spievajú a nezaberajú veľa miesta, takže sú nenáročné na údržbu. Stále však potrebujú dobrú starostlivosť a hygiena vtákov je dôležitá, pretože pomáha udržať ich zdravie.

Vtáky sú zvieratá, ktoré sa veľmi starajú o svoje operenie - ak chováte viac jedincov, je veľmi pravdepodobné, že starostlivosť o operenie bude spôsob, ako si navzájom pomáhať, posilňovať sociálne väzby a prejavovať si náklonnosť. Stále však potrebujú pomoc pri čistení klietky.

Starostlivosť o hygienu v klietke alebo voliére vám pomôže zabezpečiť príjemnú vôňu vo vašej domácnosti, ako aj zdravie vášho vtáka, pretože baktérie nebudú mať možnosť pohodlne sa množiť.

Ako sa staráte o hygienu vtákov? Správne produkty pomôžu

Starostlivosť o vtáky nie je najťažšia, ale vyžaduje si odhodlanie, znalosti a správne produkty. Ako sa staráte o hygienu vtákov?

Potrebujete predovšetkým správny piesok, ktorý nájdete v našej ponuke. Veľmi dôležitý je správny substrát do klietky - dobre zvolený piesok viaže pachy, je savý a neumožňuje šírenie baktérií.

V našom obchode si môžete kúpiť prírodné a účinné piesky aj s anízovou alebo citrónovou vôňou, ktoré účinnejšie bojujú proti baktériám a parazitom a zachovávajú príjemnú vôňu.

Starostlivosť o vtáky - čo je dôležité?

Správna starostlivosť o vtáctvo vám pomôže postarať sa o jeho zdravie a pohodu - v čistej klietke a s upraveným perím sa bude cítiť lepšie. Čo je dôležité pri výbere konkrétnych produktov na starostlivosť o telo?

Dôležitá je predovšetkým bezpečnosť vtákov - použité výrobky nesmú zvieratám ublížiť, preto je dôležitá kvalita použitých výrobkov a to, či sú prírodné a neobsahujú potenciálne škodlivé zložky.

Ak potrebujete do klietky substrát, vyberte taký, ktorý dobre absorbuje vlhkosť a neprepúšťa nepríjemné pachy.

IdoSell Trusted Reviews
4.73 / 5.00 7013 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-05-27
Rýchle, prehľadné, dobrá informovanosť o stave objednávky.
2024-05-25
Super služby, maximálna spokojnosť
pixel