Uložiť do nákupného zoznamu
Vytvorenie nového nákupného zoznamu

Misky stojany dávkovače

( počet produktov: 60 )

Dbajte na kvalitu krmiva a atraktívny spôsob podávania krmiva vašej mačke. V obchode Arazoo nájdete elegantné, profesionálne vyrobené misky pre mačky rôznych veľkostí. Môžete si vybrať medzi miskami v mnohých farebných vyhotoveniach, vyrobenými z odolného plastu, kovu alebo keramiky. Obchod ponúka aj dávkovače krmiva, ktoré sa môžu ukázať ako nepostrádateľné, keď je majiteľ dlhodobo preč. Na uskladnenie suchého krmiva sa vám určite budú hodiť veľké nádoby na krmivo pre mačky.

Nezabúdajte na čistotu mačacích misiek. Mačky sú zvieratá, ktoré dbajú na hygienu seba aj svojho prostredia. Nedovolia si používať špinavé misky. Z hygienických dôvodov by misky na jedlo a vodu nemali byť umiestnené ani v blízkosti podstielky. Môže to spôsobiť neochotu jesť, piť alebo používať podstielku. Je dôležité, aby nádoba na vodu nebola umiestnená vedľa misky na jedlo. Mačky menej pijú, keď je tekutina v blízkosti potravy.

Ak okrem vašej mačky žijú v byte aj iné domáce zvieratá a deti, nezabudnite, že počas jedla je najlepšie izolovať všetky osoby od jediacej mačky. Dbajte na to, aby mačkinu misku nepoužíval pes. Každé zviera by malo mať svoju vlastnú misku, aby vedelo, že na tomto mieste a z tejto misky môže vždy jesť chutné jedlo.

Ktorá miska pre mačky je najlepšia?

Obchod Arazoot ponúka širokú škálu rôznych typov misiek, z ktorých si každý mačkár vyberie ten najlepší výrobok pre svojho miláčika. Patria medzi ne misky pre mačky rôznych tvarov a farieb. Sú vyrobené z rôznych materiálov, takže si každý nájde ten správny výrobok, ktorý mu bude vyhovovať.

Keramická miska pre mačky funguje veľmi dobre, pretože jej pomerne vysoká hmotnosť zabraňuje pohybu nádoby. Veľmi ľahko sa udržiava v čistote a možno ju umývať v umývačke riadu a dezinfikovať. Je nealergénna a nemení chuť potravy. Ponúkame keramické misky pre mačky s oceľovým okrajom. Kombinácia týchto dvoch materiálov zaručuje vysoký stupeň estetiky a odolnosti voči mechanickému poškodeniu.

Keramické misy, presnejšie ich stabilita, nie sú len zárukou pohodlného používania. Výrobky sú veľmi estetické - keramické misky sa vyrábajú v takej širokej škále farieb a vzorov, že každá mačka a majiteľ si v nich nájde niečo podľa svojich predstáv.

Dávkovač na krmivo pre mačky je zvyčajne vyrobený z plastu a môže sa používať na krmivo, ale aj na vodu. Má kapacitu až 10 litrov a môže byť plne automatický, čo je ideálne, ak majiteľ nie je celý deň doma. Dávkovač pre mačky podporuje liečbu cukrovky a pomáha oddeľovať krmivo pre domáce zvieratá na diéte. Ťažko sa však čistí a nedá sa dezinfikovať vo vriacej vode.

Stojanové misky pre mačky sú skvelým riešením pre staršie a choré mačky, pretože im umožňujú jesť s menšou námahou krku a predných labiek. Sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele alebo keramiky a často majú nastaviteľnú výšku. Stojanové misky pre mačky sa ľahko dezinfikujú, dajú sa umývať v umývačke riadu a sú škálovateľné. Ak je miska vyrobená z kovu, majte na pamäti, že môže zmeniť chuť vody a odradiť vášho domáceho miláčika od pitia, zatiaľ čo miska s obsahom niklu môže spôsobiť alergie.

Automatická miska pre mačky je veľmi praktické zariadenie. Možno do nej umiestniť akýkoľvek druh krmiva, ktoré vydrží čerstvé oveľa dlhšie. Misku možno naprogramovať až na 6 jedál, čo znamená, že ju možno naplniť na 6 dní. Takéto misky pre mačky sú ideálne, ak majiteľ plánuje krátky výlet alebo je dlhé hodiny mimo domova. Je vybavená zvukovým signálom, ktorý upozorní, keď je miska plná.

Ak vaša mačka hltavo papá a vy ju chcete urýchlene odnaučiť jesť, zaobstarajte si pomalšiu misku na mačacie krmivo. Misky pre mačky s týmto dizajnom vašu mačku naučia jesť pomalšie, čím sa vyhnete nadúvaniu a žalúdočným ťažkostiam.

Výber misky pre mačky nemusí byť vôbec zložitý

Ktorá miska pre mačky sa osvedčí? Ak je vaša mačka diabetik alebo vyžaduje špecializovanú stravu, vyberte si nádobu s dávkovačom. Pre majiteľov starších mačiek sú najlepšou voľbou misky na stojane. Pre tých, ktorí trávia dlhé hodiny v práci a nechávajú svojho domáceho miláčika doma samého - ideálne sú misky pre mačky s dávkovačom alebo automatická miska.

Miska mačky by mala byť dostatočne veľká, aby sa do nej zmestila denná porcia suchého alebo mokrého krmiva, čo predstavuje približne 0,3 litra. Väčšia môže viesť k prekrmovaniu. To predstavuje riziko pridružených ochorení a zníženej aktivity.

Miska na vodu musí byť plochá a široká, aby sa mačka nedotýkala okrajov misky svojimi fúzikmi. Nemala by presiahnuť objem 0,4 litra; vo väčšej sa voda dlhšie zdržiava a stáva sa zatuchnutou. Príliš veľké nádoby sú nehygienické a nepraktické. Misky určené pre psov preto nie sú vhodné pre mačky.

Ak svojho domáceho miláčika kŕmite striedavo suchým a mokrým krmivom, musíte mať pre každý typ krmiva samostatnú misku. Ďalšia miska je potrebná na vodu a najlepšie je umiestniť ju v inej miestnosti ako tú s krmivom. Ak máte doma viac ako jedno mačiatko, nezabudnite, že každé zviera musí mať svoje samostatné misky.

Zvážte aj výber farieb. Niektoré mačiatka nechcú piť z misky s tmavým vnútrom, čo im bráni posúdiť hĺbku a odrádza ich od používania misky pre mačky. Najlepšie je zvoliť nádobu svetlej farby. Misky pre mačky v takomto farebnom prevedení môžu pôsobiť veľmi elegantne a esteticky. Veľmi zaujímavo vyzerajú aj misky pre mačky v pastelových odtieňoch, ako je ružová, modrá alebo žltá. Niektoré majú štýlové doplnky, napríklad odraz mačacej labky.

Dvojité misky pre mačky - oplatí sa to?

Misky pre mačky pozostávajúce z dvoch priehradiek sú veľmi praktické. Majú jednoduchý, ale elegantný dizajn a pohodlne sa používajú. Svojmu domácemu miláčikovi poskytnete jedlo a vodu zároveň. Sú to veľmi roztomilé misky pre mačky, ktoré sú vybavené protišmykovými nožičkami. Niektoré majú veľmi užitočné držadlá, takže misku môžete bez obáv preniesť na iné miesto. Tieto typy misiek pre mačky môžu byť ešte stabilnejšie vďaka dvom vnútorným priehradkám.

Inovatívne chladiace misky pre mačky a praktické fontány

Chladiace misky pre mačky sú veľmi zaujímavým riešením. Pozostávajú z dvoch častí, z ktorých jedna je odnímateľná. Jednoducho ich vložte na určitý čas do chladničky a potom ich vložte späť do väčšej misky. Krmivo a voda budú dlhšie chladené, čím sa zachová ich čerstvosť. Najmä v lete sú takéto misky pre mačky užitočné a oplatí sa nechať sa zlákať na ich kúpu.

Veľmi dobre fungujú misky pre mačky, ktoré majú charakter fontány s vložkou z nehrdzavejúcej ocele. Chladná a na kyslík bohatá voda pre vášho domáceho miláčika bude kedykoľvek k dispozícii. Takúto misku stačí pripojiť k elektrickej sieti, aby si vaša mačka mohla užívať kvalitnú, čerstvú, filtrovanú vodu približne 30 dní. Po mesiaci alebo o niečo skôr vodu vymeňte za novú. Fontána je vybavená dvoma filtrami, ktoré vodu čistia a odstraňujú z nej nepríjemné pachy.

Zabezpečte chutné krmivo v miske každej mačky

Okrem praktických a bezpečných misiek ponúkame mnoho druhov potravín na rôzne účely. Patrí medzi ne krmivo pre domáce zvieratá, veterinárne krmivo, vlhké a suché krmivo, ale aj krmivo špecifické pre jednotlivé plemená. Nájdete tu aj vhodné krmivo pre vek vašej mačky. K dispozícii sú krmivá pre mačiatka, pre mladšie mačky a pre seniorov. S nami bude zostavenie súpravy pre malé mačiatko, ako aj pre dospelú mačku potešením.

IdoSell Trusted Reviews
4.73 / 5.00 7237 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-06-19
Veľmi dobre, pôvodný termín bol štvrtok, doručenie prebehlo v piatok.
2024-06-17
S vybavením i doručením som spokojná
pixel