Uložiť do nákupného zoznamu
Vytvorenie nového nákupného zoznamu

Rozdelenie podľa štádia života

( počet produktov: 501 )

Každá mačka si zaslúži to najlepšie

Starostlivosť o mačku si vyžaduje znalosti a odhodlanie, a to aj v oblasti správnej výživy. V tejto oblasti sa v posledných rokoch veľa zmenilo v prospech štvornožcov, teraz môže bohatý výber spôsobiť problémy pri výbere krmiva pre mačky.

Dospelé mačky, mačiatka, staršie mačky - všetky majú svoje špecifické potreby, ktorých zabezpečenie im poskytne šancu na zdravý a bezproblémový život.

Správne jedlo im dodá energiu na výkon a vyživí telo aj myseľ. Mačiatka, dospelé mačky a mačacie seniorky - všetky budú mať krásnu srsť, zdravú kožu a budú menej náchylné na choroby.

Aké krmivo pre mačky si vybrať? Pozrite si náš sortiment

Kedysi bolo celkom bežné myslieť si, že mačke stačí miska s mliekom, pretože zvyšok potravy si uloví sama. Dnes je už dobre známe, aká dôležitá je správna strava pre jej zdravie, a preto je veľmi dôležité kŕmiť mačku podľa jej životného štádia.

Nájdete tu suché a vlhké krmivo pre mačky prispôsobené potrebám mačiek rôzneho veku - líšia sa chuťou a cenou, takže si môžete vybrať niečo vhodné pre každú etapu života vašej mačky zo všetkých cenových kategórií.

Dostupné potraviny sú chutným a zdravým zdrojom plnohodnotných surovín. Sú k dispozícii v rôznych veľkostiach balení, aby ste mohli čo najlepšie prispôsobiť množstvo krmiva kapacite skladu a potrebám vašej mačky.

Krmivo pre mačky podľa veku - čo je dôležité?

Výber krmiva pre mačky podľa veku je dôležitý pre ich zdravie - mačka v ktoromkoľvek štádiu života potrebuje kvalitné krmivo, ale potreby mačiatok - zvedavých a plných energie, ktoré sa stále vyvíjajú a rastú - sú úplne odlišné od potrieb mačacích seniorov, ktorí rýchlejšie stuhnú a ktorých metabolizmus sa spomalí približne o dvadsať percent.

Pri výbere krmiva pre mačky, ktoré zodpovedá veku vašej mačky, sa riaďte jej individuálnymi potrebami a celkovým zdravotným stavom. Zloženie týchto potravín je najdôležitejším faktorom, preto mu venujte pozornosť a upravte dávkovanie podľa údajov výrobcu.

Takisto je dobré prezrieť si recenzie konkrétnych krmív pre mačky akéhokoľvek veku, ktoré nájdete na internete - môžete tak zistiť, ktoré krmivá považujú iní majitelia mačiek za najvýhodnejšie.

IdoSell Trusted Reviews
4.73 / 5.00 7238 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-06-19
som opakovane spokojný so službami ARAZOO
2024-06-17
Spokojná
pixel