Uložiť do nákupného zoznamu
Vytvorenie nového nákupného zoznamu

Neutralizátory zápachu

( počet produktov: 3 )

Pohlcovač zápachu pre hlodavce - aby zápach nepredstavoval problém

Hlodavce ako domáce zvieratá sú pomerne obľúbené - nepotrebujú veľa priestoru a nezaberajú toľko času ako napríklad psy. Niektorí ľudia si myslia, že prítomnosť zvierat, najmä hlodavcov, v domácnosti sa musí spájať s charakteristickým a nie veľmi príjemným zápachom, ale nie je to pravda. Všetko je otázkou dobrej hygieny a užitočný je aj neutralizátor zápachu hlodavcov.

Zvieratá sa musia starať o svoje fyziologické potreby, a ak hlodavce pustíme z klietky, môžu mať dokonca nehodu a postarať sa o ňu na nesprávnom mieste. Okrem toho ani každodenné čistenie klietky nemusí ochrániť prostredie pred zápachom. V boji za udržanie sviežeho vzduchu a čistoty prostredia pomôže pohlcovač pachov pre hlodavce.

Týmto spôsobom sa zachová hygiena klietky a jej bezprostredného okolia, ako aj celého domu - aj keď hlodavec pri pobehovaní po výbehu a skúmaní miestnosti vykonáva svoje fyziologické potreby na mieste, ktoré na to nie je určené.

Neutralizátor zápachu hlodavcov - prehľad sortimentu

Výber správneho výrobku je dôležitý pre hygienu v domácnosti aj v klietke. V našom sortimente nájdete prípravky, ktoré môžete použiť na oboje.

Neutralizátory zápachu pre hlodavce určené na použitie v klietke sú pre zvieratá bezpečné a predlžujú sviežosť klietky - zabraňujú šíreniu nepríjemných pachov vo vnútri, hoci, samozrejme, nenahradia pravidelné čistenie.

V ponuke sú aj produkty na čistenie mäkkých a tvrdých povrchov v domácnosti, ktoré mohli prísť do kontaktu s močom hlodavcov. Ide o spôsob, ako ich vyčistiť a zbaviť nepríjemného zápachu bez poškodenia nábytku a iných povrchov.

Neutralizátor zápachu - zbavte sa nepríjemných pachov nadobro

Príjemná vôňa v domácnosti sa spája s hygienou a čistotou, preto je taká žiaduca. S jej absenciou sa nemusíte zmieriť, keď sú v dome domáce zvieratá, pretože tie sa s nepríjemnými pachmi vôbec nemusia spájať. Stačí, ak sa budete o klietku a ich bezprostredné okolie riadne starať, ale užitočný je aj neutralizátor zápachu pre myši a iné hlodavce.

Pri výbere výrobku je veľmi dôležitá jeho kvalita, pretože určuje účinnosť výrobku a mieru pohlcovania nepríjemných pachov.

Dôležitá je aj bezpečnosť - pre hlodavce, ak sa postrekuje klietka, a pre nábytok a iné povrchy v dome, na ktoré sa tiež môže použiť neutralizátor zápachu. Hlodavce, ktoré sú vypustené z klietky, aby sa prebehli, môžu vykonávať svoju činnosť takmer kdekoľvek, preto buďte na to pripravení a pri odstraňovaní nečistôt a zápachu nepoškodzujte čistené povrchy.

IdoSell Trusted Reviews
4.73 / 5.00 7288 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-06-23
Super nákup
2024-06-22
Som spokojna s rychlostou vybavenia objednavky,vsetko prebehlo v poriadku,odporucam nakup cez tento e-shop
pixel