Uložiť do nákupného zoznamu
Vytvorenie nového nákupného zoznamu

Stojany na misky dávkovače misky

( počet produktov: 72 )

Misky, stojany alebo dávkovače pre psov sú nevyhnutným príslušenstvom pre vášho domáceho miláčika

Misky, stojany a dávkovače krmiva pre psov sú základným vybavením domácnosti, v ktorej žije pes. Zabezpečiť správnu výživu štvornohého psa je predsa základnou povinnosťou jeho majiteľa. Zviera musí mať prístup k čerstvej vode a krmivu. Pitie a jedlo je dobré podávať v oddelených miskách a misky pre psa musia stáť vždy na rovnakom mieste - v bezpečí a bez prekážok v podobe nábytku. Je na vás a na vašom domácom miláčikovi, či sa bude nachádzať v kuchyni alebo vedľa pelechu. Rovnako aj počet misiek. Môžete zriadiť dve - po jednej na pitie a jedlo - alebo tri, pričom môžete vytvoriť oddelený priestor pre suché a mokré krmivo.

Misky pre psov sa používajú každý deň. Je zriedkavé, aby ich niekto vyniesol pred časom kŕmenia a hneď po ňom ich schoval. Keďže sa stávajú trvalou súčasťou výzdoby domu, majú nielen praktickú funkciu, ale dobre fungujú aj ako dekorácia v kuchyni alebo na chodbe. Vďaka širokej ponuke internetových obchodov si môžete ľahko vybrať doplnky tak, aby boli funkčné a prispôsobené potrebám vášho psa, ale aj aby vyzerali dobre na každý deň. V zozname dostupných produktov nájdete aj podložky pod misky, ktoré vám pomôžu udržať poriadok v priestore na kŕmenie vášho domáceho maznáčika a uľahčia upratovanie, keď sa jedlo rozleje a voda vystrekne.

V ponuke nášho obchodu s domácimi zvieratami máme najmä misky, stojany a dávkovače pre psov prispôsobené rôznym potrebám domácich zvierat a očakávaniam ich majiteľov. V ponuke nájdete aj automatické kŕmidlá, ktoré vám pomôžu zabezpečiť pravidelné kŕmenie, aj keď ste dočasne mimo domova. Výbavu pre psa si môžete vybrať podľa veľkosti litrov, výšky stojanov, aby vyhovovali veľkosti psieho kohútika, a ďalších vlastností, ktoré sú pre majiteľa a jeho zviera dôležité. Takto si môžete vybrať doplnky, ktoré sa vám vizuálne páčia a ktoré nebránia vášmu domácemu miláčikovi v jedení.

Široká ponuka príslušenstva vám umožní ľahko si vybrať misku pre dospelých psov a vhodné modely pre šteňatá. Ceny sa tiež líšia, takže nájdete produkty, ktoré nezaťažia váš domáci rozpočet.

Najlepšia miska pre vášho psa - objednajte si toto príslušenstvo v AraZoo

Misky pre psov môžu byť obyčajným riadom, ale nezabudnite ich prispôsobiť svojmu domácemu miláčikovi. Zle priliehajúci výrobok spôsobí, že vášmu domácemu miláčikovi sa bude horšie jesť. Pri výbere misky pre psa zohľadnite jeho individuálne nutričné potreby, veľkosť a dokonca aj alergie.

Dôležitý je aj tvar misky. V sortimente AraZoo nájdete klasické modely misiek aj misky, ktoré vášmu psovi uľahčia prijímanie potravy a vám udržiavanie poriadku. V obchode AraZoo si môžete objednať výrobky s rámom, skladacie misky alebo misky, ktoré umožňujú pomalšie jedenie a znižujú riziko nebezpečnej torzie žalúdka vášho psa. Výber takýchto misiek pre psov pomôže kontrolovať labilitu vášho domáceho miláčika a naučí ho správnym stravovacím návykom. Aké sú rozdiely medzi jednotlivými modelmi?

Plastové misky sa vyrábajú v rôznych tvaroch, farbách a dizajnoch. Sú lacné, ale nie veľmi odolné - rýchlo praskajú a škriabu sa. V poškodenej miske sa baktérie množia rýchlejšie. Doplnky pre štvornohých psov z plastu sú ľahké, ľahko sa prenášajú a umývajú, ale ťažko sa dezinfikujú, napr. vo vriacej vode (jej vplyvom sa kazia). Ak si vyberiete takúto misku pre psa, venujte pozornosť tomu, či má na dne ďalšie záložky. Sú protišmykové, aby sa nešmýkali po zemi. Toto je dobré riešenie pre rastúceho psa. Keď váš domáci miláčik rastie, oplatí sa rozlúčiť s plastovou miskou a nahradiť ju pevnejšou.

Kovová miska pre psov je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele s elegantným povrchom. Je praktická, ľahko sa čistí, dezinfikuje a dá sa umývať v umývačke riadu. Je o niečo drahšia ako plastová, ale vydrží dlhšie. Uvažujete o takejto miske? Nezabudnite, že niektoré zliatiny kovov spôsobujú alergie - najmä tie s obsahom niklu. Ak potrebujete odolnú misku pre psa, vyberte si kovový model. Je mimoriadne odolný voči poškodeniu. Váš domáci miláčik ju nepohryzie, a ak vám náhodou vykĺzne z rúk, urobíte s takouto miskou len hluk, ale nerozbijete ju. Ak hľadáte osvedčené a odolné riešenie, určite si pozrite kovové misy z nehrdzavejúcej ocele. Ich vzhľad nie je len jednotný strieborný odtieň!

Keramická miska pre psov je bezpečná aj pre alergikov. Nemení chuť vody ani potravín a chemicky nereaguje s potravinami. Je ťažký, stabilný a počas jedla sa nehýbe. Je tiež ťažké ju poškodiť - pes sa takouto miskou nezraní. Keramické modely budú užitočné najmä pre vyberavé a veľké domáce zvieratá. Môžete ich umývať v umývačke riadu, čo uľahčuje ich udržiavanie v čistote.

Pri výbere misky pre psa venujte pozornosť nielen materiálu, z ktorého je vyrobená, ale aj jej veľkosti, tvaru, výške a funkčnosti. Niektoré modely môžu byť pre niektorých štvornohých psov problematické. Dvojité misky sú síce pohodlné na používanie a zaberajú málo miesta, ale nie sú vhodné pre psa, ktorý počas jedla robí neporiadok - môže dôjsť k zmiešaniu vody s jedlom. Nezabudnite tiež, že pre vášho domáceho miláčika je lepšie zaobstarať si väčšiu misku ako menšiu.

Máte radi praktické riešenia? Stojan pre psov je ideálnou voľbou pre veľké domáce zvieratá. Vďaka vyvýšeniu sa váš domáci miláčik nemusí pri jedle veľmi zohýbať. Výška nastavenia niektorých modelov je nastaviteľná. Jednotlivé misky na stojane určené na čerstvú vodu zabraňujú tomu, aby váš domáci miláčik rozsypal jedlo a zmiešal ho s vodou. Na výber máte aj nástenné misy. Rozlieva váš domáci miláčik často jedlo do takejto misky? Aby ste po ňom rýchlo upratali, nezabudnite si pripraviť podložky pod misky.

Dávkovač krmiva pre psov vydáva krmivo automaticky. Toto je dobré riešenie, ak váš domáci miláčik zostáva často sám doma. Dávkovač možno nastaviť tak, aby vydával jedlo v nastavenom čase. Zaujímavým produktom sú aj automatické misky pre psov, z ktorých môže zviera piť čerstvú filtrovanú vodu.

Cestujete so psom? Nezabudnite mu zabaliť príslušenstvo. Cestovná miska pre psa je skladací model vyrobený z plastu alebo textilu. Funguje skvele aj na jednodňových výletoch. Prečo cestovať s takouto miskou? Po nakŕmení domáceho maznáčika ho môžete ľahko opláchnuť a potom zrolovať alebo zložiť do kompaktnej veľkosti a uložiť do tašky alebo batohu. Vytiahnite ho, keď váš domáci miláčik dostane hlad alebo smäd. Ak budete mať so sebou takúto misku pre psa, uľahčíte vášmu domácemu miláčikovi aj prijímanie potravy počas prestávky na dlhej ceste.

Misa na pomalšie jedenie je dobrou voľbou pre nenásytných. Takáto misa má otvory a výstupky, ktoré sťažujú prístup k jedlu, čo má za následok spomalenie procesu jedenia. Zviera potom potravu dôkladne prežúva a neprehĺta ju celú. Tieto misky stimulujú psa aj po intelektuálnej stránke, čím zabezpečujú zdravý vývoj tohto inteligentného zvieraťa.

Existuje dokonalá miska pre psa?

Pri výbere misky pre psa nezabúdajte, že dôležitá je jej veľkosť a objem. Pre malé zvieratá stačí miska pre psa s objemom 0,3 až 0,7 litra. Väčšie psy by mali používať misku s objemom 1 až 1,5 litra a obrovské plemená misku s objemom 2 alebo dokonca 3 litre. Uistite sa, že kupujete misku pre psa, ktorá je funkčná, umožňuje ľahké vyberanie potravy a počas jedla sa neprevráti. Mal by byť stabilný, ľahko udržiavateľný a odolný.

Najobľúbenejšie sú plastové misky s veľkým výberom tvarov a farieb. Nie sú však veľmi odolné a podliehajú poškriabaniu, ktoré spôsobuje množenie baktérií. Takúto misku môžete mať v zásobe pre svojho dospelého domáceho miláčika. Nie je však vhodný pre šteňatá, ktoré vyceria zuby všade, kde sa dá.

Oplatí sa vybrať si kovovú misku pre psa? Takáto nádoba je hygienická a odolná, ale môže byť zdrojom alergií a nie je vhodná pre alergikov. Ako najlepšia sa javí robustná a keramická miska pre psa, ktorá sa však môže rozbiť. Ideálny je taký, ktorý nespôsobí žiadne problémy ani domácemu zvieraťu, ani majiteľovi.

Stojí za to uvažovať o samostatnej miske na vodu. Musí byť stabilná a hlbšia ako miska na krmivo, aby sa minimalizovala možnosť postriekania pri pití. Pre zvieratá vo vonkajšom prostredí vyberte plastovú misku, najmä ak sa chystá zima. V lete zostane voda v kovovej alebo keramickej nádobe dlhšie chladnejšia. Dodržiavajte správnu hygienu v nádobách, z ktorých vaše zviera je a pije. Denne ich umývajte a vymieňajte vodu. Ak váš domáci miláčik sliní, umývajte ho oveľa častejšie.

Sortiment misiek pre psov v našom obchode AraZoo je veľmi široký, preto si nájdite čas a prispôsobte ich potrebám svojho domáceho miláčika. Šťastný pes bude vhodnou kompenzáciou za nákup potrebných predmetov.

IdoSell Trusted Reviews
4.73 / 5.00 7288 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-06-23
Super produkt, rýchle dodanie, spoľahlivý obchod
2024-06-21
Rýchle vybavenie objednavky
pixel