Doprava zadarmo nad čiastku 25,95 €
Uložiť do nákupného zoznamu
Vytvorenie nového nákupného zoznamu

Domov

( počet produktov: 162 )

Základné krmivo pre hlodavce - pre každého hlodavca

Domáci chov hlodavcov je medzi ľuďmi veľmi obľúbený - hlodavce sa všeobecne považujú za pomerne lacné a bezproblémové zvieratá. Stále však potrebujú kvalitné krmivo.

Všetko, čo potrebujú k životu, im poskytne základná potrava pre hlodavce - prispôsobená ich druhu a životnému štýlu. To im dodá energiu a všetky potrebné živiny.

Ak budete hlodavca kŕmiť kvalitným a prispôsobeným krmivom, udržíte ho dlhšie zdravého a roztomilého. Udrží si tak energiu a chuť do hry bez nutnosti častých návštev veterinára.

Základné krmivo pre hlodavce - objavte našu ponuku

V našom sortimente nájdete základné krmivo pre hlodavce mnohých druhov. Takto môžete ľahšie kontrolovať ich stravu a potreby v každej fáze ich života.

K dispozícii sú krmivá vhodné pre králiky, škrečky, mačky, fretky, morčatá, myši, potkany, činčily a mnohé iné druhy domácich hlodavcov.

Všetky naše krmivá pre domáce zvieratá sú vysokokvalitné výrobky, ktoré sa líšia zložením a formou - sú k dispozícii vo forme granúl a fliaš. Môžu sa používať pri každodennom kŕmení vášho domáceho maznáčika a tvoria základ jeho stravy.

Krmivo pre hlodavce - základné, plnohodnotné krmivo, na čom inom záleží?

Kŕmenie králika, škrečka alebo iného podobného zvieraťa nie je najzložitejšia vec, ale je užitočné mať dostatok vedomostí, ako aj správne krmivo pre hlodavce - základné, zdravé a chutné. To je základ stravy zvieraťa.

Zloženie krmiva je vždy na prvom mieste - venujte mu pozornosť a vyberajte krmivá, ktoré sú čo najprirodzenejšie a poskytujú vášmu zvieratku všetky potrebné živiny.

Dôležitý je aj druh vášho hlodavca - škrečok má úplne iné potreby ako králik, preto vyberte krmivo, ktoré je kompatibilné s jeho druhom, aby ste mali istotu, že dostáva všetko, čo potrebuje.

IdoSell Trusted Reviews
4.74 / 5.00 6023 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-02-25
Sme spokojní, už dlhodobo si u vás objednávame granule. Rýchle vybavenie!!!
2024-02-25
Úplná spokojnosť ako vždy
pixel