Doprava zadarmo nad čiastku 25,95 €
Uložiť do nákupného zoznamu
Vytvorenie nového nákupného zoznamu

Arion

( počet produktov: 1 )

Správna strava pre vašu mačku – pretože prevencia je lepšia ako liečba

Mačky vedia byť veľmi vyberaví jedáci. Nazývajú sa ušľachtilé štvornohé zvieratá a sú považované za aristokratické zvieratá. Kedysi mali dokonca status božských a boli uctievané. Zvieratá s týmto rodokmeňom nemôžu a nechcú jesť len tak hocičo. Dbajte teda na to, aby vaše mňaukavé zvieratko dostávalo výživné jedlá. V prvom rade plné mäsa, pretože aj to najroztomilejšie mačiatko je dravec a cenné látky pre svoje telo získava zo živočíšnych bielkovín. Dôležité je, aby to boli vždy kvalitné potraviny. Prečo je to dôležité?

Nekvalitné krmivo pre mačky môže viesť k mnohým zdravotným problémom vášho domáceho maznáčika. Môže zaťažiť žalúdok, obličky a pečeň. Mačacie brušká sú veľmi jemné a citlivé. Nesprávne jedlo môže tiež spôsobiť, že vaša mačka odmietne jesť. A zvierací pôst je pre zdravie vášho domáceho maznáčika veľmi nebezpečný a nedáte naň dopustiť. Ak mačke jedlo nechutí, nečakajte, kým si naň zvykne, jednoducho ho vymeňte. Zmiešajte tiež textúry potravín. Pre vášho domáceho maznáčika stačí suché krmivo. Zaujímavou alternatívou bude mokré krmivo pre mačky. Musí byť tiež kvalitná.

Pravidelným jedením potravy s nesprávnym zložením môže vaša mačka trpieť problémami so žalúdkom, zubami a dokonca aj kosťami a kožou. Srsť môže vypadávať, koža môže svrbieť a šúpať sa, bolieť bruško, uvoľniť sa a vypadnúť zuby. To, čo ušetríte kúpou prvého produktu, na ktorý narazíte, miniete na návštevy veterinára a ošetrenie vášho miláčika. Pamätajte tiež, že mačky po sterilizácii majú úplne iné požiadavky na výživu.

Zmenou krmiva za lepšie, napríklad Arion pre vašu mačku, sa zlepší jej zdravotný stav, bude krajšia, energickejšia a ochotnejšia sa hrať. Stravu svojej mačky môžete jednoducho spestriť rybacími a mäsovými príchuťami. Ušetríte aj svojmu miláčikovi veľa utrpenia. Domáce zvieratko bude mať každý deň veľa energie na neplechu. Krmivo Arion je vyrobené len z kvalitných prírodných surovín. To vám umožní skutočne ušetriť peniaze bez toho, aby ste museli obetovať zdravie vašej mačky, pretože návštevy veterinárnej kancelárie budú sporadické.

Krmivo pre mačky Arion – pre vyberavé mačky

Neexistujú dve rovnaké mačky. Každý má svoj vlastný charakter, kulinárske chute a nutričné ​​potreby. Všetky musia byť uspokojené, aby bola mačka zdravá a šťastná. Ak je vaša mačka sterilizovaná, nemala by jesť rovnaké jedlo ako nesterilizovaná mačka s alergiou. Niekoľkomesačné mačiatko zase nemôže jesť to, čo môže zjesť vážená staršia mačka a zástupca veľkého plemena mačiek. Našťastie si všetky tieto mačiatka môžu pochutnať na krmive, ktoré je im ušité na mieru. Suché krmivo pre mačky Arion je dostupné v predajni AraZoo v mnohých variantoch. Staršie mačky, malé mačiatka, mačky s problémami s močovými cestami, sterilizované mačky, s citlivým bruškom - všetci môžu jesť jedlo prispôsobené im.

Svojej mačke môžete ponúknuť produkty zo série Original, ktoré ľahko prispôsobíte potrebám vášho miláčika. Toto suché krmivo pre mačky Arion je dostupné v mnohých druhoch, ktorého receptúra ​​bola vytvorená okrem iného pre: dospelé mačky, mačky s dermatologickými problémami alebo citlivým tráviacim traktom. Séria sa vyznačuje bezobilnou receptúrou a vysokým obsahom bielkovín živočíšneho pôvodu. Suché krmivo pre mačky Arion z radu Original chráni zuby a poskytuje zvieratám základné živiny. Môžu ho jesť aj mačky s alergiou.

Doprajte svojej mačke zdravé produkty z rady Fresh. Sú plnohodnotné a obsahujú malé množstvo obilnín. Krmivo pre mačky Arion z tejto série nielen vyživí vášho domáceho maznáčika, ale aj posilní jeho imunitu a zrak. Ingrediencie obsiahnuté v krmive zaisťujú krásny vzhľad srsti a kože vášho domáceho maznáčika. Srsť mačky, ktorá pravidelne žerie produkty Arion, je jemná na dotyk a lesklá.

Kompletné a chutné krmivo pre mačky Arion zahŕňa aj mokré produkty, ktoré sú zabalené v malých praktických baleniach. Porcie sú ideálne na jedno jedlo. Dobre fungujú ako doplnok k suchému krmivu. Neodolá im žiadna mačka, ani tá najvyberavejšia. Suché jedlo je vo forme peny, ktorá je aromatická a chutná.

Krmivo pre mačky Arion – vyberte si to správne

Krmivo vášho domáceho maznáčika by ho malo nielen dobre vyživovať, ale ani zhoršovať jeho zdravotný stav. Pri výbere krmiva myslite v prvom rade na svoju mačku. O tom, aký je a či s ním niečo nie je v poriadku, alebo možno naopak – je úplne zdravý, energický a radostný. A potom mu vyberte to správne jedlo Arion. Je dôležité, aby mačiatko každý deň jedlo jedlo, ktoré zodpovedá jeho potrebám. Krmivo pre mačky nemožno vybrať náhodne. Každý produkt obsahuje živiny a mikroelementy, ktoré sú prispôsobené špecifickým nutričným potrebám. Nepodceňujte ich. Ide o zdravie vašej mačky. Ak je váš maznáčik chorý, aj to najlepšie, no zle vybrané krmivo mu uškodí ešte viac.

Domáce zvieratá by sa v mnohých prípadoch mali vyhýbať niektorým zložkám potravy alebo by im mali podávať produkty, ktoré nezaťažia ich organizmus a nebudú mať nadváhu. Ak má váš maznáčik špeciálne výživové potreby, dôverujte značke Arion. Krmivo pre mačky je ponúkané v mnohých druhoch. Môžete tak ľahko uspokojiť potreby vášho domáceho maznáčika bez obáv zo zhoršenia jeho zdravotného stavu. Ktorý produkt by ste si mali vybrať z tak širokej ponuky?

Toto nie je len hádanka pre vás. Mnoho ľudí má problém vybrať si správne krmivo pre mačky. Nie je to vôbec ľahká úloha. A je to ťažšie, ak máte mačku so špeciálnymi stravovacími potrebami. Nevzdávajte sa však – ide o vášho miláčika a jeho pohodu. Ak máte staršiu mačku, starajte sa o jej telo a kŕmte ju krmivom prispôsobeným pre seniorov. Ak ste nedávno kastrovali svoje mačiatko, siahnite po poststerilizačnom krmive pre mačky. Má vaša mačka neznášanlivosť lepku alebo veľmi citlivý, jemný žalúdok? Vhodná bude pre neho bezlepková strava a strava pre citlivé brušká.

Pri výbere krmiva pre mačky zvážte predovšetkým potreby vášho domáceho maznáčika. Koniec koncov, vy ste ten, kto ho pozná najlepšie. Krmivo pre mačky Arion bude veľmi dobrou voľbou. Názory, ktoré na túto tému nájdete na internete, sú pozitívne. Samotné krmivo je tiež dostatočne pestré, takže pre každú mačku nájdete to pravé. Pretože pamätajte, že žiadne dve mačky nie sú rovnaké a každá z nich má úplne iné, individuálne nutričné ​​potreby, ktoré musíte splniť. Len tak bude vaša mačka šťastná.

IdoSell Trusted Reviews
4.74 / 5.00 6023 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-02-25
Vsetko v poriadku.objednala som.pre psa sampon a cistiace obrusky a vsetko bez problemov.
2024-02-25
spokojnosť s rýchlosťou dodávky, s komunikáciou
pixel