Uložiť do nákupného zoznamu
Vytvorenie nového nákupného zoznamu

Gély pre kone

( počet produktov: 2 )

Gél pre vášho koňa - starajte sa o jeho zdravie

Kôň je pri bežnej práci a dokonca aj pri nie veľmi namáhavej činnosti vystavený mnohým problémom a rizikám - môžu sa mu prihodiť zranenia, pomliaždeniny, pomliaždeniny, opuchy a mnohé iné ochorenia. Vtedy môže pomôcť gél pre koňa - hrejivý alebo chladivý, špeciálne vybraný pre problém, ktorý ho trápi.

Život koňa je pohyb - ak je kôň zbavený aktivity, je smutný, letargický a môže sa dostať do depresie, a to je najlepší spôsob, ako sa zhoršiť nielen psychicky, ale aj fyzicky. Na druhej strane, aj ten najobyčajnejší deň a minimum pohybu môže spôsobiť, že sa kôň zraní, pomliaždi alebo utrpí iné zranenie - vtedy používajte gély pre kone, prinesú skutočnú úľavu od utrpenia a pomôžu bojovať s problémom.

Nie vždy dokážete svojho koňa ochrániť pred zranením, poranením alebo iným zdravotným problémom. Preto majte vždy po ruke gél, ktorý môžete v prípade potreby použiť a priniesť zvieraťu úľavu od bolesti. Takto budete môcť konať rýchlo a účinne a nepohodlie vášho koňa bude trvať čo najkratšie.

Gély pre kone - pozrite si náš sortiment

Vieme, aká dôležitá je správna starostlivosť o kone. Dokonca aj zdravé kone potrebujú náročnú starostlivosť a pri tých, ktoré sú v úpadku, je potrebné zdvojnásobiť úsilie. Správny gél vám pomôže vysporiadať sa s ochorením, ktoré vášho koňa trápi, a bojovať proti bolesti, ktorej musí zviera čeliť.

V ponuke nášho obchodu nájdete okrem iného hrejivý gél pre koňa - ideálny, ak potrebujete odstrániť vzniknutý opuch, ako aj chladivé gély - uvoľňujúce, relaxačné a poskytujúce úľavu pri pomliaždeninách, zraneniach a bolestiach svalov, šliach a väzov.

K dispozícii sú aj gély na kopytá, ktoré zabraňujú praskaniu kopýt, a špeciálne kožné gély, ktoré koňom uľavia po uštipnutí hmyzom, odreninách a iných poraneniach.

Gél pre koňa - ako sa rozhodnúť?

Ak neviete, ktorý gél pre vášho koňa bude vhodný - najlepším riešením je požiadať o radu svojho veterinára, ktorý vám pomôže identifikovať typ problému, ktorý vášho koňa trápi, a vybrať pre neho ten správny gél, ktorý rýchlo zmierni bolestivé a nepríjemné ťažkosti.

Vždy sa riaďte predovšetkým blahom svojho koňa a povahou ochorenia, ktoré chcete riešiť. Majte na pamäti aj celkový stav a predispozície vášho koňa, aby ste mu nespôsobili ďalšie problémy, napríklad na alergickom základe.

Ak chcete odstrániť opuch, vyberte si hrejivé gély, ak chcete koňa uvoľniť a uľaviť mu od bolesti, siahnite po chladivých géloch. K dispozícii sú aj chladivo-hrejivé gély, ktoré kombinujú výhody oboch.

IdoSell Trusted Reviews
4.73 / 5.00 7013 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-05-28
uvidíme, zatiaľ mu chutí...
2024-05-27
rýchle dodanie za super ceny
pixel