Uložiť do nákupného zoznamu
Vytvorenie nového nákupného zoznamu

Royal canin

( počet produktov: 384 )

Royal Canin – krmivo pre mačky

Každá mačka má svoje preferencie a požiadavky, aj čo sa týka stravy. V závislosti od vývojového obdobia vyžadujú rôzne kŕmenie. Malé mačiatko by malo jesť niečo iné ako dospelá mačka. Najdôležitejšie je, aby krmivo spĺňalo všetky nutričné ​​potreby a bolo vhodne prispôsobené chuti mačky.

Krmivo pre mačky Royal Canin poskytuje všetky potrebné živiny vo vysoko kvalitných produktoch. Ingrediencie používané v produktoch Royal Canin sú vysoko stráviteľné a dobre vstrebateľné, vďaka čomu je mačka menej vystavená ochoreniam tráviaceho ústrojenstva, pohybového aparátu a kožným problémom súvisiacim s alergiami.

Prítomnosť nutraceutík je obrovskou výhodou, ktorá odlišuje bežné krmivo od krmiva pre mačky Royal Canin. Názory veterinárnych lekárov potvrdzujú, že tieto mimoriadne živiny prospievajú zdraviu a vývoju zvieraťa. Majú pozitívny vplyv na správny rast a chránia pred niektorými chorobami. Glukosamín a chondroitín priaznivo ovplyvňujú zdravie kĺbov, hofatidylserín zlepšuje činnosť nervového systému a antioxidačný komplex posilňuje imunitu mačiek.

Krmivo Royal Canin, ako každé kvalitné krmivo, je schopné poskytnúť vašej mačke všetko, čo potrebuje pre šťastie a správny vývoj. Darujte mu ju a získate urastenú a energickú mačku, ktorá bude vašou vernou mačkou, vždy ochotnou sa hrať a bude sa tešiť z vašej spoločnosti. Nie je pravda, že mačky sa k ľuďom nepripútajú – stačí sa o ne dobre starať a kŕmiť ich chutnou potravou a oni vám to opätujú so všetkou mačacou láskou.

Je Royal Canin dobré krmivo pre mačky?

Pri výbere produktu Royal Canin venujte pozornosť potrebám zvieraťa a jeho veku. Krmivo pre malé mačky je produkt so špeciálnym zložením. Malé mačiatka sú veľmi náchylné na infekcie. Potrebujú potravu, ktorá podporuje rozvoj imunity, s prídavkom vhodnej vlákniny, vitamínov, taurínu a luteínu. Krmivo má jemnú konzistenciu, ktorá uľahčuje prechod z materského mlieka na tuhú stravu. Spĺňa energetické potreby bábätka v štádiu rýchleho rastu.

Krmivo Royal Canin určené pre dospelé zvieratá ovplyvňuje regeneráciu organizmu, chráni pokožku a ovplyvňuje stav ich srsti. Antioxidanty zvyšujú vitalitu zvieraťa, pôsobia na nervový systém a podporujú činnosť vnútorných orgánov. Vaša mačka tak bude mať dlhší a zdravší život. Ochránia telo vašej mačky pred mnohými problémami. Telo mačky je predsa biologický stroj – všetko musí perfektne fungovať. Len tak bude mačka zdravá a bude sa môcť tešiť dobrému zdraviu.

Dospelým mačkám sa niekedy podáva zmiešané kŕmenie – striedanie suchého krmiva s vlhkým krmivom. Suché krmivo pre mačky Royal Canin je vhodné na použitie, často sa nekazí a je dobré pre ústnu hygienu. Mokré krmivo pre mačky Royal Canin obsahuje viac vody, je menej kalorické a priaznivo pôsobí pri ochoreniach močových ciest.

Je Royal Canin dobrým krmivom pre staršie mačky? Krmivo pre staršie mačky zabraňuje chorobám súvisiacim s vekom. Staršie mačky jedia menej a môžu byť vyberavejšie. Jedlo preto musí poskytnúť primeranú dávku energie. Prídavok chondroitínu a glukosamínu chráni kĺby a močový systém a zlepšuje kondíciu zvieraťa. Lepšie je mokré alebo mäkké krmivo, pretože mačka ho ľahko žuje.

Správne vyvážená strava udrží srsť vášho domáceho maznáčika lesklú a zdravú. Najlepšie je jedlo bohaté na omega-6 a omega-3 mastné kyseliny a vitamíny skupiny B.

To všetko nájdete v Royal Canin. Krmivo pre mačky, ktoré je zdravé a výživné, je skutočným dôvodom na radosť - pre vás a vašu mačku. Vyberajte potraviny so správnym zložením. Náš obchod vám ho môže poskytnúť za veľmi rozumnú cenu. Vždy vyberajte krmivo s najlepším možným zložením – ide o zdravie vašej mačky.

Krmivo Royal Canin pre mačky so špeciálnymi potrebami

Pri výbere krmiva venujte zvláštnu pozornosť špecifickým potrebám zvieraťa – ak mačka trpí nejakým ochorením alebo je po operácii, bude potrebné špecializované krmivo pre mačky Royal Canin. Cena takéhoto jedla je o niečo vyššia ako cena štandardného jedla. Toto krmivo je však svojím zložením ideálne pre zvieratá s nedostatkom živín.

Po kastrácii alebo sterilizácii dochádza u zvierat k hormonálnym zmenám, ktoré sú zodpovedné za priberanie. Pre maškrtné mačky vyrábame vysoko aromatické krmivo, ktoré stimuluje chuť do jedla prostredníctvom čuchu. Obsahuje zvýšené množstvo tuku a štruktúru, ktorá podporuje žuvanie. Pre alergikov je hypoalergénne krmivo pre mačky Royal Canin určené na posilnenie ochrannej bariéry pokožky a blokovanie prieniku alergénov.

Pre svojho miláčika vyberajte vždy kvalitné krmivo, ktorým je krmivo pre mačky Royal Canin. Názory veterinárnych lekárov potvrdzujú, že je to najlepšia voľba pre vašu mačku. Vyberte si Royal Canin pre mačky pre komplexnú starostlivosť o zdravie vašej mačky.

Ani to najzdravšie krmivo pre mačky nesplní očakávania, ak ho mačka nechce jesť. Pri výbere krmiva preto dbajte predovšetkým na jeho zloženie, no nezabúdajte brať do úvahy aj kulinárske chute vašej mačky. Mačky sú veľmi vyberavé stvorenia. Krmivo pre mačky Royal Canin našťastie zohľadňuje aj tento aspekt života s mačkou, a preto ponúka krmivo v mnohých príchutiach.

Ak stále váhate a neviete, ktoré krmivo bude pre vás najlepšie, okrem názoru veterinára si naň môžete overiť aj názory ostatných majiteľov mačiek. Ľahko ich nájdete na internete. To vám umožní čerpať z vedomostí a skúseností iných ľudí. Použite ich na to, aby bola vaša mačka čo najšťastnejšia a postarali sa o jej potreby. Toto je najdôležitejšia časť starostlivosti o vašu mačku. Vaša mačka počíta s tým, že jej poskytnete tú najlepšiu možnú starostlivosť – veď je na vás úplne závislá.

IdoSell Trusted Reviews
4.73 / 5.00 7238 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-06-17
S vybavením i doručením som spokojná
2024-06-17
Všetko super, odporúčam
pixel