Uložiť do nákupného zoznamu
Vytvorenie nového nákupného zoznamu

Animonda

( počet produktov: 66 )

Animonda pre mačku

V závislosti od štádia vývoja, v ktorom sa mačka nachádza, má rôzne potreby kŕmenia. Malému mačiatku a dospelej mačke sa podáva rozdielne jedlo. Krmivo pre mačky Animonda spĺňa nutričné ​​potreby mačiek v rôznych štádiách vývoja a je vhodné takmer pre každé zviera.

Krmivo pre mačky Animonda poskytuje základné živiny vo vysokokvalitnom produkte. Je vysoko stráviteľný a asimilovateľný, čo pomáha predchádzať problémom s tráviacim systémom a nežiaducim alergiám. Pozostáva prevažne z mäsa – neobsahuje žiadne rastlinné produkty, ktoré sú pre mačky nestráviteľné. Obsahuje veľké množstvo živočíšnych bielkovín a neobsahuje alergénny lepok. Nulové množstvo umelých konzervačných látok – aj tým sa vyznačuje krmivo pre mačky Animonda. Názory veterinárnych lekárov potvrdzujú, že produkty sú konzervované vitamínom C a E.

Najlepšia voľba - suché alebo mokré krmivo pre mačky Animonda?

Zverimex AraZoo.sk ponúka mokré a suché krmivo pre náročné mačky všetkých vekových kategórií, prispôsobené ich špecifickým potrebám.

Animonda – suché krmivo pre mačky je dostupné vo verziách Vom Feinsten DeLuxe a Rafine Cross. Séria Vom Feinsten DeLuxe je vyrobená z hydiny a neobsahuje lepok, jednu z príčin potravinových alergií. Neobsahuje sóju, umelé konzervanty ani farbivá. Je bohatý na mastné kyseliny omega 3 a 6. Je dostupný pre mladé, dospelé, staršie a staršie mačky, kastrované alebo sterilizované mačky a veľké plemená. Séria Rafine Cross obsahuje pšenicu, preto nie je vhodná pre alergikov. Je dostupný vo verziách pre malé, dospelé a staršie mačky.

Animonda – mokré krmivo pre mačky je dostupné v ôsmich radoch: Vom Feinsten, Vom Feinsten Select, Rafine Soupe, Rafine Petit, Rafine Ragout, Carny, Carny Ocean a Brocconis Cat. Vom Feinsten je forma paštéty dostupná v 33 príchutiach a 10 druhoch. Vom Feinsten Select sú kuracie filety v želé, bez cukru a sóje. Rafine Petit prichádza vo forme srdiečkovej, králičej alebo rybacej peny. Rafine Soupe sú kúsky mäsa v omáčke v 10 príchutiach. Carny je čisté mäso a Carny Ocean je rybie občerstvenie. Brocconis Cat sú kúsky mäsa v želé. Mokré krmivo obsahuje veľa vody a má lepšiu chuť ako suché krmivo. Odporúča sa pre zvieratá so sklonom k ​​obezite – rýchlejšie naplní mačke bruško a dodá pocit sýtosti.

Krmivo pre mačky Animonda – na čo si dať pozor?

Vždy vyberajte krmivo primerané veku zvieraťa. Krmivo Animonda pre mladú mačku má viac kalórií ako pre staršiu mačku. Mladé zvieratá potrebujú pre správny vývoj vyšší obsah živočíšnych bielkovín. Staršie zvieratá by mali jesť jedlo, ktoré je ľahko stráviteľné a nízkokalorické, obsahuje menej tuku a je dobré pre chrupavky a kĺby.

Animonda je značka produktov, ktoré si obľúbi najmä každá mačka. Spĺňajú všetky nutričné ​​potreby. Sú prispôsobené mačke v akomkoľvek fyziologickom stave, s rôznymi aktivitami a vekom.

Ide o kompletné jedlo poskytujúce optimálnu dávku energie a živín. Vyhovie potrebám tela zvieraťa a osobným preferenciám vďaka rôznym príchutiam. Krmivo Animonda je ľahko stráviteľné a neobsahuje zložky, ktoré by mohli vašej mačke ublížiť. Ak sa chcete postarať o zdravie vášho domáceho maznáčika, vyberte si produkt s najlepším zložením, akým je krmivo pre mačky Animonda. Názory veterinárov potvrdzujú, že ide o výbornú voľbu pre každú mačku.

IdoSell Trusted Reviews
4.73 / 5.00 7236 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-06-17
S vybavením i doručením som spokojná
2024-06-17
Bezproblémové, jednoduché spoľahlivé vybavenie. Trochu som si počkala ale išlo to z väčšej diaľky.
pixel