Uložiť do nákupného zoznamu
Vytvorenie nového nákupného zoznamu

Kefy hrebene

( počet produktov: 20 )

Kefy pre kone - prečo sú dôležité?

Starostlivosť o koňa si vyžaduje čas, odhodlanie a správne nástroje. Jedným z nich sú kefy na kone. Práve tie vám umožnia postarať sa nielen o vzhľad vášho koňa, ale aj o jeho pohodu a hygienu. Kefovanie koňa sa považuje za potešenie, ak už v ňom máte určitú zručnosť.

Kovová kefa na čistenie koní sa vždy hodí. Koňa treba pravidelne kefovať - pred jazdou aj po nej. Starostlivosť o stav jeho srsti je zároveň starostlivosťou o jeho zdravie, nielen o jeho vzhľad. Váš kôň si zaslúži starostlivú starostlivosť o srsť a kožu. Najmä ak je to výkonné zviera a často pracuje. Týmto spôsobom sa postaráte o to, aby nielen dobre vyzeral, ale aby sa aj dobre cítil.

Dôležité je aj čistenie zubov. Kefa na kone vám pomôže zbaviť sa všetkých väčších nečistôt a udržať koňa čistého. Hygiena však nie je jedinou povinnosťou. Hrebeň na kone tiež vyčeše odumretú srsť a zabezpečí, aby bola srsť lesklá, silná a dobre upravená. Týmto spôsobom si tiež vybudujete puto s koňom a získate jeho dôveru, a to je koniec koncov veľmi dôležité, ak sa chcete cítiť ako skutočný správca svojho koňa.

Kefy pre vášho koňa - doplňte si sadu

Výber kefy pre koňa je veľmi dôležitý, pretože určuje vzhľad srsti, ale je tiež zodpovedný za stav kože koňa. So správnou kefou bude zviera upravené a bude vyzerať čo najlepšie.

V našej ponuke nájdete kefy pre vášho koňa veľmi vysokej kvality. Také, ktoré vášmu koňovi neublížia, ale dokonale splnia svoju úlohu. U nás si môžete kúpiť furminátor, čo je špeciálna kefa určená pre kone. Pomocou nej môžete dokonale vyčistiť odumretú srsť a tiež sa správne postarať o zimnú srsť.

Kefy vždy prispôsobte potrebám svojho koňa. Zostavte si sadu, ktorá je ideálna na čistenie, vyhladzovanie a styling. Vďaka tomu bude srsť vášho koňa vyzerať tak, ako má, čo je dokonalé. Takisto udrží kožu vášho koňa zdravú. Okrem toho máte počas kefovania najlepšiu šancu všimnúť si akékoľvek poranenia a dostatočne rýchlo zareagovať. Mäkká kefa pre vášho koňa mu poskytne úľavu a umožní mu cítiť sa príjemne a vyzerať krásne.

Pravidelne vyčesávajte odumretú srsť a nezanedbávajte česanie - robte to aspoň raz denne a ideálna situácia je, keď sa používajú správne kefy pred a po práci, vtedy je srsť pravdepodobne najupravenejšia a najzdravšia.

Kefy na čistenie koní - ako si ich vybrať?

Pre svojho koňa potrebujete viac ako jednu kefu. Súprava vám zabezpečí komplexnú starostlivosť o stav kože a srsti vášho domáceho maznáčika. Preto ju vždy doplňte na základe potrieb koňa, ktoré musíte uspokojiť.

Na rozčesanie konskej srsti je vhodné použiť kefu, aby srsť vyzerala dobre - bola lesklá a veľmi príjemná na dotyk. Česanie je veľmi príjemné aj pre koňa, ak na to máte dostatok trpezlivosti a správne nástroje. Pomôže vám to vybudovať si so zvieraťom silné a cenné puto, a preto bude poslušnejšie voči vašej vôli, pretože vám bude dôverovať, že viete, čo robíte.

Na druhej strane, ryžová kefa pre koňa je ideálna na čistenie srsti. Rýchlo a bez námahy s ňou zmetiete všetok piesok, špinu a iné nečistoty. Takto si môžete výrazne uľahčiť prácu, čo je veľmi dôležité aj pri výbere správneho príslušenstva.

Na čistenie koní vyberajte kvalitné kefy, aby sa bežným používaním nepoškodili a nijako neporanili kožu koňa alebo nevytrhali zdravú srsť - čistenie by malo byť pre koňa príjemné, pretože potom sa mu podvolí bez odporu, inak si môže túto činnosť spájať s bolesťou, čo môže mať veľmi negatívny vplyv na jeho psychiku a spôsobiť, že časom stratí energiu a nebude úplne vhodný na prácu, dokonca ho môže prestať baviť chodiť s vami na vychádzky.

IdoSell Trusted Reviews
4.73 / 5.00 7288 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-06-23
ryche dodanie lacnejsie ako inde
2024-06-21
Rýchle vybavenie objednavky
pixel