Uložiť do nákupného zoznamu
Vytvorenie nového nákupného zoznamu

Hlodavce

( počet produktov: 296 )

Základné produkty pre hlodavce

Ak ste sa stali šťastným majiteľom rozkošného hlodavca, určite mu chcete zabezpečiť správne životné podmienky. Premýšľate, čo váš domáci miláčik potrebuje, ale neviete, čo kúpiť ako prvé? Internetový obchod s hlodavcami vám poradí, ktoré produkty sú pri zostavovaní výbavy pre domáce zvieratá nevyhnutné.

Potrava je najdôležitejšia v živote každého domáceho zvieraťa. Bez správnej potravy hlodavec nedostane živiny, vitamíny a minerály, ktoré potrebuje na správne fungovanie. Obchod so zvieratami pre hlodavce má na výber vysokokvalitné krmivo pre každý druh zvierat.

Ďalším dôležitým aspektom v živote hlodavcov je, samozrejme, domček, ktorý by sa mal vybrať podľa veľkosti a potrieb domáceho maznáčika. V každom dobrom obchode s domácimi zvieratami nájdete rôzne veľkosti domčekov, pelechov a klietok. Pre škrečka je vhodná malá, nízka klietka, zatiaľ čo činčila vyžaduje pohyb a mala by žiť vo vysokom domčeku. Výber vhodného životného priestoru je mimoriadne dôležitý - závisí od neho pohodlie zvieraťa. Klietku vybavte vhodnou napájačkou, miskou na jedlo a prípadnými hračkami, aby sa zvieratko nenudilo.

Ak nemáte čas ísť do papiernictva po všetko potrebné príslušenstvo, objednajte si všetko online. AraZoo je online obchod s hlodavcami, ktorý ponúka široký výber príslušenstva pre všetky malé zvieratá s rôznymi potrebami.

Obchod pre hlodavce - čo sa oplatí kúpiť?

Správne krmivo pre hlodavce je základným faktorom pri zostavovaní výbavy. Každý hlodavec má však iné výživové potreby. Pozorne si prezrite sortiment krmív, ktoré ponúka obchod so zvieratami. Pre morčatá je najlepšie krmivo, ktoré obsahuje veľa zeleninových a ovocných prísad. Na druhej strane, krmivo pre škrečky pozostáva najmä z obilnín. Fľaše a ochutené kocky limetky budú zaujímavým doplnkom stravy. Nedávajte svojmu zvieraťu krmivo, ktoré je určené pre iné zviera.

Vyberte si správnu klietku a pelech prispôsobené veľkosti a fyzickej aktivite vášho domáceho maznáčika. Sortiment s rôznymi špecifikáciami pre jednotlivé druhy hlodavcov ponúka každý dobre zásobený obchod so zvieratami. Pre fretku sa odporúča vysoká klietka s niekoľkými poschodiami a rebríkmi, zatiaľ čo malý škrečok sa uspokojí s malou nízkou klietkou vybavenou rôznymi zaujímavými doplnkami na hranie.

V niektorých situáciách, napríklad pri návšteve veterinára, sa nosič hodí. Pozrite si sortiment dopravníkov, ktoré ponúka obchod so zvieratami. Hlodavce nemôžu cestovať v nestabilnej kartónovej krabici. Prepravca je najbezpečnejším riešením na presun vášho domáceho maznáčika na miesto mimo domova.

Aby vaše zvieratko mohlo žiť v čistom a sviežom prostredí, je potrebný vhodný substrát. V závislosti od potrieb vášho domáceho maznáčika môžete na dno klietky nasypať piliny alebo štrk. Niektoré druhy hlodavcov, ako napríklad škrečok alebo činčila, vyžadujú prístup k piesku, v ktorom sa môžu kúpať alebo hrať na suchu.

Najlepšie krmivo pre potkany pozostáva z kvalitných obilnín, sušeného ovocia, zeleniny a orechov. Kľúčový je tu obsah hrubej vlákniny, ktorá pomáha obrusovať rastúce zuby, odstraňuje zubný kameň a má pozitívny vplyv na tráviaci systém.

Niektoré hlodavce si vyžadujú pravidelné kúpanie. Vyberte si preto špecializovaný šampón vhodný pre malé zvieratá. Ak klietka začne rýchlo nepríjemne zapáchať, môže byť potrebné použiť neutralizátor, aby sa zápach účinne odstránil a predĺžila sa sviežosť substrátu.

Zverimex pre hlodavce - na čo si dať pozor?

Nezabudnite vyberať výrobky podľa druhu zvieraťa, najmä jeho potravy. Krmivo pre králiky nie je pre škrečka vhodné a nespĺňa jeho nutričné potreby. Nestojí za to riskovať zdravie alebo dokonca život zvieraťa. Vždy si vyberajte výrobky určené pre daný druh.

Poskytnite svojmu domácemu miláčikovi správne podmienky. Dobre zvolená klietka je základom, preto si podrobne prezrite ponuku obchodu. Pre králika nekupujte vysokú klietku s prekážkami, pretože sa v nej nebude môcť pohybovať. Škrečok môže z klietky pre morčatá uniknúť cez široko rozmiestnené mreže. Zabezpečte bezpečnosť svojho zvieraťa a nevystavujte ho nehodám.

Každý dobre zásobený obchod s hlodavcami má široký sortiment výrobkov pre všetky druhy hlodavcov. Vyberajte výrobky starostlivo a poskytnite svojmu domácemu miláčikovi tie najlepšie životné podmienky.

IdoSell Trusted Reviews
4.73 / 5.00 7238 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-06-19
Spokojnost
2024-06-17
Bezproblémové, jednoduché spoľahlivé vybavenie. Trochu som si počkala ale išlo to z väčšej diaľky.
pixel