Uložiť do nákupného zoznamu
Vytvorenie nového nákupného zoznamu

Tlapky

( počet produktov: 5 )

Výrobky na ochranu mačacích labiek - starajte sa o labky svojej mačky

Mačacie labky sú mäkké, príjemné na dotyk a veľmi jemné. Sú tiež vystavené mnohým nebezpečenstvám, pretože sú v priamom kontakte so zemou, a preto môžu byť výrobky na ochranu mačacích labiek veľmi užitočné.

Veľmi často si mačky dokážu chrániť labky samy, ale keď vonku začne klesať teplota, vonku je chladno a vlhko a zľadovatené povrchy sú posypané soľou, aby sa predišlo pošmyknutiu, mačacie labky sú vystavené naozaj ťažkej skúške. Vôbec sa však nemusíte vzdávať prechádzok so svojou mačkou, ale ochranná mastička na mačacie labky sa vám bude hodiť.

Tlapky vašej mačky budú bezpečnejšie a vaša mačka bude spokojnejšia, pretože nebude musieť zostať doma, ale bude vás môcť sprevádzať na prechádzkach a venovať sa svojim obľúbeným činnostiam bez bolesti.

Ochranná masť na mačacie labky - prečo je taká dôležitá?

Zranené labky výrazne znižujú pohodlie a schopnosť mačky žiť, preto je mastička na ochranu mačacích labiek taká dôležitá a oplatí sa ju starostlivo vyberať.

V našom sortimente nájdete prípravky v kréme a spreji na preventívne použitie - premažú labky a zanechajú na nich ochranný filter, ktorý chráni vankúšiky labiek napríklad pred chladom.

Ponúkame aj produkty určené na aplikáciu na už poranenú kožu labiek, ktoré mačkám uľavia od bolesti a urýchlia proces hojenia, ako aj zabránia súvisiacim komplikáciám.

Mastička na ochranu mačacích labiek - na výbere záleží

Jemné labky vašej mačky si zaslúžia láskyplnú starostlivosť a pomoc v ťažkých situáciách. Prípravok na starostlivosť o vankúšiky mačacích labiek zaručuje, že je o ne dobre postarané, a zabraňuje poraneniam, ako sú napríklad poranenia spôsobené praskaním suchej kože.

Tieto typy výrobkov sa oplatí vybrať na základe konzultácie s veterinárom, aby vám pomohol posúdiť, čo bude pre labky vašej mačky najlepšie.

Predovšetkým sa zamerajte na kvalitu a bezpečnosť, aby mačka nebola vystavená nepríjemnostiam, napríklad ak si začne olizovať vopred namazané labky, čo sa môže stať.

IdoSell Trusted Reviews
4.73 / 5.00 7288 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-06-23
Spokojnosť
2024-06-22
Je to moja už asi 5obj.zamna spokojnosť, akurát krabice by mohli byť trošku pevnejšie..ináč spokojná
pixel