Uložiť do nákupného zoznamu
Vytvorenie nového nákupného zoznamu

Bozita

( počet produktov: 52 )

Krmivo pre mačky Bozita - čo obsahuje?

Bozita je švédska značka vyrábajúca krmivo pre psy a mačky. Prvé krmivo značky Bozita bolo vytvorené už v roku 1903. Krmivo Bozita vyrába spoločnosť Lantmännen Doggy AB, popredný výrobca krmív pre domáce zvieratá vo Švédsku s viac ako 100-ročnými skúsenosťami v tomto odvetví. Je to spoločnosť s tradíciou, ktorá sa pýši tým, že pri výrobe krmív pre domáce zvieratá používa len prírodné zložky bez umelých prísad a konzervačných látok. Jej sortiment zahŕňa široký výber suchých a mokrých krmív pre domáce zvieratá v každom štádiu vývoja.

Pozoruhodné sú aj obaly potravín Bozita. Vlhké krmivo pre mačky je balené v obaloch Tetra Recart®. Ide o ekologické a plne biologicky rozložiteľné obaly, ktoré sú okrem ekologických výhod vhodné aj na skladovanie a prepravu. Pohodlné uzávery umožňujú ich jednoduché otváranie bez potreby akéhokoľvek náradia. Potraviny sa môžu otvárať a zatvárať niekoľkokrát a vďaka obalu zostávajú čerstvé až do úplného spotrebovania. Nespotrebované potraviny môžete skladovať v chladničke až 2 dni.

Švédske krmivo je určené pre mačky s rôznymi potrebami. Existujú výrobky pre niekoľkomesačné mačiatka - pokrývajú vysoké kalorické nároky a zároveň sú dostatočne šetrné, aby uľahčili bezpečný prechod z mlieka na tuhú stravu. Nechýbajú ani výrobky pre dospelé mačky - stále pohyblivé aj pokojnejšie. Krmivo Bozita možno použiť v každodennej strave mačky, pretože poskytuje všetky potrebné živiny.

Krmivo pre mačky Bozita - zloženie a rozsah

V závislosti od štádia vývoja, plemena a aktivity majú mačky rôzne potreby. Spoločnosť sa postarala o to, aby si každý mačací labužník našiel niečo pre seba. Bozita pre mačky, alebo Bozita Feline, ponúka suché krmivo Super Premium a vlhké krmivo v inovatívnych kartónoch a tradičných konzervách.

Vlhké krmivo Bozita je dostupné v jednotlivých kartónoch a súpravách. Ak vaša mačka práve prišla do vášho domova a nepoznáte jej chuťové preferencie, vyberte si jednotlivé kartóny alebo sáčky. Umožní vám to zistiť, čo má vaša mačka rada, a tiež skontrolovať, či jej žalúdok dobre reaguje na konkrétnu chuť. Keď poznáte chute svojej mačky, oplatí sa vybrať si väčšiu sadu vrecúšok alebo kartónov naplnených zdravým vlhkým krmivom.

Medzi suchými aj mokrými krmivami nájdete výrobky špeciálne prispôsobené potrebám mačiatok, gravidných a dojčiacich mačiek, ako aj krmivo pre dospelé mačky, ktoré nechodia von. Nájdete tu aj krmivá pre sterilizované mačky, mačky s nadváhou alebo citlivým žalúdkom, pre dlhosrsté mačky a mačky s citlivou kožou. V sortimente krmív Bozita nájdete aj výrobky pre aktívne zvieratá, ktoré sa často pohybujú vonku.

Wśród karm suchych i mokrych znajdziesz produkty specjalnie dostosowane do potrzeb kociąt, kotek ciężarnych i karmiących, a także karmy dla kotów dorosłych, które nie wychodzą na zewnątrz. Znajdziesz tu również karmy dla kotów kastrowanych, kotów z nadwagą lub wrażliwym żołądkiem, kotów długowłosych i kotów o wrażliwej skórze. W asortymencie Bozita znajdziesz również produkty dla zwierząt aktywnych, które często przebywają na zewnątrz.

Okrem chuti je pri výbere potraviny samozrejme najdôležitejšie jej zloženie. Krmivo pre mačky Bozita, mokré aj suché, je bezobilné. Preto sa doň nepridávajú žiadne obilniny ani zemiaky a na prvom mieste v zozname zložiek je prísne testované a vybrané mäso. Okrem najdôležitejšej zložky, mäsa, krmivo Bozita obsahuje množstvo prospešných prísad, ako sú omega-3 mastné kyseliny, vitamíny, minerály a rastlinné prísady bohaté na živiny. Krmivo Bozita má tiež vyvážený pomer bielkovín a tukov, vďaka čomu predstavuje kompletné a vyvážené jedlo.

Taurín je dôležitá aminokyselina, ktorú nájdete aj v krmive pre mačky Bozita. Táto zložka je zodpovedná za normálnu činnosť srdca a má pozitívny vplyv na zrak. Taurín je nevyhnutný pre gravidné a dojčiace mačky.

Bozita krmivo pre mačky - recenzie. Sú vždy pozitívne?

Mačky majú rôzne chute a potreby. Niekedy ani to najlepšie zloženie krmiva nemusí vašej mačke vyhovovať alebo môže spôsobiť alergie či žalúdočné problémy. Často je ťažké predpovedať, čo bude vašej mačke chutiť alebo škodiť. Niektoré spoločnosti poskytujú záruku vrátenia peňazí, ak výrobok nespĺňa očakávania - Bozita pre mačky je jednou z nich. Recenzie výrobkov sú mimoriadne cenné, takže zdieľaním svojich názorov môžete pomôcť zlepšiť krmivá Bozita.

Krmivo pre mačky je nevyhnutným výdavkom v mesačnom pláne každého majiteľa. Je dôležité zabezpečiť, aby bola strava mačky pestrá a vyvážená. Pri výbere krmiva pre mačku sa pozrite na zloženie a skontrolujte, či krmivo neobsahuje konzervačné látky, umelé farbivá alebo cukor. Jednou zo spoločností, ktoré vyrábajú krmivo s prírodným zložením, je krmivo pre mačky Bozita. Recenzie hovoria za všetko - je to jedno z krmív, ktoré opatrovatelia mačiek uprednostňujú najviac.

Primárnou funkciou krmiva pre mačky je, samozrejme, dodávať zvieraťu energiu. Potrava však môže mať aj ďalšie úlohy. Všetko závisí od prídavných látok použitých vo výrobku. Krmivo Bozita je určené pre mačky s rôznymi potrebami. Ak má váš domáci miláčik problémy s kožou alebo srsťou, príde mu vhod krmivo obohatené o mastné kyseliny Omega-3 a Omega-6, ktoré udržujú kožu zdravú a srsť lesklú.

Niektoré mačky - najmä dlhosrsté - majú problém s pilobezoármi alebo s chumáčmi chlpov. Nie vždy je ľahké sa ich zbaviť, a preto sa usadzujú v tráviacom trakte. Oplatí sa hľadať krmivo pre domáce zvieratá, ktoré obsahuje vlákninu, ktorá uľahčuje odstraňovanie chlpov. Zaujíma vás, aké ďalšie problémy môže vyriešiť toto švédske krmivo? Kvalitné krmivo vám pomôže riešiť nadváhu vašej mačky. Niekedy je hmotnosť vášho domáceho maznáčika príliš vysoká v dôsledku chýb v kŕmení. V takom prípade dobre poslúži krmivo pre mačky s L-karnitínom. Táto aminokyselina podporuje spaľovanie tukov a má priaznivý vplyv na metabolizmus.

Bozita - značka, ktorá sa stará o mačky a životné prostredie

Zdravá strava je pre zdravie vášho domáceho maznáčika najdôležitejšia. Vieme to, a preto sortiment Arazoo zahŕňa výrobky od osvedčených značiek, ako je Bozita. Vďaka rozmanitosti sortimentu je oveľa jednoduchšie vybrať si príchuť, ktorá vyhovuje chuti vašej mačky, a nie sú žiadne problémy s prispôsobením krmiva individuálnym potrebám. Príchute sobov alebo sleďov sú zaujímavými možnosťami pre domáce zvieratá so zlým apetítom, ktoré štandardné výrobky omrzia už po niekoľkých jedlách. Preferencie vašej mačky sa môžu týkať aj formy krmiva, takže k dispozícii sú chutné kúsky mäsa v želé alebo omáčke.

Vieme, že nie každý majiteľ má čas alebo možnosť pripraviť pre svoju mačku vyváženú zmes BARF sám, ale zároveň jej chce dávať zdravé jedlo. Presne to ponúka značka Bozita. Pohodlné, ekologické balenie uľahčuje kŕmenie vašej mačky a jasne napísané zloženie vám umožní presne vidieť, čo má vaša mačka na tanieri. Pozrite si dostupné krmivá v tejto kategórii a vyberte si výrobok prispôsobený potrebám vášho domáceho maznáčika.

IdoSell Trusted Reviews
4.73 / 5.00 7237 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-06-17
S vybavením i doručením som spokojná
2024-06-17
ok
pixel