Uložiť do nákupného zoznamu
Vytvorenie nového nákupného zoznamu

Domov

( počet produktov: 154 )

Základné krmivo pre hlodavce - pre každého hlodavca

Domáci chov hlodavcov je medzi ľuďmi veľmi obľúbený - hlodavce sa všeobecne považujú za pomerne lacné a bezproblémové zvieratá. Stále však potrebujú kvalitné krmivo.

Všetko, čo potrebujú k životu, im poskytne základná potrava pre hlodavce - prispôsobená ich druhu a životnému štýlu. To im dodá energiu a všetky potrebné živiny.

Ak budete hlodavca kŕmiť kvalitným a prispôsobeným krmivom, udržíte ho dlhšie zdravého a roztomilého. Udrží si tak energiu a chuť do hry bez nutnosti častých návštev veterinára.

Základné krmivo pre hlodavce - objavte našu ponuku

V našom sortimente nájdete základné krmivo pre hlodavce mnohých druhov. Takto môžete ľahšie kontrolovať ich stravu a potreby v každej fáze ich života.

K dispozícii sú krmivá vhodné pre králiky, škrečky, mačky, fretky, morčatá, myši, potkany, činčily a mnohé iné druhy domácich hlodavcov.

Všetky naše krmivá pre domáce zvieratá sú vysokokvalitné výrobky, ktoré sa líšia zložením a formou - sú k dispozícii vo forme granúl a fliaš. Môžu sa používať pri každodennom kŕmení vášho domáceho maznáčika a tvoria základ jeho stravy.

Krmivo pre hlodavce - základné, plnohodnotné krmivo, na čom inom záleží?

Kŕmenie králika, škrečka alebo iného podobného zvieraťa nie je najzložitejšia vec, ale je užitočné mať dostatok vedomostí, ako aj správne krmivo pre hlodavce - základné, zdravé a chutné. To je základ stravy zvieraťa.

Zloženie krmiva je vždy na prvom mieste - venujte mu pozornosť a vyberajte krmivá, ktoré sú čo najprirodzenejšie a poskytujú vášmu zvieratku všetky potrebné živiny.

Dôležitý je aj druh vášho hlodavca - škrečok má úplne iné potreby ako králik, preto vyberte krmivo, ktoré je kompatibilné s jeho druhom, aby ste mali istotu, že dostáva všetko, čo potrebuje.

IdoSell Trusted Reviews
4.73 / 5.00 7302 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-06-24
Spokojnosť... náš psík má pooperačnú diétu kvôli močovým kameňom, granulky Calibra struvite boli cenovo v tomto eshope najvýhodnejšie, aj cena konzerv Brit mono protein bola super, síce medzi konzervami lamb bola zamiešaná jedna beef, ktoré náš pes nemôže, tak ale stáva sa... posunuli sme priateľom. Určite v tomto obchode nakúpim aj v budúcnosti.
2024-06-22
Je to moja už asi 5obj.zamna spokojnosť, akurát krabice by mohli byť trošku pevnejšie..ináč spokojná
pixel