Uložiť do nákupného zoznamu
Vytvorenie nového nákupného zoznamu

Minerálne kocky vápno

( počet produktov: 10 )

Ako vám môže pomôcť vápno proti hlodavcom?

Zuby hlodavcov sú skutočne jedinečné. Za osobitnú pozornosť stoja ich rezáky. Nikdy neprestávajú rásť. Vo voľnej prírode s tým hlodavce nemajú veľký problém. Bez ohľadu na druh sa tento typ zvierat veľmi dobre vyrovnáva s neustále rastúcimi zubami. Život vo voľnej prírode je priaznivý pre obrusovanie zubov. Iná situácia je u domestikovaných hlodavcov. Vtedy je na vás ako na majiteľovi, aby ste zvieraťu zabezpečili vhodné podmienky na brúsenie zubov.

Hlodavec, ktorý si nemôže brúsiť rezáky, je nešťastný hlodavec. Prerastené zuby mu rýchlo začnú spôsobovať bolesť. Môžu tiež veľmi sťažovať, ak nie znemožňovať prijímanie potravy. Preto je takéto vápno pre vášho škrečka a akéhokoľvek iného hlodavca rovnako základné ako potrava. Ak ho svojmu zvieratku poskytnete, udržíte ho zdravé a šťastné.

Na ktoré produkty by ste si mali dať pozor?

Potreba hlodavca brúsiť si zuby nie je jediným dôvodom, prečo by ste mali svojmu domácemu miláčikovi dávať vápno. Vaše zviera potrebuje aj stály prísun vitamínov, minerálov a stopových prvkov. S vápnikom mu môžete poskytnúť všetky základné látky pre život.

Môžete si vybrať zo zeleninových limetiek, jablkových limetiek, pomarančových limetiek, prírodných limetiek a limetiek s pridanou praženou kukuricou. Veľké a malé. Ľahko nájdete tú správnu limetku pre vašu činčilu, škrečka alebo iného hlodavca.

Správne vápno pre vášho králika a akéhokoľvek iného hlodavca pomôže uspokojiť všetky jeho potreby. Vrátane uspokojenia najprirodzenejšej potreby hlodavcov - potreby žuť. Nedovoľte, aby váš domáci miláčik mal problémy s hryzením. Kúpte mu správne vápno a užívajte si s ním

Ako vybrať najlepšie vápno na hlodavce?

Nie je ľahké vybrať správne vápno pre škrečka alebo iného hlodavca. Každé zviera môže mať iné potreby. To, čo dobre fungovalo pre vašu činčilu, nemusí nutne fungovať a vyhovovať vášmu morčaťu. Môže sa stať, že kúpite iné vápno pre svoje morča a iné pre svojho králika alebo činčilu.

Preto sa pri výbere správneho limerenu riaďte predovšetkým individuálnymi potrebami vášho domáceho maznáčika. Králik dokáže zjesť viac vápenca ako škrečok, preto možno budete chcieť kúpiť väčší vápenec. Pozornosť venujte aj chuti limetky. Hlodavce môžu byť tiež veľmi vyberavé a majú svoje vlastné chuťové preferencie. Niektoré môžu uprednostňovať prírodné limetky, zatiaľ čo iné si vyberú jablko, zeleninu alebo iné príchute. Riaďte sa potrebami svojho domáceho maznáčika. Tie sú koniec koncov najdôležitejšie.

IdoSell Trusted Reviews
4.73 / 5.00 7302 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-06-24
Dakujem
2024-06-24
Bezproblémové objednanie, rýchle dodanie zdarma, super cena. Mám dobré skúsenosti vždy keď vykonám objednávku granúl. Super výber
pixel