Uložiť do nákupného zoznamu
Vytvorenie nového nákupného zoznamu

Šampóny

( počet produktov: 2 )

Dobre upravený hlodavec je šťastný hlodavec!

Škrečky, morčatá, králiky, fretky... To všetko sú veľmi obľúbené domáce zvieratá, ktoré môžu byť zdrojom veľkej radosti. Roztomilé, huňaté a malé stvorenia sú obľúbené, pretože si nevyžadujú takú systematickú starostlivosť ako napríklad pes alebo mačka. To však neznamená, že sa o ne netreba starať. Majitelia hlodavcov im musia zabezpečiť hodnotnú potravu a životné podmienky. Aby boli stále rozkošne chlpaté, oplatí sa postarať aj o správny šampón pre hlodavce.

Všeobecne rozšírený názor je, že hlodavce by sa nemali kúpať. Nie je to pravda. Kúpanie je potrebné, ale frekvencia by sa nemala preháňať. Šampón pre vášho škrečka, morča alebo iného hlodavca bude veľmi užitočný. Zanedbaná a špinavá srsť stráca všetok svoj pôvab a nevyzerá najlepšie. Koža vášho domáceho maznáčika môže začať nepríjemne zapáchať a špina môže byť aj dôvodom vzniku bakteriálnej alebo plesňovej infekcie.

Investujte do správneho šampónu pre svoje morča alebo iného hlodavca, ktorého máte doma. Vaše zvieratko bude zdravšie a šťastnejšie a pre vás bude príjemnejšie ho držať, hladiť a byť v jeho spoločnosti. Aj samotný kúpeľ vám môže priniesť veľa radosti a nemusí byť pre vaše zvieratko zdrojom stresu.

Tu je veľkou chybou, že svojho králika, morča alebo iného hlodavca nekúpete. Hoci to vôbec nemusíte robiť často, mali by ste dbať na pravidelnosť čistenia vášho domáceho maznáčika. Len vyčistená srsť vášho hlodavca bude mäkká, nadýchaná, lesklá a zamatová. Bude nielen krásna a čistá, ale aj zdravá.

Ďalšou chybou je používanie nesprávneho šampónu. Tie, ktoré sú určené pre ľudí, mačky alebo psy, sú na tento účel absolútne nevhodné. Našťastie v internetovom obchode AraZoo nájdete široký výber šampónov pre vášho hlodavca. Šampón pre morčatá, škrečky, fretky, králiky a iné roztomilé chlpaté hlodavce - to všetko na vás čaká v ponuke AraZoo.

Všetky výrobky dostupné v obchode sú zložené z jemných zložiek. Nedráždia jemnú pokožku a dôkladne sa starajú o srsť vášho hlodavca. Šampón pre králika, škrečka, fretku, morča alebo iného hlodavca musí byť predsa jemný a účinný. Mal by byť tiež prispôsobený špecifickým potrebám vášho domáceho maznáčika.

Ktorý šampón na hlodavce? Vyberte si tak, aby bol váš hlodavec spokojný

Ak ste sa už rozhodli mať hlodavca, musíte sa oňho riadne postarať. Klietka, krmivo, hračky - to všetko potrebuje. Váš domáci miláčik potrebuje aj náležitú starostlivosť vrátane starostlivej starostlivosti o stav jeho kože a srsti. Aký je najlepší šampón pre hlodavce?

Určite musíte siahnuť po takom, ktorý je prispôsobený potrebám ich pokožky a srsti. Nepoužívajte napríklad ten pre ľudí alebo pre psov. Hlodavec je úplne iný tvor a zaslúži si, aby sa s ním podľa toho zaobchádzalo. Preto ak máte fretku, siahnite po šampóne pre fretky. Ten sa o ňu postará najlepšie. Je tiež dobré, ak je šampón založený na jemných, prírodných zložkách. Žiadne farbivá ani látky, ktoré by mohli podráždiť jemnú pokožku.

Ak máte pochybnosti, môžete si prečítať názory iných majiteľov hlodavcov. Na internete nájdete pomerne veľa článkov a rád o konkrétnom šampóne. Ak chcete, môžete sa obrátiť aj na svojho veterinárneho lekára, aby vám pomohol urobiť múdre rozhodnutie o najlepšom šampóne pre vaše zviera.

IdoSell Trusted Reviews
4.73 / 5.00 7288 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-06-23
Spokojnosť
2024-06-21
Ok
pixel