Uložiť do nákupného zoznamu
Vytvorenie nového nákupného zoznamu

Brit

( počet produktov: 105 )

Brit - krmivo pre mačky

Majitelia mačiek veľmi dôverujú krmivu Brit. Ponúka vyvážené zložky, ktoré spĺňajú potreby každého zvieraťa. Zo starostlivosti o chlpatých priateľov bola vytvorená vynikajúca receptúra krmiva bez prísad, ktoré môžu negatívne ovplyvniť zdravie mačiek. Krmivo Brit neobsahuje geneticky modifikované zložky ani sóju. Pozostávajú z čerstvého mäsa, ktoré mačky vo svojej strave potrebujú najviac. Pri starostlivosti o zdravie svojho domáceho maznáčika si vyberte výrobok, akým je krmivo pre mačky Brit. Recenzie a certifikáty bezpečnosti a kvality z výskumných centier potvrdzujú vysokú triedu ponúkaných výrobkov.

Krmivo pre mačky Brit je určené pre zvieratá s rôznymi potrebami, ktoré zodpovedajú veku, veľkosti a aktivite zvieraťa. Poskytuje optimálne množstvo energie a živín. Zverimex AraZoo ponúka výrobky značky Brit vo forme suchého krmiva a vlhkého krmiva pre mačky v rôznych príchutiach a kapacitách. Jedlá sú vyvážené a kompletné a ich podávanie nevyžaduje prakticky žiadnu námahu.

Krmivo pre mačky Brit - pre mačky so špeciálnymi potrebami

Krmivá Brit sú pre telo zvieraťa dokonale stráviteľné. Tieto krmivá sú v niekoľkých radoch prispôsobené špecifickým potrebám zvierat.

Hypoalergénny rad Brit Care bol vytvorený pre alergikov a mačky s potravinovou intoleranciou. Produkty neobsahujú zložky, ktoré môžu spôsobovať alergie alebo zaťažovať tráviaci systém. Sú vyrobené z prírodných surovín, ktoré sú pre mačky bezpečné. Sú dostupné pre malé, dospelé a staršie mačky, ako aj pre mačky so špeciálnymi potrebami: po kastrácii, s nadváhou alebo extrémne vyberavé. Potraviny z tejto rady sú dostupné v mokrej a suchej forme.

Rad Brit Carnilove obsahuje produkty určené pre mačky s nutričnými potrebami podobnými ako u mačiek divých. Spĺňajú požiadavky zvieraťa súvisiace s ich biologickou podstatou. Obsahujú veľké množstvo mäsa a živočíšnych bielkovín. Neobsahujú obilniny - takže sú ideálne pre alergikov na mačky. Nájdete v nich mastné kyseliny, ktoré okrem iného poskytujú: krásna a zdravá srsť. V závislosti od konzistencie krmiva – mokrého alebo suchého – sú zložené z lososa, kačice alebo jahňaciny (mokré krmivo) alebo bažanta a diviaka (suché krmivo).

Rad Brit Premium je krmivo pre mačky s vynikajúcou chuťou. Sú ľahko stráviteľné a nezaťažujú tráviaci systém zvierat. Suché krmivo je bohaté na aromatické bylinky, ktoré dodávajú pokrmom hĺbku chuti. Mokré krmivo sa ľahko tepelne upravuje – je na pare, vďaka čomu si zachováva chuť, vôňu a nutričné ​​hodnoty mäsa, z ktorého je vyrobené.

Krmivo pre mačky Brit – je to dobrá voľba?

Brit – mokré krmivo pre mačky je výbornou voľbou pre mačky s nadváhou alebo staršie mačky, ktoré majú problémy s hryzením. Suchá forma je vhodná pre zvieratá, ktoré okrem iného: bojovať proti zubnému kameňu. Pozorujte svoju mačku, jej potreby a prispôsobte formu jedál jej individuálnym potrebám.

Pozrite si ponuku potravín Brit. Krmivo pre mačky musí spĺňať všetky nutričné ​​potreby v závislosti od veku, zdravotného stavu a fyzickej aktivity. Hotové produkty Brit sú kompletným krmivom, ktoré poskytne zodpovedajúcu dávku energie a živín potrebných pre správny vývoj zvieraťa. Rôzne príchute a dobré zloženie sú perfektnou voľbou pre vášho domáceho maznáčika. Sú bezpečné a neobsahujú alergénne zložky.

Krmivo pre mačky Brit sa môže stať jedným z vašich obľúbených občerstvenia. Názory veterinárnych lekárov potvrdzujú - je to vynikajúca voľba pre vášho domáceho maznáčika.

IdoSell Trusted Reviews
4.73 / 5.00 7302 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-06-24
Spokojna.
2024-06-22
Je to moja už asi 5obj.zamna spokojnosť, akurát krabice by mohli byť trošku pevnejšie..ináč spokojná
pixel