Uložiť do nákupného zoznamu
Vytvorenie nového nákupného zoznamu

Vodiace lišty na ortézu

( počet produktov: 194 )

Obojky pre psov určite patria k tým zariadeniam, ktoré máme ako základnú výbavu, pokiaľ v našom dome žije štvornohý pes. Výber obojkov je v súčasnosti obrovský, takže mnohí majitelia sa ťažko rozhodujú pre konkrétne výrobky kvôli rôznorodosti farieb a tvarov, ako aj kvôli rozdielnym cenám. V našom online obchode máme obojky pre psov rôznych šírok a dĺžok, ktoré sú vhodné pre malých a jemných, ako aj väčších a silných domácich miláčikov. Obojky pre psov sa vyrábajú z rôznych materiálov vrátane prírodnej kože, pevného polypropylénového popruhu alebo akéhokoľvek iného materiálu, ktorý má zaujímavé vlastnosti dôležité pre majiteľov psov.

Mnohí majitelia domácich zvierat si ako alternatívu k obojku vyberajú postroj, ktorý je pohodlnejšou alternatívou pre zvieratá rôznych veľkostí a veku. V každom prípade je však potrebné postroj prispôsobiť psovi, pričom treba mať na pamäti, že psy majú aj odlišnú stavbu tela v závislosti od plemena alebo individuálnych vlastností, čo sa premieta do výberu iného typu postroja. Okrem toho by postroje pre psov nemali psa tlačiť, preto by mali byť v ideálnom prípade nastaviteľné - najmä pre staršie šteňatá, u ktorých už nie sú obavy z narušenia tvaru ich rastúcich kĺbov.

IdoSell Trusted Reviews
4.73 / 5.00 7302 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-06-24
Spokojna.
2024-06-24
Bezproblémové objednanie, rýchle dodanie zdarma, super cena. Mám dobré skúsenosti vždy keď vykonám objednávku granúl. Super výber
pixel