Uložiť do nákupného zoznamu
Vytvorenie nového nákupného zoznamu

Sheba

( počet produktov: 10 )

Sheba – krmivo pre mačky s jedinečnými preferenciami

Jednou z najobľúbenejších a najobľúbenejších značiek mokrého krmiva pre mačky je krmivo pre mačky Sheba. Názory mnohých majiteľov domácich zvierat potvrdzujú, že ide o jednu z foriem výživy, ktorá ich miláčikom skutočne chutí. Zdravé a chutné recepty boli vytvorené tak, aby uspokojili chute aj tých najnáročnejších mačacích jazýčkov. Mokré krmivo Sheba je dostupné v mnohých príchutiach a konzistenciách, takže jedlá vašej mačky budú pestré, zdravé a chutné.

Značka Sheba vytvára každodenné jedlá, ktoré uspokoja aj tie najnáročnejšie a najvychytenejšie chute. Ako je to možné? Spoločnosť kŕmi množstvo domácich miláčikov po celom svete už viac ako sto rokov. Vyrába misky vo forme podnosu alebo vrecúška pre dospelé mačky. Vychádza z najnovších výskumov výživy tohto živočíšneho druhu. Krmivo pre mačky Sheba je navrhnuté tak, aby bolo účinné, široko dostupné, zdravé, bez škodlivých konzervačných látok a predovšetkým chutné pre každú mačku. Sheba Selection, Fresh & Fine a Craft Collection sú len niektoré z návrhov. Aké ďalšie potraviny nájdete v našej ponuke?

Rad krmiva pre mačky Sheba dostupné v rôznych formách a príchutiach

Značka Sheba ponúka široký výber mokrého krmiva pre mačky rôzneho veku. Kompletné jedlá Sheba obsahujú všetky živiny vo vhodnom pomere a poskytujú vitamíny a minerály potrebné pre správne fungovanie organizmu. Najkvalitnejšie mäso, morské plody, ryby a zelenina vytvárajú vyvážené jedlo, ktoré si určite pochutí každá mačka.

Sheba - mokré krmivo vo vrecúškach - je dostupné v dvoch veľkostiach: štandardná - 85 g a mini - 50 g. Vďaka tomu je krmivo vašej mačky vždy čerstvé a každá porcia je dokonale prispôsobená jej nutričným potrebám. Pohodlné balenie uľahčuje skladovanie, krmivo tiež pohodlne prenesiete, keď pôjdete s vašou mačkou na výlet a nebudete sa musieť starať o jej jedlo.

Sheba ho bude sprevádzať v každej etape života a na každom mieste. Krmivo pre mačky Sheba Selection a mokrý riad z iných sérií môžete skladovať v chladničke až niekoľko dní. To vám pomôže vyhnúť sa plytvaniu jedlom, ak má váš maznáčik zníženú chuť do jedla alebo ak chcete diverzifikovať chute jedál konzumovaných počas dňa.

Výber príchutí a textúr je veľmi rozmanitý a strava vašej mačky nikdy nebude nudná. Sheba Selection In Sauce sú kúsky kuracieho, lososového, hovädzieho alebo teľacieho mäsa v lahodnej omáčke. Krmivo Selection In Sauce je bezpochyby jedným z najčastejšie vyberaných a obľubovaných mačkami. Jedná sa o chutné jedlo z duseného mäsa vo forme malých filé. Sheba Delicacy In Jelly sú mäsové vločky v lahodnom želé.

Jedlo vo forme paštéty je pripravované podľa tradičnej receptúry z tých najkvalitnejších surovín a ide o jemné jedlo s krémovou penovou konzistenciou dostupné v pohodlnom podnose. Krmivo pre mačky bez konzervantov a umelých farbív zaisťuje nielen vynikajúcu chuť, ale aj správne fungovanie organizmu dospelých mačiek.

Mokré krmivo pre mačky Sheba pozostáva hlavne z mäsa, zvyšok tvorí zelenina, obilniny a minerály. Vďaka tejto rovnováhe je jedlo nielen chutné, ale aj dokonale prispôsobené potrebám daného druhu. Dbajte na to, aby krmivo pre dospelé mačky obsahovalo hlavne mäso. Sheba Selection in Sauce a všetky ostatné série tejto značky túto podmienku spĺňajú, preto sú pre vášho miláčika bezpečné. Aké ďalšie výhody získate kŕmením svojho domáceho maznáčika krmivom Sheba? Je ich naozaj veľa – presvedčte sa sami!

Krmivo Sheba – je to dobrá voľba pre vašu mačku?

Stále sa pýtate, či je Sheba dobré jedlo? Kŕmenie mačiek pokrmami pripravenými špeciálne pre ne zaručuje, že krmivo je správne prispôsobené nutričným potrebám mačiek. Všetky základné živiny, ako sú bielkoviny, tuky, uhľohydráty, vitamíny a minerály, sú poskytované v takom množstve a pomere, aby bolo telo mačky správne vyživované. Krmivo pre mačky Sheba obsahuje veľa zložiek potrebných v strave, vrátane taurínu, kyseliny arachidónovej, vápnika a fosforu. Umožnia vášmu miláčikovi zachovať si lesklú srsť, zdravé srdce, pevné kosti a dodajú veľa energie na každodenné hranie a spoznávanie sveta.

Krmivo Sheba je kompletné a vyvážené krmivo pre mačku, takže môže byť doplnkom stravy alebo základnou možnosťou kŕmenia. Pre dospelé mačky s hmotnosťou okolo 4 kg kŕmené iba mokrým krmivom stačia len 3 vrecká denne. Ak však kŕmite svojho domáceho maznáčika aj suchým krmivom, môžete znížiť počet vrecúšok Sheba na 2 denne. Pamätajte, že vaša mačka by mala mať neustály prístup k čistej pitnej vode. Príliš málo tekutín v strave môže viesť k mnohým nepríjemným ochoreniam, napríklad ochoreniam obličiek alebo nervového systému.

Sortiment značky Sheba zahŕňa vrecúška pre dospelé mačky, ktoré kvôli neustálemu rastu a vývoju potrebujú viac živín a kalorickejšie krmivo. Preto krmivo pre dospelé mačky nie je pre ne dobrou voľbou. Vždy vyberajte jedlo primerané veku, bez ohľadu na to, či ide o suché alebo mokré jedlo. Riaďte sa odporúčaniami výrobcov, ktorých produkty sa zvyčajne delia na krmivo pre juniorov a dospelé zvieratá.

Krmivo pre mačky Sheba Selection In Sauce alebo Delicacy In Jelly je dostupné v samostatných baleniach, takže môžete jednoducho vyskúšať rôzne príchute a overiť si, ktorá z nich vašej mačke vyhovuje najviac. Ak už poznáte chuťové preferencie svojho domáceho maznáčika, ušetrite peniaze výberom súprav pozostávajúcich z niekoľkých, tuctu alebo dokonca niekoľkých desiatok vrecúšok alebo tácok. Zásobením na dlhšie obdobie sa staráte nielen o svoj rozpočet, ale zabezpečujete si pohodlie a komfort bez obáv, či sa jedlo minie vtedy, keď to najmenej čakáte. Vždy ho máte po ruke a vaša mačka dostane každý deň chutné a výživné jedlo.

Jedlá Sheba sú zdravé a chutné jedlá, ktoré oslovia mnohých milovníkov mačiek. Široký sortiment krmiva Sheba pre dospelé mačky dostupné v Arazoo uľahčuje vyhnúť sa monotónnosti v strave vášho domáceho maznáčika. Pohodlná forma podávania je obrovskou výhodou krmiva Sheba - vrecúška a podnosy vhodnej kapacity zaručujú, že vaša mačka dostane vždy toľko potravy, koľko potrebuje. Výberom krmiva Sheba pre neho máte teda istotu, že mu poskytujete všetko potrebné pre dobré a zdravé fungovanie na dlhé roky.

IdoSell Trusted Reviews
4.73 / 5.00 7302 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-06-24
Spokojna.
2024-06-23
Spokojnosť
pixel