Uložiť do nákupného zoznamu
Vytvorenie nového nákupného zoznamu

Farmina

( počet produktov: 35 )

Farmina - krmivo pre mačky

Spoločnosť Farmina vznikla harmonickým spojením vedy a prírody. Krmivá Farmina vďaka hĺbkovému vedeckému výskumu a vybraným, úplne prírodným zložkám poskytujú domácim zvieratám všetko, čo potrebujú v každej fáze života.

Farmina krmivo pre mačky - sortiment značky

Spoločnosť Farmina má vo svojom sortimente vysokokvalitné suché krmivá pre mačky. V ponuke sú krmivá pre mačiatka, dospelé mačky, sterilizované mačky alebo špecializované krmivá pre mačky so zdravotnými problémami. Veľký výber príchutí a kapacít umožňuje rozmanitosť stravy.

Rad krmív Natural & Delicious bez obilnín je navrhnutý tak, aby plne vyhovoval potrebám mäsožravcov, ako sú mačky. Krmivo neobsahuje obilniny a cenné bielkoviny pochádzajú zo živočíšnych produktov. Mäso v krmive je najvyššej kvality a je schválené aj na ľudskú spotrebu. Za zmienku stoja aj príchute krmiva, ktoré sú pomerne nezvyčajné. V sortimente N&D nájdete kuracie mäso s granátovým jablkom, rybu s pomarančom, jahňacie mäso s čučoriedkami alebo zverinu s jablkom.

Novinkou značky sú krmivá N&D Grain Free Quinoa a N&D Pumpkin. Quinoa sa vyznačuje nízkym glykemickým indexom, vysokým obsahom vlákniny, ktorá podporuje trávenie, je zdrojom vitamínov a aminokyselín a obsahuje aj prírodné antioxidanty. Preto je zaradená do skupiny tzv. superpotravín. Jedinečné benefity tekvice sú využité v produkte Nature & Delicious Pumpkin. Tekvica je cenným zdrojom betakaroténu a vitamínu A. Má protirakovinové účinky a podporuje imunitný systém, kardiovaskulárny systém a reguluje pohyblivosť čriev.

Farmina Vet Life suché krmivo pre mačky je veterinárne krmivo, ktoré spĺňa potreby mačiek so špeciálnymi výživovými požiadavkami. Bolo vyvinuté pre mačky so žalúdočnými problémami, ochorením srdca, obličiek, obezitou alebo cukrovkou. Tento rad obsahuje aj špecializované krmivá pre sterilizované mačky a kastrované mačky, ako aj krmivá odporúčané počas rekonvalescencie. Receptúry vyvinuté v spolupráci s veterinárnymi lekármi zaručujú bezpečnosť a podporu pri liečbe rôznych ochorení.

Čím sa značka Farmina odlišuje?

Stojí za to zvážiť možnosť "Farmina cat food"? Recenzie sú priaznivé. Zloženie krmiva Farmina je obzvlášť pozoruhodné - kvalitné mäso v správnom pomere a starostlivo vybrané rastlinné prísady, ktoré obohacujú krmivo o mnohé cenné živiny.

Potraviny Farmina sa vyrábajú bez GMO, lepku a umelých konzervačných látok. Ich čerstvosť sa zachováva prirodzenou konzerváciou dusíkom, ktorý sa používa aj pri potravinách pre ľudí.

IdoSell Trusted Reviews
4.73 / 5.00 7302 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-06-24
Všetko bolo super
2024-06-23
ryche dodanie lacnejsie ako inde
pixel