Uložiť do nákupného zoznamu
Vytvorenie nového nákupného zoznamu

Potraviny pre psy

( počet produktov: 3428 )

Krmivo pre psov - ako si ho vybrať?

Strava vášho psa by mala byť zdravá, vyvážená a kalorická. Kvalitné krmivo zabezpečí rast a vývoj vášho domáceho maznáčika. Správne krmivo ovplyvňuje aj kondíciu vášho domáceho maznáčika, čo je, ako si iste viete predstaviť, dôležité pre jeho zdravie. V tejto časti nájdete produkty, ktoré zabezpečia, aby bola miska vášho psa plná kvalitného krmiva.

Výber správneho krmiva pre psa je jedným z najdôležitejších aspektov starostlivosti o vášho domáceho miláčika. S dobre zvolenou a pestrou stravou bude váš pes vždy plný života, zdravý a jeho chvost sa bude vždy radostne vrtieť a ďakovať za plnú misku. Aké je najlepšie krmivo pre vášho psa? Na túto otázku neexistuje jednoznačná odpoveď. V množstve krmív pre psov je ťažké vybrať si to pravé.

Môžete si vybrať z rôznych príchutí a druhov suchého krmiva a širokej ponuky mokrých pokrmov. Medzi dostupnými výrobkami sú aj pochúťky, ktoré spestria stravu vášho domáceho miláčika a budú neoceniteľné počas výcviku.

Kŕmenie psa zvyškami zo stola nie je dobrý nápad. Hoci ich váš pes môže s chuťou jesť, nebude to pre neho dobrá strava. Ľudská strava obsahuje veľa korenín vrátane soli, ktorá udržiava vodu a uháša smäd. A najhoršie, čo môžete urobiť, je dopriať svojmu domácemu miláčikovi čokoládu ako odmenu za to, že vám dal labku! Čokoláda je pre psa jed a nesmie sa podávať za žiadnych okolností. To sa týka dospelých psov aj šteniat. Najvhodnejšie sú pre ne prírodné živočíšne produkty.

Ak ľudské jedlo nie je pre psa dobré, prečo ho tak s chuťou konzumuje? Po prvé, pes ako príbuzný vlka má pud sebazáchovy, ktorý ho núti k takzvanému jedeniu do zásoby. Keď vlci lovia, zjedia všetku korisť a naplnia si žalúdky, pretože nevedia, kedy príde ďalšie jedlo. Pes zdedil toto správanie. Preto ho jeho gény nútia neustále žiadať o jedlo. Po druhé, to, čo má človek na tanieri, je atraktívne... pretože je to na tanieri človeka. Nezabúdajte však, že to, čo jete, nie je vždy dobré pre tráviaci systém človeka, nieto ešte pre psa.

Výber krmív pre domáce zvieratá je veľmi široký. Pri zostavovaní stravy pre svojho psa však musíte zohľadniť niekoľko faktorov. Rovnako ako človek má dennú potrebu kalórií, ani váš pes by nemal zjesť viac, ako odporúčajú veterinári. Aj to najlepšie krmivo pre psov sa musí správne dávkovať.

Ponuka je taká pestrá, že si môžete ľahko vybrať krmivo podľa potrieb svojho domáceho maznáčika. Sortiment zahŕňa vyvážené krmivo pre šteňatá, juniorov, dospelých psov a seniorov. Prispôsobenie krmiva vývojovému štádiu vášho domáceho maznáčika je najjednoduchší spôsob, ako mu zaručiť zložky, ktoré potrebuje v neskorších fázach života. Ďalším kritériom, ktoré uľahčuje výber krmiva pre psov, je plemeno.

AraZoo ponúka produkty pre viac ako 20 najobľúbenejších psov - malých, veľkých aj obrích. To uľahčuje výber potravín, ktoré sú vyvážené a spĺňajú ich potreby. Sortiment zahŕňa suché krmivo pre boxerov, pudlov, buldogov, jazvečíkov, nemeckých ovčiakov, jorkšírskych teriérov a maltézskych psíkov. Máte obľúbenú značku, ktorá vyrába krmivo pre domáce zvieratá? Takto môžete vyhľadávať aj výrobky, ktoré sa dostanú do misky vášho psa.

Krmivo pre psov - rôzne druhy

Vyvážená strava pre vášho domáceho miláčika môže pozostávať z rôznych foriem krmiva pre psov. Veľa závisí od individuálnych predpokladov vášho domáceho miláčika - z akého plemena pochádza, aký je to typ psa (športový alebo gaučový), či má váš pes nadváhu alebo možno bojuje s nejakým vážnejším ochorením (pankreas, pečeň alebo cukrovka).

Krmivo pre psov dostupné v internetovom obchode AraZoo bude pre vášho domáceho miláčika dobrým jedlom. V ponuke nájdete predovšetkým vyvážené a na živiny bohaté produkty pre hospodárske zvieratá - mokré aj suché. Ide o ideálnu každodennú voľbu pre domáce zvieratá, ktoré nie sú choré a nevyžadujú špeciálnu diétu. Pozor na to, či je na vašom nákupnom zozname krmivo pre šteňatá alebo pre dospelých psov.

Zabezpečte svojmu štvornohému priateľovi zdravú a pestrú stravu. Aké sú druhy krmiva pre psov? Internetový obchod ponúka najlepšie krmivo pre psov rôzneho veku, plemien a zdravotného stavu.

V obchode s krmivom pre psov nájdete širokú ponuku krmív pre psov. Patria sem krmivá pre domáce zvieratá aj veterinárne krmivá, ktoré môžu podporiť stravu psov so špeciálnymi požiadavkami. Aký je medzi nimi rozdiel?

Plnohodnotné krmivo je pre vášho psa kompletnou potravou. Ak svojho psa kŕmite len krmivom pre hospodárske zvieratá v správnom množstve, nemusíte sa starať o dopĺňanie jeho stravy ďalšími minerálmi alebo vitamínmi. Na druhej strane veterinárne krmivo poskytuje psovi celodennú výživu - nemusí jesť nič iné ako takéto krmivo. Jeho ďalšou výhodou je, že zohľadňuje individuálne potreby psa, napríklad psa s chorými obličkami. Veterinárne krmivo tak môže podporiť liečbu chorého domáceho maznáčika.

K dispozícii máme suché a vlhké krmivo. V oboch týchto kategóriách nájdete už opísané špeciálne krmivá, tzv. veterinárne krmivá a každodennú výživu psov rôznych plemien.

Nechýbajú ani výrobky určené pre domáce zvieratá, ktoré vyžadujú špeciálnu výživu kvôli alergiám alebo chorobám. Veterinárne suché krmivo pre psov je vhodné pre zvieratá s cukrovkou, ochorením obličiek alebo pre zvieratá, ktoré bojujú so stresom. Okrem veterinárnych produktov si môžete vybrať aj špecializované krmivá pre psov. V tejto kategórii hľadajte krmivo v ľahkej verzii, ktoré pomáha redukovať zubný kameň, alebo pre sterilizované domáce zvieratá.

Ako sa líšia suché potraviny od mokrých? Suché potraviny sú koncentrované živiny s vysokým obsahom kalórií. Obsahujú oveľa menej vody ako vlhké potraviny. Mokré krmivo je pre psov tiež výživné, ale rozhodne menej kalorické. Preto sa často odporúčajú pre psov, ktorí potrebujú zhodiť niekoľko nadbytočných kilogramov. Medzi našimi návrhmi nájdete veľký výber krmív pre psov od mnohých známych výrobcov. Odporúča sa striedať mokré krmivo so suchým. Nezabudnite však, že každý pes je iný. Ak si nie ste istí, ktorý výrobok si vybrať, opýtajte sa svojho veterinára na jeho názor. Suché krmivo pre psov aj jeho mokrá obdoba si nájdu medzi štvornohými miláčikmi množstvo priaznivcov.

Obchod s krmivom pre psov je tiež miestom, kde môžete nájsť krmivo špeciálne určené pre psy určitého plemena.

Ide o krmivá vytvorené zo starostlivo vybraného mäsa s pridanou zeleninou a obilninami, ktoré obsahujú vyvážený súbor živín, vitamínov a minerálov potrebných pre psy všetkých vekových kategórií. Tento typ krmiva pre psov ponúka tie najvhodnejšie ingrediencie pre vášho domáceho miláčika.

Pri výbere krmiva musíte zohľadniť aj vek psa. Rastúce šteniatko má iné požiadavky ako stabilný starší pes. V ponuke nájdete kvalitné krmivo pre dospelé psy, pre šteňatá a tiež pre psov seniorov. Krmivo určené pre domáce zviera v určitom štádiu vývoja zabezpečí zdravie a správnu výživovú hodnotu. Pozrite si našu ponuku a vyberte si to najlepšie krmivo pre svojho psíka!

Dobré krmivo pre psov - na čo si dať pozor?

Ak je váš pes zdravý ako rybička a nemá žiadne zdravotné obmedzenia, môžete si bez obáv vybrať krmivo za výhodnú cenu. V tomto prípade sa pri výbere riaďte vekom, hmotnosťou, veľkosťou (plemenom alebo typom plemena psa), ako aj jeho chuťovými preferenciami. Nie každý pes má rád to isté! Niekto má chuť na kačicu, iný zas nechce jesť nič iné ako moriaka.

Nemá váš pes ani tak vycibrené chuťové bunky, ako skôr jemné bruško? Vyberte mu do misky krmivo bez obilnín. Tento výrobok je určený pre malých a dospelých psov. Obsahuje vysoký podiel mäsa. Hoci sa môže zdať, že ide o špecializovaný výrobok, nemali by ste si ho zamieňať s veterinárnym krmivom. Tieto výrobky sa od seba výrazne líšia. Majte to na pamäti, keď hľadáte krmivo, ktoré vám odporučil váš veterinár.

A aké je najlepšie krmivo pre psov? Nakupujte online a nájdete mnoho užitočných návrhov. Dobré krmivo pre psov je také, ktoré obsahuje značný podiel mäsa. Strava psa by mala pozostávať najmä zo živočíšnych bielkovín. Na to bol navrhnutý psí žalúdok.

V našej širokej ponuke krmív pre psov nájdete zdravé, výživné a predovšetkým vhodné krmivo pre vášho rodinného maznáčika alebo pre toho, ktorý trávi väčšinu času vonku. Zabezpečíte tak svojmu domácemu miláčikovi vyváženú a výživnú stravu. Mokré aj suché krmivo pre psov sa ponúka v mnohých príchutiach. Medzi výrobkami hľadajte zloženie zložiek, ktoré vášmu domácemu miláčikovi určite chutia. Pre spestrenie stravy mu môžete ponúknuť aj úplne novú príchuť.

Lacné krmivo pre psov, hoci to nie je pravidlom, môže obsahovať veľa plnidiel, ktoré zvyšujú kalorický obsah jedla, ale znižujú jeho kvalitu z hľadiska výživovej hodnoty. Ďalšie plnidlá, najčastejšie vo forme rôznych nekvalitných sacharidov alebo objemových látok, môžu spôsobiť, že váš pes začne náhle priberať. Preto je veľmi dôležité, aký obsah mäsa krmivo pre psov obsahuje. Rôzne druhy kvalitných potravín si môžete objednať online.

Bohatý a rozmanitý sortiment v internetovom obchode AraZoo má ďalšiu výhodu - môžete ľahko reagovať na meniace sa potreby vášho domáceho maznáčika. V ponuke internetového obchodu je trvale suché krmivo pre psov na každodenné použitie, ako aj veterinárne alebo špecializované produkty. Zásoby môžete kedykoľvek doplniť alebo upraviť jedlá, ktoré sa dostanú do misky vášho psíka.

Krmivo pre psov, bez ohľadu na typ, sa predáva v rôznych veľkostiach balení. Môžete si vybrať medzi veľkými baleniami, aby ste sa mohli zásobiť suchým krmivom na niekoľko mesiacov v rámci jednej objednávky, alebo malými baleniami, ktoré sú ideálne na testovanie výrobkov s novou chuťou.

Ak si radi objednávate pochúťky pre svojho psa vopred, vyhľadajte si súpravy. Nájdete tu kombinácie niekoľkých balení potravín s rôznymi príchuťami za výhodnú cenu. Mokré krmivo si môžete objednať v jednotlivých konzervách alebo menších vreckách, ktoré obsahujú jednu porciu krmiva pre psa. Obľúbené sú sady pozostávajúce z niekoľkých mokrých jedál. A v tomto prípade je nákup pestrej sady výhodnou ponukou.

Ak váhate, aké krmivo vybrať, vždy sa môžete opýtať svojho veterinára alebo ešte lepšie odborníka na výživu psov. Odborníci vypočítajú vhodné kalorické požiadavky pre vášho psa, určia objem jedla a odporučia najlepšie krmivo pre vášho domáceho miláčika.

S AraZoo váš pes je to, čo má rád

Rozsiahly sortiment obchodu je pravidelne aktualizovaný o nové ponuky pre vašich domácich miláčikov. Nájdete tu predovšetkým kvalitné a zdravé krmivo, ktoré vám pomôže starať sa o kondíciu a vitalitu vášho domáceho maznáčika. Táto potravina je plná živín a vitamínov. Ponúkané produkty odporúčajú nielen veterinári, ale aj iní chovatelia. Presvedčte sa sami, aké dobré a hodnotné môže byť krmivo v miske vášho domáceho miláčika.

AraZoo ponúka predovšetkým vysokokvalitné krmivo a pochúťky pre psov, ako aj množstvo doplnkov, ktoré sú užitočné pre každodennú starostlivosť o vašich milovaných domácich miláčikov. Vybrať si môžete aj z kozmetiky, doplnkov, hračiek, vitamínov alebo výrobkov na starostlivosť o telo.

IdoSell Trusted Reviews
4.73 / 5.00 7013 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-05-27
Rýchle, prehľadné, dobrá informovanosť o stave objednávky.
2024-05-25
Objednavka dorazila v poriadku, tovar v 100 % poriadku
pixel