Uložiť do nákupného zoznamu
Vytvorenie nového nákupného zoznamu

Starostlivosť

( počet produktov: 1 )

Starostlivosť o hlodavce - tak dôležitá pre ich zdravie a krásu

Domáce hlodavce sú živé tvory, ktoré si zaslúžia správne zaobchádzanie a starostlivosť. Správne prípravky proti hlodavcom môžu pomôcť zabezpečiť ich kondíciu a pohodu.

Čistota je veľmi dôležitá pre zdravie, pretože obmedzuje rast baktérií a chráni pred parazitmi. Parazity však stále môžu napadnúť hlodavca, napríklad počas prechádzky alebo pri kontakte s už infikovaným jedincom, preto sú čistiace prostriedky pre hlodavce také užitočné.

Čistý a dobre udržiavaný hlodavec sa pravdepodobne teší dobrému zdraviu a vyzerá naozaj pekne. Takisto neprenáša choroby a parazity na iné domáce zvieratá alebo členov domácnosti, takže hra s ním je nielen príjemná, ale aj zdravotne bezpečná.

Prípravky na starostlivosť o hlodavce a hygienu - čo nájdete v sortimente?

Hygiena je veľmi dôležitá, a to aj v blízkosti vášho hlodavca, preto je taká dôležitá správna starostlivosť o hlodavce a hygienické výrobky. Môžete si ich u nás jednoducho kúpiť, na čo sa môžete spoľahnúť?

Ponúkame vysokokvalitné dezinfekčné prostriedky na hlodavce, ktoré sú pre vášho domáceho miláčika bezpečné, ale nemilosrdne ničia parazity, pásový opar a iné nepríjemné kožné problémy, ktoré ich napádajú.

Možno ich použiť aj priamo na klietku a iné povrchy v domácnosti, aby sa celé prostredie udržalo čisté.

Prípravky na hlodavce - ako si ich vybrať?

Starostlivosť o hlodavce nie je taká náročná, ako sa zdá, ale aj tak sa vám budú hodiť správne výrobky.

Pri ich výbere je veľmi dôležitá ich kvalita, ktorá je jednou zo záruk bezpečnosti. Najdôležitejšie sú však potreby zvieraťa a problém, ktorý sa má riešiť. Ak sa chcete zbaviť bĺch a iných vonkajších parazitov a zároveň udržať kožu a srsť v dobrom stave, budú užitočné čistiace prostriedky pre škrečka alebo iného hlodavca.

Niektoré prípravky pomáhajú aj pri alergénoch a možno ich aplikovať priamo na zviera alebo na všetky povrchy v domácnosti. V prípade pochybností sa oplatí požiadať o radu svojho veterinára.

IdoSell Trusted Reviews
4.73 / 5.00 7288 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-06-23
Spokojnosť
2024-06-21
ok.
pixel