Uložiť do nákupného zoznamu
Vytvorenie nového nákupného zoznamu

Svrab

( počet produktov: 3 )

Mačka na prechádzke? Výborný nápad!

Venčenie mačky - ešte nedávno to bolo úplne neslýchané. Spájalo sa to s výstrelkami a niečím dosť bizarným. Mačka je mačka. Nemožno ju venčiť na vodítku. Dnes si našťastie čoraz viac ľudí uvedomuje, že to nie je pravda a pohľad na mačku na vodítku už nie je prekvapujúci. Postroj pre mačky pomôže urobiť prechádzky bezpečnejšími a príjemnejšími pre vás aj pre vášho domáceho miláčika.

Výrobky dostupné v tejto kategórii sa hodia nielen na prechádzky, ale aj na cesty autom. Bohužiaľ, nie všetky mačky znášajú jazdu autom v prepravke dobre a návšteva veterinára je niekedy nevyhnutná. V takýchto situáciách príde vhod postroj do auta pre mačky. Dôležité je, že takýto doplnok sa hodí aj pre niektoré prepravky, ktoré majú vo vnútri špeciálny háčik na zaistenie mačky. To zvyšuje bezpečnosť napríklad pri presune vášho domáceho maznáčika z auta do domu. Postroje do auta pre mačky sú univerzálne - môžete ich použiť aj pri prechádzke s mačkou po pripevnení vodítka.

Postroje pre mačky - aby bola vaša mačka v bezpečí

Časy sa menia a mení sa aj mentalita ľudí. To, čo bolo kedysi úplne nemysliteľné, dnes už nie je prekvapením. To isté platí aj o venčení mačiek. Čoraz viac ľudí chodí so svojimi mačkami na pravidelné prechádzky, ale v meste aj na vidieku na to potrebujete vhodný postroj pre mačky. Tým sa vytvorila medzera medzi výrobkami. Uvedomili si to aj výrobcovia výrobkov pre domáce zvieratá vrátane značky Trixie. Postroje pre mačku dnes nájdete pomerne ľahko. A na vaše hľadanie sa najlepšie hodí internetový obchod Arazoo.

V ponuke obchodu nájdete postroje pre mačky Trixie, ako aj postroje od iných výrobcov. Sú prispôsobené potrebám mnohých mačiek v závislosti od ich veľkosti. V ponuke nájdete nielen postroje a vodítka na prechádzky s vašou mačkou. Potrebujete postroje, ktoré vám umožnia prepravovať vášho domáceho miláčika v aute? Vyberte si postroje pre mačky, ktoré pozostávajú aspoň z dvoch samostatných slučiek zabudovaných do brucha, aby sa vaša mačka v prípade nehody nezranila. Bezpečnostný postroj pre vašu mačku urobí cestu bezpečnejšou a príjemnejšou. Pre vás aj pre vašu mačku.

Nájdete tu postroje pre mačiatka aj pre veľké mačky. Takto budete môcť chodiť na prechádzky so svojím domácim miláčikom, či už ide o mladú alebo dospelú mačku. Nemusíte sa obmedzovať, stačí si vybrať správny postroj pre vašu mačku a užívať si spoločné prechádzky a výlety. Nezabudnite, že postroje pre mačiatka sú často nastaviteľné. To zaručuje, že môžu rásť spolu s vaším domácim miláčikom. Pred kúpou sa len uistite, že vášmu zvieratku v súčasnosti sedia, aby ste sa nemuseli obávať, že vám utečú.

Nastaviteľný postroj môžete presne prispôsobiť svojmu domácemu miláčikovi. Môžete sa rozhodnúť pre obvod krku - je veľmi dôležitý, pretože ak je správne nastavený, zabráni vášmu zvieraťu vykĺznuť z postroja a zároveň zabezpečí, že vaše zviera nebude pociťovať bolestivý tlak. Nastaviteľné modely umožňujú aj dokonalé prispôsobenie obvodu hrudníka vášmu zvieraťu.

Ak už viete, ktoré postroje pre mačky si vybrať, zvážte, či by ste k nim nemali priradiť dostupné vodítko. Tak budete mať istotu, že vodítko má dostatočne malú karabínku, aby sa zmestilo do upevňovacieho bodu na postroji. Takáto súprava je pohodlná aj pre vás a umožňuje vám rýchlo vziať vašu mačku na prechádzku hneď, ako je postroj prispôsobený veľkosti vašej mačky. Takto sa môžete rozhodnúť pre rôzne farebné verzie príslušenstva, ktoré sa hodia k súprave, ale zároveň môžu dobre vyzerať na srsti vašej mačky.

Ak ste estét, určite vás poteší, v koľkých farbách a vzoroch môžete postroje pre mačky nájsť. Trixie a ďalšie spoločnosti sa dokonca predbiehajú vo vytváraní nových doplnkov s farebnými pásmi alebo zaujímavými potlačami. Modré, červené, ružové, s geometrickým vzorom alebo jednoducho hladké - výber je taký veľký, že ľahko nájdete postroje, ktoré sú nielen odolné, ale aj estetické.

Niektoré postroje majú praktické doplnky. Patria k nim napríklad zvončeky, ktoré zabezpečia, že vaša mačka nebude loviť vtáky. Ak chodíte na prechádzky po zotmení alebo skoro ráno, oplatí sa zvážiť postroje s reflexnými prvkami. Zabránia tomu, aby vás váš domáci miláčik náhodne udrel, ak sa na vodítku príliš vzdiali.

Ktoré postroje pre malú mačku? Nasaďte ich správne!

Máte už mačku alebo si ju plánujete zaobstarať? Viete, aký dôležitý je pohyb a hra vonku pre správny vývoj vášho domáceho maznáčika? Práve preto potrebujete postroj. V obchode AraZoo vám ich môžu poskytnúť. Na to, aby bola vaša mačka na prechádzke v bezpečí, nepotrebujete veľa. Využite to a kúpte svojmu domácemu miláčikovi ten správny postroj pre vašu mačku.

Cena by nemala byť vaším hlavným a jediným kritériom. Ide predsa o bezpečnosť vašej mačky. Pri nákupe venujte oveľa väčšiu pozornosť iným aspektom, napríklad veľkosti samotného postroja a tomu, či je nastaviteľný. Príliš malý postroj spôsobí vášmu domácemu miláčikovi veľa nepohodlia, zatiaľ čo príliš veľký postroj nebude vôbec plniť svoju úlohu. Preto postroje pre mačiatka nie sú vhodné pre veľké mačky a naopak. Nikdy sa ich nesnažte zošiť alebo roztrhnúť podomácky vyrobenými metódami. Oslabíte tým ich konštrukciu a potom sa váš domáci miláčik môže uvoľniť.

Uistite sa, že ste si vybrali príslušenstvo od uznávaných výrobcov, ako je napríklad Trixie. Na tieto postroje pre mačky sa potom vzťahuje záruka a často ich odporúčajú tisíce používateľov z celého sveta. Tento názor potvrdzuje ich odolnosť, ako aj bezpečnosť použitých zapínaní alebo veľký rozsah nastavenia. Za osvedčenou značkou nasledujú aj bezpečnostné a praktické riešenia, vďaka ktorým budú vaše prechádzky vždy pohodlné.

Ktoré postroje pre mačky budú najlepšie? Určite tie, ktoré zodpovedajú veľkosti vášho domáceho maznáčika alebo sú nastaviteľné. Uistite sa tiež, že materiál týchto postrojov a vodidiel je odolný. Materiál by mal byť odolný voči poškodeniu, napríklad voči oderu, ktorý sa môže rýchlo zmeniť na vážnejšie poškodenie, t. j. zlomenie. Zároveň musí byť materiál pre mačku pohodlný, nesmie ju stláčať, spôsobovať jej bolesť alebo obmedzovať jej pohyb.

Zapínanie je tiež veľmi dôležité. Aby mohla plniť svoju úlohu, musí byť rovnako pevná. Nesmie sa otvárať sama, ale nemala by sa ani zaseknúť. V prvom prípade môže vaša mačka utiecť, v druhom prípade bude ich otváranie pre vás veľmi nepríjemné. Vaša mačka bude frustrovaná a nebude si postroj spájať s ničím príjemným, a tak môže začať zle reagovať na samotné prechádzky.

Nezabudnite, že v mnohých prípadoch existuje jedno zviera, ktoré nemusí dobre reagovať na postroje - mačka. Tento typ doplnku je pre ňu často niečím novým, a preto je jednoducho neprirodzený, najmä preto, že ho máte na celom tele. Na druhej strane by ste sa mali starať o to, aby váš domáci miláčik najlepšie reagoval na nosenie takýchto doplnkov. Takto sa budete môcť sústrediť na pozorovanie okolia, a nie bojovať s mačkou, aby si postroj nezložila. Z tohto dôvodu mu postroj najprv nasaďte doma a dávajte mu pri tom pamlsky, aby si s ním dobre asocioval.

Predtým, ako si postroj prvýkrát nasadíte na mačku, si k nemu pričuchnite. Nechajte ich niekoľko dní ležať na viditeľnom mieste, kým sa zviera nerozhodne prejaviť o ne záujem. Môžete ich umiestniť na miesta, kde sa vaše zviera často pohybuje, napríklad pri miske na vodu alebo škrabadle.

V ďalších krokoch by si mačka mala na nosenie postroja zvyknúť - prvé pokusy nech sú krátke a vždy ich ukončite odmenou v podobe pamlskov. Prechádzky vášho domáceho miláčika na vodítku po dome sú pre vás tiež príležitosťou na učenie - uvidíte, či nasadzujete doplnok na vášho domáceho miláčika správnym spôsobom. Niektoré mačky sú veľmi bojazlivé a nesprávne nasadený postroj, napríklad príliš voľný, je jednoduchou cestou k nepríjemným situáciám, preto sú skúšky také dôležité. Časom si vaše zviera začne na nový doplnok zvykať a po krátkych prechádzkach okolo domu bude čas na preskúmanie zaujímavých miest vonku.

Pamätajte, že pokojná mačka, ktorá sa cíti bezpečne, bude napríklad na náhly hluk reagovať oveľa menej nervózne. A ak aj znervóznie, pokúsi sa od vás získať pomoc, namiesto toho, aby utekala opačným smerom. Výber správneho postroja je tiež zárukou, že v prípade nebezpečnej situácie sa zviera nevytrhne, ale zostane vo vašej starostlivosti.

IdoSell Trusted Reviews
4.73 / 5.00 7302 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-06-24
Spokojnosť... náš psík má pooperačnú diétu kvôli močovým kameňom, granulky Calibra struvite boli cenovo v tomto eshope najvýhodnejšie, aj cena konzerv Brit mono protein bola super, síce medzi konzervami lamb bola zamiešaná jedna beef, ktoré náš pes nemôže, tak ale stáva sa... posunuli sme priateľom. Určite v tomto obchode nakúpim aj v budúcnosti.
2024-06-23
ryche dodanie lacnejsie ako inde
pixel