Uložiť do nákupného zoznamu
Vytvorenie nového nákupného zoznamu

Adresár mačky

( počet produktov: 4 )

Adresný štítok pre mačky - pretože bezpečnosť mačiek je dôležitá

Vonkajšie mačky sú stále bežným javom. Takúto mačku si často vyberajú ľudia, ktorí žijú v oblasti, ktorá má pre ňu vhodné podmienky - žijú na odľahlom vidieku, v pokojnej oblasti s minimálnym ruchom. Čoraz častejšie sa tiež stretávame s tým, že mačky sa venčia na vodítku. Ak patríte k niektorej z týchto skupín, viete, aké je dôležité, aby bola vaša mačka počas takýchto vychádzok v bezpečí. Práve preto vám príde vhod adresná visačka pre vašu mačku.

Nevzdávajte sa ho, aj keď mačku vodíte len na vodítku - stávajú sa veci, vystrašená mačka sa môže odtrhnúť a utiecť. Ľahšie ju nájdete, ak má visačku s adresou. Adresný štítok je veľmi dôležitý aj vtedy, ak mačku púšťate von na vlastnú päsť - ak sa mačka zatúla príliš ďaleko a nevie, ako sa dostať späť, človek, ktorý ju nájde, bude vedieť, koho má kontaktovať. Je užitočná aj pre mačky, ktoré nechodia von - niekedy stačí chvíľa, aby mačka využila otvorené dvere a ochutnala slobodu.

S adresným štítkom zaistíte bezpečnosť svojej mačky. Aj keď sa stratí, rýchlo ju nájdete. Prechádzky budú bezpečnejšie, a preto aj príjemnejšie. Budete tiež oveľa menej vystresovaní, ak vám mačka, ktorá nie je vonku, utečie - okoloidúci ju budú môcť oveľa ľahšie identifikovať.

Prívesok mačky s gravírovaním - aby sa mačka nestratila

Prívesok pre mačku s gravírovaním je jednou zo záruk bezpečnosti vašej mačky. Práve ona vám uľahčí nájdenie vašej mačky, aj keď vašu mačku stretne nepríjemné dobrodružstvo a jednoducho sa stratí. Dá ostatným jasný signál, že mačka má majiteľa a rada sa k nemu vráti. Preto môže mačacia visačka mačke doslova zachrániť život.

V našom online obchode nájdete malé aj veľké odznaky. Kovové, kožené a silikónové. Fosforeskujúce v tme a vybavené svietiacimi LED diódami. Vyberte si ten, ktorý vám najviac vyhovuje. Postarajte sa o to, aby bol váš domáci miláčik dobre viditeľný.

Bezpečnosť vašej mačky je prvoradá. Dobrý identifikačný štítok na obojku vám pomôže nájsť a identifikovať ju, ak sa vám mačka stratí alebo utečie z domu. Identifikačná známka zabezpečí, že bude viditeľná a rozpoznateľná.

Adresy pre mačky - nevyhnutné pre domáce mačky

Dostupné adresy pre mačky na trhu sú rôzne. Našťastie výber tej správnej pre vašu mačku nemusí byť zložitý. Jediné, čo musíte urobiť, je zohľadniť blaho a bezpečnosť vašej mačky. Koniec koncov, to je to najdôležitejšie. Aj keď je vaša mačka mačkou, ktorá nie je vonku, potrebuje poriadnu a kvalitnú adresnú visačku.

Vyberte si visačku s adresou, ktorá sa dobre pripevní na obojok. Nesmie byť príliš jemný, pretože by mohol spadnúť. Vyberte si adresný štítok, ktorý udrží všetky informácie a nepoškodí ho napríklad vlhkosť. Existujú aj adresné štítky, ktoré majú svietiace LED diódy alebo ktoré fosforeskujú v tme - vyberte si ich, ak chcete, aby bola vaša mačka vždy viditeľná. A vždy sa uistite, že údaje na štítku sú aktuálne - len tak bude adresný štítok plniť svoju úlohu tak, ako má.

Nepoužívajte cenu ako jediné kritérium. Takéto adresy nie sú vôbec drahé. V našom obchode si ich môžete kúpiť už za niekoľko zlotých. Bezpečnosť vašej mačky nezávisí od obsahu vašej peňaženky a je na dosah každému. Pozrite si recenzie na internete - veľa vám povedia o trvanlivosti príveskov a o tom, ako fungujú v praxi.

IdoSell Trusted Reviews
4.73 / 5.00 7265 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-06-21
Rýchle vybavenie mojej objednávky,aj dodanie tovaru,dobrá cena a malý darček pre domáceho miláčika
2024-06-21
Ok
pixel