Doprava zadarmo nad čiastku 25,95 €
Uložiť do nákupného zoznamu
Vytvorenie nového nákupného zoznamu

Gourmet

( počet produktov: 61 )

Gurmán pre vašu mačku - naplňte jej bruško

Mačky potrebujú jesť. To je fakt, ktorý nikto nemôže poprieť. Prístup k výžive mačiek sa v priebehu rokov vyvíjal. Kedysi boli mačky v božskej úcte a mohli sa spoľahnúť na to najlepšie zo všetkého. V priebehu rokov sa ich postavenie oslabilo. Nakoniec sa dospelo do situácie, keď sa celkom bežne verilo, že mačku vlastne netreba kŕmiť, pretože je predurčená na to, aby lovila sama. To sa našťastie zmenilo. O kŕmení mačiek sa toho skutočne veľa povedalo a medzera sa zaplnila. V súčasnosti je k dispozícii aj Gourmet. Krmivo pre mačku, ktoré vyhovuje jej mäsožravej povahe.

Hladná alebo nesprávne kŕmená mačka je nešťastná a náchylná na mnohé zdravotné problémy. Takýmto situáciám sa vyhnite. Na to, aby bol váš domáci miláčik spokojný, stačí kvalitné krmivo, napríklad krmivo pre mačky Gourmet.

Kŕmte svoju mačku chutným a výživným krmivom, ako je napríklad Gourmet pre mačky, bude vám veľmi vďačná. Získate tak plnohodnotného a spokojného spoločníka. Ušetríte sebe aj svojej mačke stresujúce návštevy veterinára kvôli problémom s jedlom. Budete môcť so svojou mačkou tráviť zaujímavejšie a príjemnejšie chvíle.

Gourmet - krmivo pre náročné mačky

Základom preventívnej starostlivosti o zdravie vašej mačky je kvalitné, zdravé a výživné krmivo. Je oveľa lepšie predchádzať vzniku chorôb ako ich neskôr liečiť. Stravu svojej mačky nesmiete zanedbávať. Gurmánske krmivo môže uľahčiť starostlivosť o stravu.

Známy a uznávaný výrobca si dáva záležať na tom, aby krmivo Gourmet vašej mačke nielen chutilo, ale aby jej aj poskytovalo živiny potrebné pre život. Mäsité krmivo vyrobené z kvalitného mäsa by malo chutiť aj tej najnáročnejšej mačke.

Malé praktické balenie je ideálne na dávkovanie správnej dávky krmiva pre vašu mačku. Krmivo pre mačky Gourmet je dostupné v niekoľkých príchutiach. Príchute môžete miešať a kombinovať tak, aby bola vaša mačka spokojná a jedla s chuťou. Vybrať si môžete okrem iného hovädzie mäso, tuniaka, teľacie mäso, jahňacie mäso, kačacie mäso, kuracie mäso, morčacie mäso, lososa alebo pstruha. Každá mačka si nájde príchuť, ktorú si obľúbi.

Gurmánske krmivo - zohľadnite blaho svojej mačky

Nie je ľahké vybrať správne krmivo pre vašu mačku. Každý majiteľ mačky to určite vie. Sú to veľmi vyberavé zvieratá, ktoré nebudú mať záujem len tak o niečo. Pomôcť vám môže značka Gourmet. Vlhké krmivo v malých konzervách je ideálne nielen na dávkovanie, ale je k dispozícii aj v mnohých rôznych príchutiach.

Krmivo pre mačky Gourmet Gold je krmivo s vysokým obsahom mäsa vyrobené z kvalitného mäsa. Ak máte pochybnosti, či bude vašej mačke chutiť, pozrite si recenzie na internete. Nájdete tam názory ľudí, ktorí týmto krmivom už kŕmili svoje mačky.

Čo by ste ešte mali vedieť o potravinách Gourmet? Konzervy tejto značky môžu byť chutným občerstvením aj súčasťou každodennej stravy vašej mačky. Všetko závisí od kulinárskych preferencií vašej mačky.

IdoSell Trusted Reviews
4.74 / 5.00 6057 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-03-01
super rýchle vybavenie objednávky
2024-03-01
Maximalna spokojnost s rychlostou vybavenia a vyexpedovania objednavky,ci poskytnute info o expedicii/dodani, objednavam si pravidelne len u vas.
pixel