Uložiť do nákupného zoznamu
Vytvorenie nového nákupného zoznamu

Zdravie

( počet produktov: 385 )

Starostlivosť o zdravie vášho psa - hygienické výrobky a doplnky

Zdravý pes je šťastný pes! Choré zviera nemá silu žiť, hrať sa a chodiť. Prevencia je lepšia ako liečba, preto sa vyhýbajte situáciám, ktoré vedú k nepríjemným udalostiam. Nezabúdajte na dôležité ošetrovacie postupy, ktoré pomôžu udržať vášho domáceho miláčika v dobrej kondícii.

Ak sa rozhodnete vziať svojho domáceho miláčika pod svoju strechu, nájdite si dôveryhodného, profesionálneho veterinára, ktorý sa o neho postará v ťažkých časoch. Je nesmierne dôležité nájsť odborníka, ktorý bude k vášmu zvieratku pristupovať so srdcom na dlani - veď takáto návšteva je pre vaše zvieratko obrovským stresom.

Ak je vaše zviera šteňa, nezabudnite, že každý zdravý pes musí absolvovať povinné očkovanie. Tie sa uskutočňujú niekoľkokrát a chránia pred besnotou, parvovírusom, hepatitídou a inými chorobami. Prvé očkovanie sa zvyčajne vykonáva vo veku 2 mesiacov, ďalšie po dvoch týždňoch a posledné po jednom roku. Samozrejme, to všetko pod dohľadom veterinárneho lekára.

Zvyšok starostlivosti môžete vykonávať sami doma. V internetovom obchode nájdete výrobky na ústnu hygienu, starostlivosť o oči, uši a pleť. Ak sa chcete o svojho domáceho miláčika starať zvnútra, zaobstarajte si špecializované tabletky pre psov - doplnky, ktoré podporujú funkciu organizmu.

Obchod s domácimi zvieratami AraZoo ponúka široký sortiment výrobkov, ktoré vám pomôžu starať sa o zdravie vášho domáceho maznáčika, a doplnkov na liečbu ochorení. Starajte sa o zdravie svojho domáceho maznáčika a obaja sa budete tešiť zo vzájomnej spoločnosti ešte dlhé roky.

Ako sa staráte o zdravie svojho psa?

Jednou z najdôležitejších činností pri starostlivosti o psa je ústna hygiena. V našom online obchode nájdete zubné kefky a zubné pasty pre domáce zvieratá, s ktorými môžete dokonale vyčistiť tlamu svojho psa. Svieži dych zabezpečíte pridaním kvapiek ústnej vody do pitnej vody. Tie odstraňujú baktérie zodpovedné za nepríjemný zápach z úst. Alternatívou kvapiek je prášok, ktorý sa vtiera do ďasien. Výrobky sú bez zápachu a chuti a nespôsobujú zvieraťu nepríjemné pocity.

Oči a uši musia byť tiež čisté. Pri starostlivosti o ne pomáhajú výrobky pre psov vo forme kvapiek. Prípravok na uši sa aplikuje raz týždenne tak, že sa trochu prípravku naleje do ucha. Pomocou vatového tampónu odstráňte prebytok spolu s nečistotami. Následne si oči jemne umyte vatovým tampónom navlhčeným v prípravku.

Na zdravie, vitalitu, pohodu a vývoj vášho psa majú vplyv vitamíny a živiny. Internetový obchod ponúka širokú škálu výživových doplnkov na doplnenie nedostatočných živín a minerálov v strave vášho domáceho maznáčika. V širokej ponuke produktov nájdete prípravky, ktoré posilňujú organizmus gravidnej suky alebo starého zvieraťa. Vitamíny podporujú zdravie zvierat trpiacich chronickými ochoreniami, ako sú napríklad problémy s kĺbmi alebo tráviacim systémom. Upozorňujeme, že všetky špecifiká dostupné v online obchode nie sú lieky pre psov, ale len doplnky, podporné produkty, ktoré sú bezpečné a dostupné bez lekárskeho predpisu.

Psy, ktoré trávia veľa času na zelených plochách, sú vystavené riziku výskytu bĺch alebo kliešťov. Ak chcete svojho domáceho miláčika ochrániť pred nežiaducimi problémami, používajte vhodný prípravok. Parazity odpudzuje špecializovaný obojok, kvapky alebo tablety, ktoré pôsobia zvnútra.

Prípravky pre vášho psa - na čo si dať pozor?

Dbajte na zdravie a bezpečnosť svojho domáceho zvieraťa. Často navštevujte veterinára a kontrolujte svojho domáceho miláčika. Nezabudnite však, že kľúčom k udržaniu zdravia a dobrej kondície vášho domáceho miláčika je správna strava a starostlivosť. Udržiavaním dobrej hygieny a doplnením potravy o ďalšie vitamíny ochránite svojho psíka pred bolesťou a utrpením.

Venujte osobitnú pozornosť hygiene ústnej dutiny, uší a očí vášho domáceho maznáčika. Používajte kvalitné výrobky, ktoré sú určené pre konkrétne plemeno. Nezabúdajte, že zanedbávanie čistoty môže viesť k infekciám v celom tele, strate zraku a sluchu. Všetky hygienické postupy vykonávajte opatrne a šetrne. Psy neradi stoja dlho na jednom mieste a sú netrpezlivé. Niekoľko nesprávnych pohybov môže viesť k poškodeniu orgánov.

Nezabudnite, že lieky pre svojho psa môžete dostať len od svojho veterinára. Výrobky dostupné v obchode s domácimi zvieratami sú bezpečné doplnky, ktoré podporujú organizmus a nahrádzajú nedostatok vitamínov. Skontrolujte reakciu vášho domáceho zvieraťa na podanú látku - v prípade alergie alebo zhoršenia stavu prestaňte prípravok podávať a poraďte sa s lekárom.

IdoSell Trusted Reviews
4.73 / 5.00 7288 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-06-22
Som spokojna s rychlostou vybavenia objednavky,vsetko prebehlo v poriadku,odporucam nakup cez tento e-shop
2024-06-21
Rýchle vybavenie mojej objednávky,aj dodanie tovaru,dobrá cena a malý darček pre domáceho miláčika
pixel