Uložiť do nákupného zoznamu
Vytvorenie nového nákupného zoznamu

Na prechádzku

( počet produktov: 41 )

S mačkou na prechádzke? Prečo nie!

Nie je pravda, že prechádzky si zaslúžia len psy, aj mačky si ich veľmi užívajú. Vonkajšia mačka je oveľa menej ohrozená, ak opúšťa dom len na vodítku a riadne zabezpečená.

Aby ste si mohli prechádzku s mačkou naplno užiť, je vhodné v prvom rade zabezpečiť jej bezpečnosť - aby zviera neutieklo, neskĺzlo z obojku a vždy zostalo na vodítku.

Vďaka správnemu príslušenstvu bude prechádzka s vašou mačkou príjemná pre vás oboch: nebudete sa musieť obávať o bezpečnosť vašej mačky a vaše zvieratko bude môcť bez problémov objavovať okolitý svet.

Články na prechádzku s mačkami - čo budete potrebovať?

Ak chcete ísť na prechádzku s mačkou, oplatí sa na ňu najprv pripraviť a nepustiť mačku na voľno - nie je to pes, je veľká pravdepodobnosť, že nebude počúvať, keď ju zavoláte, a dostane sa do problémov.

Nájdete tu všetko, čo potrebujete, aby bola vaša prechádzka príjemná a bezpečná - od obojkov s pevným zapínaním, ktoré sa vašej mačke nepodarí náhodne otvoriť, cez adresné a lokalizačné štítky, ktoré pomôžu, ak sa váš domáci miláčik stratí, až po vodítka, na ktorých môže váš domáci miláčik pohodlne skúmať okolie.

Ponúkame aj kapsičky s krmivom, ktoré uľahčujú odmeňovanie mačky za slušné správanie na prechádzkach, ako aj reflexné výrobky, aby ste sa nemuseli vzdávať prechádzok po zotmení a stále boli počas nich v bezpečí.

Prechádzky s mačkou - zem je príprava

Prechádzky sú zdravie a tie v spoločnosti domáceho maznáčika sú tiež veľkým potešením, ale stojí za to sa na ne najprv pripraviť. Aké predmety si vybrať na prechádzku s mačkou? Čo je dôležité?

Predovšetkým kvalita výrobkov, pretože od nej závisí bezpečnosť. Vodítka a obojky sú navrhnuté tak, aby zvieraťu zabránili v úteku, preto ich zapínanie musí byť bezpečné a skontrolované, aby sa mačka nemohla uvoľniť alebo si obojok náhodne rozopnúť.

Užitočný bude aj adresný štítok s možnosťou napísať naň všetky kontaktné údaje. Aj tu je dôležitá jeho odolnosť, ako aj nepremokavosť, aby vám dážď a vlhkosť nezmývali kontakt a zostali viditeľné.

IdoSell Trusted Reviews
4.73 / 5.00 7238 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-06-19
Veľmi dobre, pôvodný termín bol štvrtok, doručenie prebehlo v piatok.
2024-06-17
S vybavením i doručením som spokojná
pixel