Uložiť do nákupného zoznamu
Vytvorenie nového nákupného zoznamu

Príslušenstvo pre hlodavce

( počet produktov: 41 )

Základné príslušenstvo pre hlodavce

Hlodavce sú ideálnymi domácimi zvieratami pre majiteľov malých bytov. Tieto hlodavce sa cítia dobre aj v malom priestore. Nevyžadujú si prechádzky ani fyziologické pochôdzky. Majú však svoje vlastné potreby, ktoré potrebujú uspokojiť, aby sa cítili šťastní a spokojní so svojím životom.

Internetový obchod so zvieratami ponúka príslušenstvo pre hlodavce vybrané podľa potrieb ich druhu. Vhodne veľké klietky, postele a domčeky, v ktorých trávia väčšinu času, patria k najdôležitejším doplnkom pri zostavovaní výbavy. V internetovom obchode nájdete aj misky a napájačky na jedlo. Niekedy musíte ísť so svojím domácim miláčikom von - ak sa chystáte na spoločný výlet, sťahujete sa alebo váš domáci miláčik potrebuje navštíviť veterinára - prepravka je nevyhnutným doplnkom. Sortiment internetového obchodu vám umožní vybrať si tie najkvalitnejšie produkty potrebné na vytvorenie správnych podmienok pre vášho malého chlpatého priateľa.

Hlodavcov je mnoho druhov. Každý sa líši veľkosťou, potrebami na základe fyziognómie, fyziológie a charakteru. Vedú rôzny životný štýl - niektoré sú aktívne cez deň, iné v noci. Úlohou ošetrovateľa je plniť všetky špecifické potreby zvierat, ktoré súvisia s prostredím, stravou a čistotou. Musíte venovať pozornosť tomu, pre aké zviera sú pomôcky určené: napríklad doplnky pre škrečka sú príliš malé pre králika - nebude ich môcť používať.

Príslušenstvo pre hlodavce - základné vybavenie pre domáce zvieratá

Základom výbavy každého hlodavca je, samozrejme, klietka. Jednotlivé druhy sa líšia veľkosťou a potrebujú aj primerane veľké obydlie. Malý škrečok potrebuje pomerne malý domček s úzko rozmiestnenými mrežami, cez ktoré sa nedostane von. Mačka domáca, králik alebo činčila potrebujú pomerne veľkú klietku, v ktorej sa môžu voľne pohybovať.

Vnútro klietky môže byť vybavené malými úkrytmi, do ktorých sa radi schovávajú najmä menšie hlodavce. Hojdacie siete alebo závesné domčeky sú zaujímavým príslušenstvom pre myši, potkany alebo škrečky, ktoré sa dajú pripevniť na mreže klietky.

Napájačky a misky sú nevyhnutným príslušenstvom pre morčatá, škrečky a iné hlodavce. Práve z nich si berú potravu, preto musia byť pohodlné a prispôsobené veľkosti malého chlpatého zvieraťa. V internetovom obchode nájdete napájačky a misky rôznych veľkostí vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré sa ľahko udržiavajú v čistote.

Internetový obchod ponúka aj príslušenstvo pre králiky a hlodavce, napríklad na prepravu k veterinárovi alebo inému ošetrovateľovi. Transportéry sú vyrobené z kvalitného plastu, ktorý je pre zvieratá netoxický. Vďaka nim sa každá cesta uskutoční v bezstresovej atmosfére a s pocitom bezpečia.

Príslušenstvo pre činčily nie pre škrečky - na čo sa zamerať pri výbere pomôcok?

Pri výbere pomôcok pre svojich malých kamarátov venujte osobitnú pozornosť tomu, pre ktoré druhy zvierat sú určené. Príslušenstvo pre potkana sa mierne líši od príslušenstva pre činčilu. Pri kúpe akéhokoľvek vybavenia je rozhodujúca veľkosť zvieraťa. Pamätajte, že klietka s nevhodne rozmiestnenými mrežami môže spôsobiť útek škrečka z domova a príliš malá klietka pre morča môže niekedy spôsobiť apatiu a smútok vášho domáceho maznáčika.

Skontrolujte, z akého materiálu sú vyrobené napájačky a misky. Mnohí výrobcovia ponúkajú nekvalitné výrobky z toxických materiálov, ktoré môžu spôsobiť otravu a ochorenie. Obchod ZooArt má vo svojom sortimente vysokokvalitné výrobky, ktoré sú úplne bezpečné na používanie.

Ak sa chystáte so svojím domácim miláčikom na výlet alebo k lekárovi, nikdy ho neprevážajte v kartónovej krabici - neposkytuje dostatočnú cirkuláciu vzduchu, množstvo svetla a môže sa poškodiť, keď to najmenej očakávate. Vyberte si kvalitnú prepravku, ktorá vám umožní bezpečné cestovanie s vašim hlodavcom.

IdoSell Trusted Reviews
4.73 / 5.00 7288 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-06-23
Spokojnosť
2024-06-21
Rýchle vybavenie objednavky
pixel