Uložiť do nákupného zoznamu
Vytvorenie nového nákupného zoznamu

Hrebene a kefy

( počet produktov: 41 )

Ako česať svojho psa, aby vyzeral dobre?

Starostlivosť o psa nespočíva len v jeho venčení a kŕmení v určitom čase, ale aj v starostlivosti o jeho srsť a kožu. Spôsob úpravy srsti psa, aby sa nezamotávala a vyzerala čo najlepšie, do veľkej miery závisí od dĺžky srsti, jej hustoty, ako aj od jej počiatočného stavu, preto je veľmi dôležité, aby ste túto činnosť pravidelne vykonávali a nezanedbávali ju, najmä ak má váš pes dlhú srsť.

Správne čistenie psa si vyžaduje aj správne nástroje - nie každá kefa je vhodná pre každý typ srsti. Výber správnej kefy pomôže uľahčiť prácu a zároveň bude pre psa príjemnejšia - nielenže bude rýchlejšia, ale nebude psovi spôsobovať bolesť, ťahanie a trhanie srsti, takže pes bude ochotnejší podstúpiť túto procedúru úpravy.

Česanie vášho psa pomôže starať sa o stav jeho srsti a kože - srsť bude lesklá, váš pes ju počas obdobia výmeny srsti nestratí, pretože odumreté chlpy budú pravidelne vyčesávané, a koža bude okysličená a bude sa sledovať, či sa nevyskytli nejaké problémy.

Ako sa staráte o srsť svojho psa? Správne produkty vám pomôžu!

Rozhodnúť sa, čím psa česať, nie je vôbec jednoduché - v rozpore s tým, čo sa zdá, si to vyžaduje vedomosti a určité skúsenosti. Často je pre jedného psa užitočná aj viac ako jedna kefa. Aké produkty by mohli byť užitočné?

V našom obchode si môžete kúpiť kefy a hrebene pre psov na rôzne účely - od furminátorov a kief na vyčesávanie odumretej srsti, aby váš pes nestrácal srsť po celom dome, až po hrebene určené na vyčesávanie zamotanej srsti, aby bola srsť vždy lesklá, jemná a dobre upravená.

Výrobky z našej ponuky sú určené pre psy s rôznou srsťou, na každodennú starostlivosť a na priamu prípravu zvierat na výstavy. Všetky umožňujú ľahšiu a pohodlnejšiu prácu - rukoväte sú dobre tvarované a pohodlne sa držia v ruke.

Kefy a hrebene pre psa - ako si ich vybrať?

Nie každý vie, ako sa starať o srsť svojho psa a ktoré kefy sú na tento účel najlepšie. Výber tohto typu výrobku môže byť zložitý, a to aj z dôvodu veľkého množstva možností - existuje mnoho výrobkov s rôznym účelom. Čo by ste mali zohľadniť pri výbere kefiek?

Najdôležitejší je typ srsti psa a jej celkový stav - či je dlhá, krátka, mäkká, drsná, strapatá alebo lesklá a priliehavá. Pre každý typ srsti existuje vhodná kefa alebo hrebeň.

Dôležitý je aj efekt, ktorý chcete dosiahnuť - či už chcete rozčesať zamotanú srsť, alebo možno vyčesať odumreté vlasy a upraviť srsť správnym spôsobom - na každú z týchto úloh je určená iná kefa alebo hrebeň.

Ak máte problémy s určením potrieb srsti vášho psa a práve robíte prvé kroky v oblasti starostlivosti o psa, požiadajte o radu svojho ošetrovateľa ako kvalifikovanú osobu. Váš veterinárny lekár vám v tejto oblasti tiež dokáže dobre poradiť. Vždy je tiež dobré prečítať si recenzie konkrétnych kefiek, pretože tak získate predstavu o tom, ako si daný výrobok predstavujú ostatní majitelia psov.

IdoSell Trusted Reviews
4.73 / 5.00 7238 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-06-17
S vybavením i doručením som spokojná
2024-06-17
Všetko bez problémov.
pixel