Uložiť do nákupného zoznamu
Vytvorenie nového nákupného zoznamu

Meracie prístroje

( počet produktov: 1 )

Kontrola podmienok v teráriu

Zriadenie terária je úloha, ktorá vás môže zaujať na dlhé hodiny. Vytvorenie ideálnych podmienok, ktoré čo najlepšie kopírujú podmienky, v ktorých chované zviera žije vo voľnej prírode, jeho výzdoba, výber substrátu, žiariviek, vykurovacích rohoží a ďalšieho potrebného príslušenstva je veľmi dôležité. Hodiť sa bude aj teráriový teplomer, pretože po vytvorení podmienok sa môžu bez dozoru rýchlo zmeniť a zhoršiť kvalitu života v teráriu.

Užitočný bude aj teráriový vlhkomer, čo je zariadenie na presné meranie vlhkosti v teráriu. Práve ten bude monitorovať, či je úroveň vlhkosti v teráriu na správnej úrovni, alebo či nezačala nebezpečne klesať alebo stúpať. Umožní vám držať ruku na pulze a v prípade potreby rýchlo reagovať.

Ak zvieraťu žijúcemu v teráriu poskytnete optimálne podmienky, bude mať možnosť zdravo a nerušene rásť. Pomôže to aj tomu, aby terárium vyzeralo naozaj dobre a bolo zdrojom pýchy. Meracie zariadenia vám umožnia mať neustále prehľad o situácii v teráriu.

Teráriový teplomer - nevyhnutný na meranie

Presnosť meraní je veľmi dôležitá, preto je najlepšie staviť na kvalitné výrobky, ktoré výsledky nijako nesfalšujú a poskytujú najlepšie výsledky, ktoré presne odrážajú podmienky v teráriu.

Teplomer a vlhkomer pre teráriá ponúkané v našom obchode sú výrobky vyrobené s dôrazom na detail a so širokou variabilitou meraní. Teplomer s rozsahom merania teploty od -25 do +55 stupňov Celzia a vlhkomer s rozsahom merania vlhkosti od 0 do 100 % umožňujú najlepšie merania aj v extrémnych podmienkach.

Teplomer s vlhkomerom pre terárium - pretože na presnosti záleží

Teplomer, vlhkomer pre terárium - sú to veľmi dôležité meracie prístroje na sledovanie podmienok v teráriu. Terárium je uzavretý ekosystém, v ktorom sú často veľmi rozdielne podmienky. Ich udržiavanie na optimálnej úrovni je dôležité pre zdravie a pohodu zvierat, ktoré v ňom žijú.

Čo by som mal zvážiť pri výbere teplomera? Terárium je vlastne samostatný svet, vytvorený umelo a od základov. Presnosť je veľmi dôležitá, preto sú teplomery aj vlhkomery, ako aj iné meracie prístroje najlepšie práve preto, aby rýchlo indikovali akékoľvek odchýlky od normy.

Záleží aj na pracovnom čase - odporúča sa vybrať si kvalitné výrobky, ktoré dlho vydržia a bezchybne plnia svoju úlohu. V opačnom prípade môže dôjsť k falšovaniu meraní, čo je pri starostlivosti o terárium veľmi nevhodné a môže vzbudiť nesprávny dojem.

IdoSell Trusted Reviews
4.73 / 5.00 7266 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-06-21
ok.
2024-06-20
Veľmi dobrý obchod
pixel