Uložiť do nákupného zoznamu
Vytvorenie nového nákupného zoznamu

Plienkové nohavičky

( počet produktov: 46 )

Plienky, nohavičky - základné hygienické potreby pre psov

Sú chvíle, keď je život s domácim miláčikom trochu ťažší. Môže to byť strata kontroly nad vylučovaním alebo obdobie plodnosti. Je to nepríjemné pre zvieratko aj pre majiteľa. Mysliac na vaše spoločné pohodlie, chráňte svojho domáceho miláčika udržiavaním čistoty a správnej hygieny.

Účinným riešením tejto situácie sú psie nohavičky a plienky. Sú to ľahko dostupné, pohodlné a účinné doplnky. Vyzerajú podobne ako obľúbené detské plienky, majú však iný tvar, ktorý je dokonale prispôsobený anatomickej stavbe zvieraťa. Vďaka otvorom na zadné labky a chvost psie nohavičky nespôsobujú nepohodlie a nedráždia zviera.

Plienky pre psov vám umožnia udržiavať hygienu a čistotu vášho domáceho maznáčika. Špinenie spôsobené menštruáciou alebo močením je veľmi problematické. Vďaka plienkam bude trávenie času s vaším domácim miláčikom opäť príjemné pre vás oboch.

Pri cestovaní autom je plienka neoceniteľná, najmä ak ste šťastným majiteľom šteniatka. Mladý pes má problémy s ovládaním močového mechúra. Psí plienky pomôžu ušetriť stres pre šteňa aj pre vás a hlavne ochránia auto pred znečistením. Okrem toho bude mať váš pes čistú srsť a vy sa zbavíte pretrvávajúceho zápachu moču.

Kedy sú psie plienky nevyhnutnosťou?

V tomto vyčerpávajúcom momente sú pre fenu v ruji nevyhnutné nohavičky. Zviera je podráždené, nepokojné a apatické. Rozhodne nekričte na sučku, keď nechtiac zašpiní podlahu alebo pohovku. Špinenie počas hárania je prirodzený proces. Vašou úlohou je zabezpečiť hygienu a ochranu vášho psíka.

Nohavičky sú vysoko absorpčné a neprepúšťajú. Jednorazové plienky pre psov a plienky s vymeniteľnými vložkami sú k dispozícii v internetovom obchode Arazoo. Len nezabudnite pravidelne meniť vložky. Vynechanie tohto procesu môže mať za následok vzplanutie a zápal pohlavných orgánov. Namiesto toho, aby mala plienka pre psa priaznivý účinok, vášmu domácemu miláčikovi skôr uškodí.

Problémom môže byť aj inkontinencia moču. Neschopnosť kontrolovať proces vylučovania postihuje najmä staršie psy. Niekedy je to nevyhnutná súčasť starnutia zvieracieho organizmu, počas ktorého sú potrebné plienky pre psy alebo suky. Ak sa však problém týka mladších zvierat - odporúča sa návšteva veterinára. Takéto príznaky môžu poukazovať na ochorenie obličiek alebo močových ciest.

Psí plienky môžu byť potrebné pre zvieratá trpiace separačnou úzkosťou alebo inými problémami so správaním. Tie sa vyskytujú vtedy, keď je narušená hierarchia hodnôt v rodine. Oplatí sa vyhľadať radu trénera psov alebo behavioristu a pomôcť psovi odstrániť tento problém.

Na trhu sú aj pamlsky pre miniatúrne psy, t. j. pre šteňatá. Malé domáce zviera nevie, kde sa môže postarať o svoje potreby. Výcvik a učenie sa čistotnosti je nevyhnutné. Spočiatku treba počítať so škvrnami na koberci alebo pohovke. V núdzových situáciách, napr. pri cestovaní, sú pre psa nevyhnutné plienky, ale nezabúdajte, že ide o núdzové riešenie, ktoré nemôže byť dlhodobé.

Počas dlhších prechádzok je nevyhnutná aj plienka pre psa. Suky, ktoré sú v období hárania, alebo staršie či choré psy, ktoré majú problémy s kontrolovaným močením, by mali chodiť v plienkach alebo v nohavičkách. Váš pes sa tak bude cítiť pokojnejšie a vy sa nebudete musieť starať o jeho hygienu.

Ako vyberáte spodky pre svojho psa?

Psí plienky je potrebné vybrať tak, aby zvieratku nespôsobovali nepohodlie a boli preň pohodlné. Je nevyhnutné vybrať správnu veľkosť. Dôkladne skontrolujte, aké informácie výrobca uviedol na obale. Plienky pre psov môžu byť určené pre konkrétne plemeno alebo všeobecne pre miniatúrne alebo obrie plemená. Zmerajte obvod brucha svojho psa a vyberte veľkosť, ktorá vášmu miláčikovi dokonale padne.

Nezabúdajte, že anatomická stavba psov a samíc sa líši. Pri výbere ochranných nohavičiek je preto mimoriadne dôležité pohlavie. Pre starších psov a v prípade, že zviera čaká dlhšia cesta, vyberte výnimočne savé pampersky.

Venujte pozornosť tomu, z čoho sú psie plienky vyrobené. Musia byť mäkké, priedušné a nesmú dráždiť pokožku ani spôsobovať odreniny. Farbu je najlepšie zvoliť tak, aby ladila so srsťou zvieraťa, aby neupútavala pozornosť ostatných ľudí. Farebné plienky pre psov majú mnoho priaznivcov. Nevyzerajú ako bežné plienky alebo obväzy, ale sú "príjemné na pohľad". Pri pohľade z diaľky si ich možno pomýliť s bežným oblečením pre psa, čo svedčí o vysokej estetickej úrovni tohto výrobku.

Nezabudnite, že nohavičky pre psov nechránia fenu pri venčení. Fenka by sa nemala púšťať z vôdzky a nechávať osamote v záhrade. Susedské psy dokážu vyňuchať príležitosť a prekonať akúkoľvek prekážku.

Nosí váš pes plienku? Na to by ste nemali zabúdať!

Všetky psie plienky, dokonca aj tie vyrobené z najlepších vlákien, prichádzajú do kontaktu s pokožkou vášho domáceho maznáčika. Ak nechcete zabrániť bolestivým vzplanutiam a začervenaniu, nezabudnite plienky pravidelne meniť. Nie je tiež ťažké dostať vyrážku alebo nejakú bakteriálnu infekciu, ktorú budete s najväčšou pravdepodobnosťou liečiť s pomocou veterinára. Psí plienky musia byť pre zviera suché a pohodlné.

Pri nakupovaní venujte pozornosť savosti plienky pre vášho psa. Ak v tomto ohľade plienka nespĺňa správne kritériá, vzdajte sa jej. Pes, ktorý zostane v takejto plienke dlhší čas, bude mať určite nepríjemné následky. Plienka alebo nohavičky s veľkým množstvom moču sú pre zviera dosť nepríjemné. Bude mu sťažovať pohyb a v dome bude z vášho domáceho miláčika cítiť nepríjemný zápach.

Okrem plienok budete musieť kúpiť aj ďalšie hygienické potreby, ako napríklad obrúsky na starostlivosť o psa. Pomocou nich neutralizujete nepríjemný zápach moču, ale aj odstránite chlpy, vyčistíte uši a labky. Obrúsky sú napustené látkami, ktoré majú upokojujúci a osviežujúci účinok na pokožku. Patrí medzi ne alantoín alebo zvlhčujúci lanolín. Niektoré druhy obrúskov pre psov majú aj protizápalový účinok, takže vám pomôžu vysporiadať sa s bolestivými vyrážkami. Môžete si tiež kúpiť obrúsky, ktoré majú príjemnú, sviežu vôňu.

Zostáva ešte otázka chvosta, ktorý je umiestnený v otvore plienky. Ak však vaše zviera nemá chvost alebo ak je veľmi malý, zakryte priestor určený preň v plienke. Zabránite tak úniku odpadu, čo by bolo veľmi nevzhľadné a nehygienické.

Psí plienky sú veľmi dôležitým hygienickým príslušenstvom, bez ktorého je ťažké ošetrovať vášho domáceho miláčika. Náš obchod ponúka aj ďalšie produkty na starostlivosť o psa, ako sú už spomínané vlhčené obrúsky, neutralizátory zápachu, šampóny alebo kondicionéry. V ponuke máme aj podložky pre psov na učenie na nočník, ktoré sú nevyhnutné pre každé šteňa. U nás skompletizujete veľmi kvalitnú výbavu pre šteňa, ako aj pre psa v najlepších rokoch a pre staršieho psa. Zakúpite si aj potrebné vybavenie a krmivo pre psov určené pre konkrétnu vekovú kategóriu.

IdoSell Trusted Reviews
4.73 / 5.00 7470 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-07-12
Super rychle dodanie a cena
2024-07-12
Velka spokojnost.odporucam .
pixel