Uložiť do nákupného zoznamu
Vytvorenie nového nákupného zoznamu

Nožnice kliešte

( počet produktov: 6 )

Nožnice na mačky a nožnice na pazúry

Vonkajšia mačka si pri behu, prechádzkach, love a lezení na stromy obrusuje pazúry. Okrem toho si v prirodzených podmienkach sama kontroluje dĺžku pazúrov tým, že si nimi škrabe na označenie svojho teritória. Domácim zvieratám, ktoré trávia veľa času vonku, by sa preto dĺžka pazúrikov nemala upravovať. Ak však vaše zviera trávi väčšinu času v interiéri, môže svoje lovecké potreby uspokojovať škrabaním nábytku. Niekedy sa strihanie pazúrikov vašej mačky stáva nevyhnutnosťou a v takom prípade je dobré ho vykonávať systematicky. Keď sa škrabadlo ukáže ako nedostatočné, je nevyhnutné zakúpiť strojček na strihanie mačacích nechtov.

Nožnice na mačacie pazúry sú k dispozícii v troch pohodlných a ľahko použiteľných formách. Najčastejšie sa používajú nožnice na mačacie pazúry a gilotína na mačacie pazúry, ale ošetrovatelia radi používajú aj nožnice. Je dôležité si uvedomiť, že pri úprave dĺžky mačacích pazúrikov by sa nemali používať zariadenia určené pre ľudí. Zvieracie pazúry sú oveľa tvrdšie a majú špecifickú štruktúru. Investujte preto do špecializovaných nožničiek na strihanie pazúrikov pre vašu mačku. V obchode Arazoo nájdete všetko príslušenstvo, ktoré potrebujete na starostlivosť o svojho domáceho miláčika.

V tejto kategórii nájdete nožnice na strihanie pazúrov určené pre zvieratá rôznych veľkostí. Ľahko si tak môžete vybrať príslušenstvo pre mladého tzv. jazvečíka aj dospelého mainského mývala. Ponúkame strihače pazúrikov pre najmladšie zvieratá, ako aj pre mačacích seniorov.

Nožnice na mačacie pazúry, gilotína alebo nožnice - čo si vybrať?

Nožnice na mačacie pazúry sú v obchode AraZoo k dispozícii v troch podobách. V závislosti od vašich preferencií a preferencií vášho domáceho maznáčika si môžete vybrať nožnice, gilotínu a nožnice na mačacie pazúry.

Gilotína na mačacie pazúry je mimoriadne pohodlné a rýchlo použiteľné zariadenie. Počas ošetrovania jednoducho vložte dráp do otvoru a rozhodným pohybom vykonajte rez. Gilotína je vybavená čepeľami z nehrdzavejúcej ocele a protišmykovou rukoväťou, ktorá počas ošetrovacích postupov dobre padne do ruky. Zariadenie je pohodlné, ostré a odolné, čo umožňuje presné strihanie.

Nožnice na mačacie pazúry sú úplne bezpečné zariadenie na úpravu dĺžky nechtov. Vďaka zaobleným hrotom je vylúčené náhodné porezanie kože. Výrobok je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele, vďaka čomu je mimoriadne odolný. Vďaka protišmykovým rukovätiam vám nožnice nevypadnú z rúk, takže strihanie je rýchle a bezpečné.

Nožnice na mačacie nechty vizuálne pripomínajú nožnice, ich čepeľ je však sústredená v jednom bode. Profesionálne nožnice na mačacie nechty sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele. Je vybavený dĺžkovým dorazom na vykonanie strihu. Tvarované rukoväte sú potiahnuté gumovo-silikónovým povlakom pre pohodlie a bezpečnosť.

Strihače pre mačky - na čo si dať pozor?

Ktoré nožnice na mačky si vybrať? V prvom rade tie, ktoré sú vyrobené z kvalitných materiálov. Lacné zariadenia zakúpené v supermarkete sa môžu ukázať ako neúčinné a navyše menej bezpečné. Len špecializované veterinárne strihače odvedú svoju prácu správne. Vďaka nehrdzavejúcej oceli, z ktorej sú pripravené čepele, je výrobok ostrý, presný a mimoriadne odolný. Rukoväte potiahnuté gumou zaručujú, že nožnice na mačacie pazúry nevykĺznu z rúk a nepredstavujú nebezpečenstvo pre majiteľa aj domáce zviera.

Strihanie nechtov vášho domáceho maznáčika môže spočiatku spôsobiť menší problém. Ak sa na tento zákrok necítite sami - obráťte sa na svojho veterinára, ktorý vám ukáže, ako nechty správne a bezpečne skrátiť. Porušenie tvorivej dužiny vedie k silnému krvácaniu a je pre mačku bolestivé, preto sa oplatí požiadať o pomoc odborníka.

Ak sa však rozhodnete svojmu domácemu miláčikovi ostrihať pazúry sami, pozorne sa pozrite, kde sa kreatívna dužina končí. Je to tmavšia, zahnutá časť vnútri nechtu. Nechty by sa mali strihať v určitej vzdialenosti od dužiny - ideálne je odstrihnúť samotnú špičku.

Je dobré si vopred pripraviť pracovisko, vybavenie, ktoré budete potrebovať podľa vlastného uváženia: nožnice, gilotínu, nožnice na strihanie pazúrikov vašej mačky. Posaďte sa na dobre osvetlenom mieste. Pevne mačku držte a zároveň sa uistite, že sa cíti bezpečne - inak sa zviera bude cítiť nepríjemne a začne utekať, čo prácu veľmi sťaží. Vyberte si čas, keď je mačka pokojná. Ak spozorujete, že zviera je netrpezlivé, prerušte ošetrenie a vráťte sa k nemu neskôr. Nezabudnite, že zariadenie určené pre ľudí sa neodporúča používať na domáce zvieratá, ktorých nechty sú oveľa tvrdšie.

Strihanie pazúrikov domácich mačiek je dôležité, pretože môže zabrániť nepríjemným situáciám. Skrátenie pazúrikov zabráni tomu, aby sa zviera zachytilo o materiály, ako je napríklad čalúnenie pohovky. Keď sa mrouskavá mačka snaží uvoľniť, môže príliš silno trhnúť labkou, a to je jednoduchý spôsob, ako si pazúrik zlomiť. Preto je dobré, aby si vaša mačka zvykla na zastrihávanie pazúrikov, keď je ešte malá. V prípade staršej mačky to môže byť problematické, najmä ak sú labky oblasťou, ktorú nerada hladí. Preto sa oplatí zaviesť pochúťky, ktoré môžete svojmu zvieratku dať vždy po úprave. Tým sa zabezpečí, že mačka bude mať so strihačmi pazúrikov dobré asociácie. Dobrý nápad je tiež začať procedúru ošetrovania, keď zviera spí.

Vyberte si zo širokej ponuky produktov na strihanie mačacích pazúrikov

V spoločnosti Arazoo vieme, aká náročná môže byť starostlivosť o mačacie pazúry. Nie každá mačička si ju užíva a problematické správanie vášho domáceho maznáčika sa určite premietne do stresu pre vás. Z tohto dôvodu sme pripravili výrobky, ktoré vám túto úlohu výrazne uľahčia. Sú vhodne ostré a zároveň bezpečné na použitie.

Správne nožnice na mačky vám uľahčia starostlivosť o pazúry. Predovšetkým pôjde hladko, čo ušetrí stres vám aj vášmu domácemu miláčikovi.

Pripravili sme príslušenstvo, ktoré sa pohodlne používa. Je to vďaka rukovätiam, ktoré dokonale padnú do ruky. Ergonomické rukoväte sú vyrobené z odolných a zároveň na dotyk príjemných materiálov. Na mnohých rukovätiach si všimnete výstupky - tie sú protišmykové, čo výrazne uľahčuje používanie nožov.

Vieme, že prvé ošetrenie je stresujúce nielen pre vášho domáceho miláčika, ale aj pre vás. Preto sme do sortimentu zaradili strojčeky na strihanie pazúrikov, ktoré sú vybavené prvkom zabraňujúcim príliš krátkemu strihaniu. Ponúkame aj nožnice so zaoblenými hrotmi - tie znižujú riziko poranenia vášho domáceho maznáčika.

Trvanlivosť príslušenstva pre domáce zvieratá je pre vás určite dôležitá. Ovplyvňuje bezpečnosť používania a je dôležitá aj z ekologických dôvodov. Koniec koncov, odolné výrobky nie je potrebné dlho vymieňať. V našej ponuke nájdete strihače, ktorých kovové časti sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele. Tento materiál je odolný voči plynutiu času. Venujte pozornosť materiálu ostatných častí príslušenstva. Ponúkame strihače vyrobené z nerozbitného plastu ABS. Táto kombinácia zaručuje, že príslušenstvo budete používať znova a znova.

Pozrite si produkty na strihanie mačacích pazúrikov, ktoré sme pre vás pripravili. Vyberte si príslušenstvo, s ktorým môžete túto starostlivosť vykonávať sami doma.

IdoSell Trusted Reviews
4.73 / 5.00 7288 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-06-21
Rýchle vybavenie mojej objednávky,aj dodanie tovaru,dobrá cena a malý darček pre domáceho miláčika
2024-06-21
Ok
pixel