Uložiť do nákupného zoznamu
Vytvorenie nového nákupného zoznamu

Pre požieračov rias

( počet produktov: 22 )

Potraviny z rias - na strave záleží

Glonojády si často vyberajú ľudia, ktorí s chovom v akváriu začínajú. Chov týchto obľúbených obyvateľov akvária je pomerne bezproblémový. Ak chcete, aby tieto obľúbené ryby žili vo vašej nádrži, zistite, čím sa riasožravé ryby živia.

Medzi ľuďmi, ktorí sa o akvaristiku vôbec nezaujímajú alebo s ňou len začínajú, panuje názor, že riasy netreba kŕmiť, pretože - ako už názov napovedá - riasy sa živia samy, len riasami. To nie je pravda. Vhodná potrava pre pásomnice, ako znie oficiálny názov pre riasy, je veľmi dôležitá pre ich zdravie a vývoj.

Všetko závisí od druhu riasy - existujú bylinožravé, všežravé a mäsožravé druhy. Preto je veľmi dôležité, aby krmivo bolo prispôsobené ich potrebám a stravovacím návykom. Ak riasy nie sú správne kŕmené, nemajú prakticky žiadnu šancu na dobrý rast a ich zdravie sa rýchlo zhorší. Kvalitné krmivo s riasami to všetko napraví.

Poskytnite riasam výživnú porciu potravy, aby sa mohli správne vyvíjať a pokojne žiť vo vašom akváriu. Tieto tvory sa stále považujú za celkom originálnych obyvateľov záhradných akvárií, takže vždy priťahujú pozornosť a vzbudzujú veľký záujem ľudí. Tablety pre riasy vám tiež umožnia urobiť z kŕmenia zaujímavú udalosť pre všetkých, ktorí ich budú pozorovať.

V našom sortimente nájdete produkty, ktoré boli špeciálne vyvinuté pre algicídy. K dispozícii je aj výber krmív pre iné akváriové ryby, ktoré sú vhodné aj pre pancierničky. Riasy rady konzumujú zvyšky, ktoré nezjedli iné ryby.

Vytvorili sme rad produktov na podporu vyváženého a zdravého vývoja obyvateľov akvária. Ponúkame krmivá, ktoré zabraňujú nedostatkom vyplývajúcim z nevhodnej stravy a ktoré zaručujú zvýšenú odolnosť voči infekciám a stresu. Ide zväčša o produkty, ktoré klesajú na dno, kde sa riasy rady zdržiavajú. Krmivá sú k dispozícii v širokej škále vôní a chutí, takže si v nich nájdu svoje aj tí najvyberavejší obyvatelia akvária.

Potraviny z rias - z čoho si môžete vybrať?

Naozaj záleží na tom, čím sa váš riasožravec živí. Potrava, ktorú mu poskytujete, je pre jeho zdravie a vývoj veľmi dôležitá, preto je najdôležitejšie, aby bola správna. Existujú rôzne druhy rias a každý z nich má iné - niekedy úplne odlišné - požiadavky na výživu. Ak im prispôsobíte potravu, ryby budú aktívne.

V našom obchode si môžete kúpiť krmivo vo forme ľahko potápajúcich sa čipsov, peliet a samolepiacich tabliet. Základom výživy týchto tvorov môže byť zdravá strava. Ponúkame krmivo pre riasy vo forme tvrdých diskov. Ich chrumkavosť bola zvolená tak, aby ryby mohli prijímať potravu vlastným charakteristickým spôsobom. Tvrdosť diskov spôsobuje, že riasožrúti musia používať strúhadlo. Pri výrobe potravín sa používa technológia sušenia pri nízkych teplotách, ktorá zabezpečuje bohatstvo minerálov a stopových prvkov.

Sortiment zahŕňa mäsové, vysokoproteínové a viacživinové potraviny, ako aj potraviny úplne rastlinného pôvodu. Na podporu vyfarbenia a tiež s vysokým obsahom spiruliny. Vďaka takému veľkému výberu budete môcť uspokojiť potreby prakticky všetkých druhov rias a bez problémov ich chovať vo svojom domácom akváriu.

V našom sortimente nájdete krmivo pre pásomnice v baleniach s rôznou kapacitou. Môžete si vybrať malé balenie, aby ste zistili, či budú vyberavé ryby chcieť jesť vami vybrané krmivo. Optimálna veľkosť balenia je 100 ml. Ponúkame aj oveľa väčšie produkty, ktoré sú vhodné najmä vtedy, ak máte v akváriu veľa rýb a chcete im uchovať zásoby krmiva na dlhší čas.

Potraviny pre pásovce - správne rozhodnutie

Potraviny z rias si nemôžete vybrať náhodne. Potom sa môže ukázať, že vaša riasa má najradšej mäso a vy ju kŕmite ako bylinožravca, čo môže veľmi rýchlo a negatívne ovplyvniť jej zdravie. Predovšetkým je potrebné zvoliť potravu pre riasy podľa ich druhu a ich špecifických potrieb.

Vyberte si krmivo, ktoré je pre riasy atraktívne aj z hľadiska kŕmenia. Ak si všimnete, že je ochotnejší zjesť samolepiace tablety proti riasam, dajte mu ich. Ak má väčší záujem o jedlo, ktoré sa hýbe a potápa, vyberte samopotápajúce sa čipsy určené špeciálne pre ne. Vďaka tomu bude spokojný.

Ak máte stále pochybnosti, požiadajte o radu skúsenejších akvaristov, ktorí sa často združujú práve na internete. Vždy si dopĺňajte svoje vedomosti, aby ste ich mali čo najaktuálnejšie a mohli svoj algaecid podávať čo najlepšie.

Každé krmivo pre riasy z nášho sortimentu bolo zostavené tak, aby obyvateľom akvária poskytovalo potrebné zložky na podporu ich zdravia. Ponúkame produkty, v ktorých nájdete vitamín C. Je zodpovedný za zvýšenie imunity. Vitamín C tiež urýchľuje hojenie rán a regeneráciu organizmu. Pozornosť venujte aj obsahu vitamínu A. Prečo je to pre ryby dôležité? Je zodpovedný za správne videnie. Dôležitý je aj vitamín E, ktorý chráni telo pred voľnými radikálmi, a tým zvyšuje imunitu.

Na stránke AraZoo nájdete potraviny, v ktorých je zdrojom bielkovín zelený hrášok. Vďaka tomu sú bielkoviny dobre stráviteľné. Náš sortiment zahŕňa aj krmivo z rias obsahujúce spirulinu. Táto zložka má na ryby veľmi pozitívny vplyv. Okrem iného detoxikuje ich organizmus a má posilňujúci účinok. Ponúkame krmivá, ktorých zloženie bolo obohatené o prebiotiká. Podporujú využitie živín a fungovanie organizmu.

IdoSell Trusted Reviews
4.73 / 5.00 7288 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-06-23
Spokojnosť
2024-06-21
Ok
pixel