Uložiť do nákupného zoznamu
Vytvorenie nového nákupného zoznamu

Myši

( počet produktov: 8 )

Hračka pre mačky - lov na myš

S mačacou povahou sa nedá vyhrať. Každá mačka, dokonca aj tá najchlpatejšia spáč, má v sebe neúnavného lovca. Mačka naháňajúca myši je obraz, ktorý je v našom vedomí celkom zakorenený. Práve preto sa myši stali zámienkou na vytvorenie hračiek, ktoré vašu mačku nabádajú k tomu, aby hlodavca naháňala.

Hračka pre mačky "myš" funguje predovšetkým ako atrakcia a forma trávenia času pre vašu mačku. Aby vaša mačka spálila obrovské zásoby energie, ktoré sa v nej skrývajú, potrebuje sa "vyblázniť" pri hre a predstieranom love. Tým, že jej pozornosť nasmerujete na umelú myš, odvediete ju od svojich prstov a zároveň od nábytku. Mačka, ktorá uspokojí lovecký inštinkt, bude mať menšiu tendenciu vyraziť v značkovom útoku na ruku alebo členky domáceho pána.

Okrem toho mačka po večernej hre a chutnej večeri zaspí a nebude vás v noci budiť.

Myš - energetická hračka pre mačky

K dispozícii je mnoho typov hračkárskych myší. Pozorujte svojho domáceho miláčika a zvážte, ktorý model by ho mohol najviac potešiť. Malé mačiatka často uprednostňujú pískacie hračky. Myš - hračka pre mačky v podobe šuštiaceho tunela bude skvelá na vybrúsenie sluchu a inštinktov vášho drobca. Dospelé mačky majú často rady o niečo tichšie hračky. Čo poviete na modely myší z priadze? Sú tiché, takže vás nebudú rušiť. Zároveň sa pre mačacieho domáceho miláčika stanú hádankou, ktorú bude musieť vyriešiť.

Veľmi obľúbené sú aj skrutkovacie myši alebo myši s vibračnou funkciou. Pre mačku predstavujú výzvu a často ju na dlhý čas zamestnajú. Aby sa váš obľúbenec nenudil, venujte nejaký čas spoločnej hre. Myš môže byť aj odmenou za poslušnosť. Prestala už vaša mačka konečne skákať na vaše obľúbené čierne nohavice? Hra na "mačku a myš" sa môže ukázať ako krásne strávený čas s vaším opatrovateľom a zároveň ako lekcia správnej výchovy.

Čo by som mal zvážiť pri kúpe myši?

Hračky pre mačky - mačací lovec okolo nich nemôže prejsť ľahostajne. Bohužiaľ, na názor svojho domáceho miláčika sa pri výklade nepýtate. Musíte sa riadiť len svojimi pozorovaniami. Určite ste si už všimli, na ktoré podnety vaše zvieratko reaguje najčastejšie. Má radšej pokoj a ticho alebo reaguje lepšie na hlasnejšie zvuky? Práve tieto drobné signály vám napovie.

Ak si plánujete kúpiť hlučnú myš, zvážte, či ju budete môcť dlhodobo vydržať. Vaša mačka bude spokojná, ale nikto nechce byť nútený každý deň počúvať piskot vychádzajúci z hračky. Hračka v podobe myši je pre mačku nezvyčajnou atrakciou.

IdoSell Trusted Reviews
4.73 / 5.00 7288 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-06-23
Super produkt, rýchle dodanie, spoľahlivý obchod
2024-06-21
Rýchle vybavenie mojej objednávky,aj dodanie tovaru,dobrá cena a malý darček pre domáceho miláčika
pixel