Uložiť do nákupného zoznamu
Vytvorenie nového nákupného zoznamu

Kyveta

( počet produktov: 1 )

Zásobník na podstielku pre vášho psa - pretože čistota je kľúčová

Naučiť sa čistote je jednou z prvých úloh, s ktorými sa nový opatrovateľ šteniatka stretne. Psy sa nerodia s vedomím, že o fyziologické potreby sa nedá postarať, kde sa im zachce. Dokonca ani celkom nevedia, ako svoju potrebu signalizovať, jednoducho sa k nej hneď dostanú.

Všetko sa ešte musia naučiť. A na učenie sa hodí aj psí koterec. Nie vždy budete mať čas vziať šteňa von - najmä ak bývate v paneláku a nemáte vlastnú záhradu. Nezriedka sa stáva aj to, že pes musí zostať sám, kým sú ostatní členovia domácnosti v práci alebo v škole, a malý močový mechúr nedokáže udržať moč osem hodín. Preto bude koterec pre šteniatko ideálnym riešením, ako sa vyhnúť únave, stresu psíka a udržaniu toľko žiadanej čistoty v byte. Učenie sa čistote nesmie byť pre šteňa stresujúce. Šteniatko si nesmie prirodzenú potrebu svojho tela spájať s niečím nepríjemným a zlým. Na to sa dokonale hodí koterec pre šteňatá - pomocou neho vytvoríte podmienky na to, aby sa váš pes pohodlne usadil. Hoci takéto riešenie využijú nielen šteňatá, aj dospelí psi s chorým močovým mechúrom alebo inými zdravotnými problémami, ktoré im bránia kakať vonku ako doteraz, budú mať z takéhoto hygienického riešenia úžitok a váš domov bude bez problémov s čistotou.

Zásobníky na psie exkrementy - na podporu hygieny

Určite ste sa už stretli so zásobníkmi na podstielku určenými pre mačky. Ide o domáce zvieratá, ktoré často nie sú spoločenské a potrebujú sa o svoje potreby starať v interiéri. Záchod pre psov určený na močenie sa môže zdať nový a zároveň iný, ale napriek tomu je veľmi užitočný - najmä pre šteňatá a choré psy. Zaslúžia si, aby sa naučili starať o svoje potreby a mali pohodlie, inak sa môže stať, že začnú nielen robiť neporiadok v dome, ale môžu sa u nich objaviť aj problémy súvisiace so starostlivosťou o ich fyziologické potreby. Ponúkame rôzne výrobky, ktoré zabezpečia, aby starostlivosť o fyziologické potreby vášho psa doma nebola problémom. Záchod pre dospelých psov pomôže skrotiť tento problém u psov, ktorí sú chorí a nemôžu sa usadiť tak ako predtým, no napriek tomu si zaslúžia pohodlie. Tento problém môžu mať nielen choré psy. Zvieratká po prechode, z útulkov, reťazí alebo ulice tiež nemusia vedieť, že koberec nie je na takéto veci najvhodnejšie miesto, takže pomoc príde vhod. Užitočný bude aj psí koterec s trávou. Je to obrovská pomoc pre šteňa, ktoré napokon predsa len potrebuje toaletu vonku. Ak si príliš zvykne na podobu bežnej podstielky, môže svoje potreby pri venčení zadržiavať, pretože si bude myslieť, že miesto na ne je práve v podstielke.Vďaka kotercu s trávou si pes začne spájať trávu s vhodným miestom na takéto veci, čo môže viesť k výraznému skráteniu času učenia.

Pelechy pre psov - čím by ste sa mali riadiť pri výbere?

Výber koterca pre vášho psa nie je vôbec taký jednoduchý, ako by sa mohlo zdať. Ide predsa o zabezpečenie pohodlia vášho psa pri riešení najzákladnejších telesných potrieb. A zároveň ide aj o udržiavanie čistoty a hygieny v domácnosti. Koniec koncov, nikto nemá rád šliapanie po psích prekvapeniach a ich nachádzanie na tých najzvláštnejších miestach. Takéto škvrny z koberca alebo nábytku sa tiež pomerne ťažko odstraňujú, preto je lepšie im predchádzať. Čím by ste sa mali pri výbere riadiť? Aký by mal byť koterec pre vášho psa? Pred jej kúpou je dobré zistiť si o nej recenzie. Je to najrýchlejší spôsob, ako zistiť, či sa podstielka ľahko čistí, čo je koniec koncov jedna z najdôležitejších vecí. Takto sa môžete dozvedieť aj veľa o kvalite ich spracovania a o tom, či k nej psy pristupovali radi a ako sa k nej správali. Ak sa rozhodnete pre trávnatý variant, pomôžete svojim šteniatkam plynulo prejsť od používania podstielky k vybavovaniu ich potrieb vonku počas prechádzok. Dôležitá je aj veľkosť koterca - aj psy sa v ňom chcú pohodlne a bez problémov usadiť, inak sa môžu dostať do stresu a v budúcnosti sa môžu objaviť vážne problémy s uspokojovaním ich potrieb. Takisto ak je koterec príliš malý, pes ho jednoducho nebude používať a nájde si iné, - podľa jeho názoru - vhodnejšie miesto na tento typ vecí.Takto nielenže zbytočne miniete peniaze, ale budete sa aj naďalej potýkať s problémom čistoty.

IdoSell Trusted Reviews
4.73 / 5.00 7302 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-06-24
Všetko bolo super
2024-06-24
Dakujem
pixel