Uložiť do nákupného zoznamu
Vytvorenie nového nákupného zoznamu

Whiskas

( počet produktov: 50 )

Whiskas - krmivo pre vašu mačku

Mačky sú mäsožravé zvieratá. Pre svoj vývoj potrebujú špecifické živiny, z ktorých väčšina je obsiahnutá v mäse a živočíšnych produktoch. Vhodné jedlá si môžete pripraviť sami alebo použiť hotové riešenia od značky Whiskas. Mokré alebo suché krmivo pre mačky je kompletným a vyváženým jedlom, nevyžaduje si žiadnu námahu a uspokojuje potrebu zvieraťa po všetkých životne dôležitých živinách.

Majitelia mačiek chcú kŕmiť svojich miláčikov lacným a kvalitným krmivom. Základné živiny potrebné pre rast sú obsiahnuté v krmive značky Whiskas. Cena týchto výrobkov je prijateľná a ich dostupnosť je široká.

Krmivo značky Whiskas sa delí na kompletné krmivo a doplnkové krmivo. Kompletné krmivo môže byť jedinou potravou každý deň počas života, na ktorý je určené. Krmivá Whiskas sú k dispozícii v pevne stanovených receptúrach a rôznych príchutiach. Doplnkové jedlá nie sú vyvážené a kompletné. Sú zdrojom dodatočnej energie a živín, ktoré nepredstavujú viac ako 10 % dennej energetickej potreby. Zahŕňajú pochutiny a doplnky, ktoré sa dodatočne starajú o ústnu hygienu zvieraťa.

Suché krmivo Whiskas je pre vašu mačku hodnotnou kompletnou stravou - poskytne jej všetky zložky, ktoré potrebuje na správne fungovanie. Zároveň je to cenovo veľmi výhodná voľba - veľké balenia nezaťažia vašu peňaženku a umožnia vám zachovať správnu rovnováhu medzi cenou a kvalitou.

Nezabudnite však správne skladovať veľké balenie suchého krmiva. Ak nie je správne uzavreté, môže rýchlo vyschnúť, stratiť svoju intenzívnu vôňu a vaša mačka oň nebude mať záujem. Krmivo z veľkého balenia môžete nasypať do uzavretej plechovky, aby si dlho zachovalo svoju pôvodnú vôňu a chuť.

Mokré alebo suché krmivo pre mačky značky Whiskas?

Druh krmiva by sa mal vyberať podľa potrieb mačky. Na trhu sú dostupné suché a vlhké krmivá, ktoré majú pozitívny vplyv na vývoj mačky v rôznych ohľadoch.

Mokré krmivo pre mačky poskytuje menej energie ako suché krmivo. Všetky mačky ju potrebujú vo svojej strave. Odporúča sa aj ako preventívne krmivo, keď mačkám hrozí nadváha alebo obezita. Vyznačuje sa vysokým obsahom vlhkosti - poskytuje mačkám dodatočnú vodu. Okrem toho je pre zviera chutnejšie, chuťou pripomína skôr krmivo pre divé mačky.

Suché krmivo sa vyznačuje pozitívnymi účinkami na ústnu dutinu a pomáha v boji proti zubnému povlaku. Je však dôležité pravidelne kontrolovať obličky vašej mačky - suché krmivo ich môže v niektorých prípadoch zaťažovať. Ak plánujete zaradiť suché krmivo do stravy vášho domáceho maznáčika, je nevyhnutné zabezpečiť jeho dostatočnú hydratáciu. Vaša mačka musí mať vždy prístup k čerstvej vode - obsah misky vymieňajte každý deň. Skontrolujte, či vaše zviera pije. Niekedy sa mačky zdráhajú používať misku s vodou, preto je v ich strave nevyhnutné mokré krmivo.

Vyberte si krmivo vhodné pre vek vašej mačky. Malé mačiatka majú vyššie energetické nároky ako dospelé mačky. Spoločnosť vyvinula špeciálne výrobky pre mačiatka - pozrite si balenia Whiskas Junior, ktoré majú vyšší obsah živočíšnych bielkovín, vyšší obsah kalórií a mastných kyselín. Tým sa zabezpečí, že sa mladá mačka bude vyvíjať správnym tempom

Ľahko stráviteľné a nízkokalorické krmivo bolo vyvinuté pre dospelé mačky. Staršie mačky môžu mať problémy s pohybom, a preto im hrozí nadváha. Výrobky pre staršie mačky sú ľahké a obsahujú menej tuku, ako aj zložky, ktoré sú vhodné pre chrupavky a kĺbový systém. Krmivo Whiskas môže sprevádzať vašu mačku po celý život - a vždy bude dokonale prispôsobené jej aktuálnej vekovej skupine.

Doplnkové jedlá alebo pochutiny Whiskas sú pre vašu mačku príjemným spestrením a majú pozitívny vplyv na jej zdravie. Sú vo forme krokiet, tyčiniek alebo funkčných pochúťok, ktoré pomáhajú odstraňovať chlpaté guľôčky z tráviaceho traktu alebo udržiavať zdravie ústnej dutiny.

Krmivo pre mačky Whiskas - používané v každodennej strave a ako chutný snack, vaša mačka si bude užívať život plnými dúškami. V našom obchode ho dostanete v mnohých chutných variantoch, ktoré navyše umožňujú zohľadniť individuálne chute a kulinárske preferencie vašej mačky.

V našom sortimente nájdete mnoho súprav potravín. Okrem iného sú k dispozícii balenia suchého krmiva a konzervy. Ak plánujete prvú objednávku pre svojich domácich miláčikov, pozrite si balíčky pozostávajúce z viacerých príchutí. To vám umožní vyskúšať, ktorú z nich majú vaše mačky najradšej. Keď budete mať tieto poznatky, vyberte si balenia po 12 alebo 24 konzervách, ktoré sú cenovo atraktívne. Dobre poslúžia aj veľké balenia suchého krmiva - vydržia dlho, aj keď u vás doma žije viac ako jedna mačka.

Ponúkame jedlá mnohých chutí. Nájdete tu ideálnu voľbu pre mrňouska, ktorý miluje ryby, ale aj množstvo chutných jedál pre domáceho miláčika, ktorý má najradšej kuracie mäso. Rozmanitosť dostupných príchutí sa vzťahuje na konzervy aj na krmivo vo vrecúškach. Značka nezabudla ani na rôzne chute mačiek konzumujúcich suché krmivo. Nájdete tu teda balenia s mnohými príchuťami: kuracie, jahňacie alebo tuniak.

Pozornosť venujte aj forme potravín. Niektoré mačky uprednostňujú kúsky mäsa v želé, zatiaľ čo iné majú rady kuracie mäso v omáčke - naša ponuka obsahuje oboje.

Whiskas - krmivo pre mačky všetkých vekových kategórií a plemien

Jedným z najobľúbenejších jedál našich chlpatých kamarátov je krmivo pre mačky Whiskas, ktoré je vhodné pre mladé, dospelé a staršie mačky. Spätná väzba z výskumného centra Waltham potvrdzuje, že toto krmivo spĺňa všetky nutričné potreby. Je prispôsobené potrebám mačiek rôzneho veku, úrovne aktivity a fyziologického stavu. Výrobky Whiskas predstavujú kompletné krmivo, ktoré poskytuje potrebnú energiu a živiny v požadovanom množstve a pomere.

Rozmanitosť príchutí uspokojuje potreby mačky pri zachovaní homogénneho zloženia. Tieto krmivá sa vyznačujú vhodným zložením a stráviteľnosťou. Sú bezpečné a neobsahujú zložky, ktoré by mohli vašej mačke akokoľvek ublížiť.

V krmive nájdete základné zložky pre mačacie telo. Jednou z nich je taurín. Je to aminokyselina, ktorá sa stará o činnosť srdca a má pozitívny vplyv aj na zrak zvieraťa. Taurín by nemal chýbať v žiadnej mačacej strave a potrebujú ho najmä gravidné a dojčiace mačky.

Ponúkané produkty spĺňajú špecifické potreby, napríklad dospelých mačiek po sterilizácii. Majú znížený obsah tuku, vďaka čomu sú menej kalorické, čo sterilizovanému zvieraťu výrazne uľahčuje udržanie správnej hmotnosti.

Whiskas Junior sú prispôsobené potrebám mačiatok. Balenia suchého krmiva obsahujú malé granule, ktoré mladé mačky zvládnu bez problémov. Výrobky radu Whiskas Junior boli vyvinuté tak, aby podporovali vývoj mačiatok. Krmivo je správne vyvážené, napríklad obsahuje správny pomer vápnika a fosforu na zabezpečenie zdravých kostí. Nechýbajú v ňom ani vitamíny.

Keď má vaša mačka jeden rok, môžete si vybrať veľké balenia krmiva Whiskas Adult. Je vyvážené tak, aby sa staralo o zdravie vášho dospelého domáceho maznáčika. Obsah kyselín Omega-6 dodáva vašej mačke krásnu a lesklú srsť. Whiskas Adult je krmivo, v ktorom nájdete správny obsah vitamínov, napríklad vitamínu A pre zdravý zrak. Vyvážené krmivo tiež zabezpečuje, aby mala vaša mačka zdravé močové cesty.

Krmivo pre mačky Whiskas má už roky množstvo oddaných priaznivcov, ktorí sa radi delia o svoje skúsenosti s týmto krmivom na internete. Využite ich vedomosti a skúsenosti, aby bola vaša mačka spokojná.

Krmivo Whiskas pre mačky sa dodáva v suchom a mokrom variante - ktorý z nich si vyberiete, závisí najmä od individuálnych chutí vašej mačky, pretože najdôležitejšie je predsa jej blaho a spokojnosť.

IdoSell Trusted Reviews
4.73 / 5.00 7302 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-06-24
Bezproblémové objednanie, rýchle dodanie zdarma, super cena. Mám dobré skúsenosti vždy keď vykonám objednávku granúl. Super výber
2024-06-23
Spokojnosť
pixel