Uložiť do nákupného zoznamu
Vytvorenie nového nákupného zoznamu

Vyučovanie čistoty

( počet produktov: 16 )

Ako naučíte mačku byť čistotná?

Mačky, ktoré sa nepohybujú na voľnom priestranstve, musia stále niekde vykonávať svoje fyziologické potreby - najlepším miestom na to je podstielka, ale žiadne zviera sa nerodí s vedomím, že práve tú treba používať. Ako naučíte mačku čistote? V prvom rade si toto učenie vyžaduje čas a trpezlivosť, pretože kričanie na zviera ho len stresuje a neprinesie požadované výsledky. Užitočná je aj vhodná misa a podstielka, pretože nie každý typ podstielky vyhovuje každej mačke.

Užitočná je aj podložka pod podstielku, t. j. miesto, kde si zviera môže utierať labky a neroznášať stelivo a iné nečistoty po celom dome. Takto bude učenie vášho domáceho maznáčika používať podstielku príjemnejšie pre všetkých - pre vás, pretože mačka nebude špiniť dom, aj pre domáce zviera, pretože na jeho labkách nič nezostane.

Mačky sú veľmi čistotné a hygienické zvieratá, preto je pomerne jednoduché naučiť vašu mačku používať podstielku - stačí trochu času, sebazaprenia a pomoci správnych pomôcok. Takto bude mačka spokojná a dom bude mať šancu ochrániť sa pred špinou a nepríjemnými pachmi.

Podložka do koterca pre mačky - prečo na nej záleží?

Mačky sú veľmi inteligentné tvory, a preto ich možno veľmi ľahko naučiť čistote, najmä preto, že sú od prírody veľmi čistotné. Samotná vôľa však nestačí, sú potrebné aj správne výrobky.

Hygienické podložky pre mačky, ktoré sú k dispozícii v našej ponuke, dokážu ochrániť domácnosť pred nepríjemnými nehodami a následkami znečistenia podlahy alebo postele. Sú savé a ideálne aj na postele, aby chránili pred následkami napríklad nezadržania moču, čo sa môže stať pri chorých alebo starších zvieratách.

Sú to také inteligentné zvieratá, že je možné naučiť mačku používať toaletu, hoci vo väčšine prípadov stačí, keď sa naučí používať podstielku. A na to sa vám bude hodiť správna podstielka, ako aj podložka, ktorá umožní vašej mačke udržiavať najvyššiu úroveň hygieny a čistiť labky, na ktorých sa môže podstielka držať. Ľahko sa čistí a je protišmyková.

Hygienické vložky pre mačky - ako si ich vybrať?

Čisté prostredie chráni nielen pred nepríjemným zápachom, ale aj pred množením baktérií alebo parazitov, preto je také dôležité, najmä ak je v dome domáce zviera. Naučiť mačku používať podstielku je jedna z prvých vecí, ktoré sa mačka doma naučí. Toto učenie je oveľa jednoduchšie, keď ste naň pripravení.

Na tento účel sa vám bude hodiť podložka do mačacej misky, ako aj hygienické podložky, pretože každý z týchto výrobkov má trochu inú úlohu. Podložka je určená na to, aby zabránila mačacím labkám roznášať nečistoty po celom dome, zatiaľ čo podložky chránia dom pred nehodami, ktoré sa mačke stanú, keď ešte nie je celkom schopná používať podstielku.

Pri ich výbere berte do úvahy predovšetkým veľkosť, aby sa vašej mačke pohodlne používalo a mohla na ňom bez problémov stáť. Pri hygienických podložkách je tiež dôležité zvážiť ich savosť a schopnosť zadržiavať vlhkosť aj nepríjemný zápach.

IdoSell Trusted Reviews
4.73 / 5.00 7288 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-06-23
Super produkt, rýchle dodanie, spoľahlivý obchod
2024-06-21
Ok
pixel