Uložiť do nákupného zoznamu
Vytvorenie nového nákupného zoznamu

Josera

( počet produktov: 68 )

Josera pre mačku

Josera je nemecká spoločnosť, ktorá poskytuje správnu výživu zvieratám v mnohých krajinách už viac ako 70 rokov. Krmivo Josera sa vyrába pre psov aj mačky. Špecializovaný výskum a dôsledné analýzy vykonávané špecialistami Josera nám umožňujú vytvárať vysoko stráviteľné a kvalitné krmivo, ktoré splní požiadavky aj tých najnáročnejších domácich miláčikov a ich majiteľov.

Ak ako každý uvedomelý a zodpovedný majiteľ mačky hľadáte výživné krmivo pre svojho miláčika, produkty Josera zahŕňajú širokú škálu chutných a výživných krmív. To je dokonalý základ pre stravu vašej mačky. Vybrať si môžete zo suchých aj mokrých jedál, s hydinou, hovädzím mäsom alebo rybami. Krmivá Josera sú určené pre mačky všetkých vekových kategórií. Pomáhajú udržiavať domáce zvieratá v dobrej kondícii, zdraví a pohode. Krmivo sa stará aj o kožu a srsť vášho mrňajúceho miláčika.

Značka zaručuje najvyššiu kvalitu svojich produktov. Spája v sebe moderné technológie s dlhoročnými skúsenosťami vo výrobe krmiva pre mačky. Zloženie živočíšnej potravy je neustále monitorované v laboratóriu spoločnosti. Suchý aj mokrý riad sa vyznačuje prémiovou kvalitou. Na výrobu potravín Josera sa používajú prísady, ktoré spĺňajú vysoké štandardy.

Široká škála produktov vám umožňuje jednoducho prispôsobiť jedlá individuálnym potrebám vašich domácich miláčikov. Vyberiete si chutné maškrty pre mačiatka plné sily a energie, zvieratá vyžadujúce ľahko stráviteľnú stravu a trpiace potravinovými intoleranciami. Špecializované krmivo pre mačky podporuje chlpatých priateľov aj pri iných zdravotných problémoch a nadváhe. Chuťové kompozície uspokoja chuťové bunky aj vyberavých domácich miláčikov.

Krmivo pre mačky Josera – názory a zloženie

Krmivo pre mačky Josera neobsahuje obilniny. To je nepochybne veľká výhoda produktu. Rastlinná strava, vrátane obilnín, ako je pšenica, ovos a jačmeň, by mala tvoriť minimálne percento stravy vášho domáceho maznáčika. Vaša mačka je dravec a mäso by malo byť základom jej stravy. Obilniny, ktoré váš maznáčik konzumuje vo veľkých množstvách, môžu spôsobiť žalúdočné problémy, pretože telo vašej mačky ich nedokáže stráviť. Vďaka tomu, že krmivá značky Josera neobsahujú obilniny, môžete si byť istí, že do misky vašej mačky putujú kvalitné a výživné jedlá. Strava vášho miláčika sa bude čo najviac približovať jeho prirodzenej potrave, ktorou je mäso a živočíšne produkty.

Prírodné zložky krmiva pre mačky Josera zaručujú najlepšiu chuť a bezpečnosť. Nenájdete tu žiadne geneticky modifikované suroviny, umelé farbivá, príchute či konzervanty. Jednoduché a prírodné zloženie eliminuje výskyt alergií a tráviacich problémov. Kvalita produktov používaných pri výrobe potravín Josera zodpovedá tým, ktoré sa používajú pri výrobe potravín pre ľudí. Krmivo pre mačky tiež neobsahuje cukor, sóju ani mliečne zložky. Jedlá sú preto zdravé a výživné pre vášho domáceho maznáčika.

Okrem poskytovania živín je dôležitá aj chuť jedla. Značka sa postarala o to, aby sa maznáčik nerozčuľoval len preto, že jeho jedlá boli nudné. Rôzne príchute, ktoré oslovia aj tie najnáročnejšie mačacie jazýčky, sú výhodou, ktorú krmivo pre mačky Josera nepochybne má. Názory domácich zvierat na chuť krmiva sú najdôležitejšie - šteniatka sa dychtivo vracajú do misky na ďalšie jedlo.

Vybrať si môžete z chutných a aromatických jedál s vysokým obsahom mäsa, napríklad kačacie, kuracie, jahňacie či hovädzie, ale aj rybie pokrmy s lososom. Vďaka rozmanitosti príchutí spestríte mačke jedlá a vyhnete sa jednotvárnosti v jej jedálničku.

Krmivo pre mačky Josera – sortiment

Charakteristickým znakom kvalitného krmiva pre mačky sú predovšetkým prírodné zložky, vysoký obsah mäsa a pridanie cenných živín, ako sú vitamíny a minerály. Jedným z hotových produktov, ktorý má všetky tieto vlastnosti, je krmivo pre mačky Josera. Názory majiteľov domácich zvierat sú priaznivé - toto je jedlo, ktoré si vyberá veľa majiteľov domácich zvierat. Veľký výber príchutí, kapacít a druhov znamená, že pre každú mačku sa nájde niečo, čo splní jej potreby.

V sortimente Arazoo nájdete chutné a kvalitné krmivá pre vášho miláčika, ktoré pripravuje značka Josera. Krmivo pre mačky v suchej a mokrej forme, pre zvieratá rôzneho veku a s rôznymi potrebami - to je to, z čoho si môžete vybrať.

Krmivo pre mačiatka Josera spĺňa vysoké nutričné ​​a energetické potreby týchto zvierat. Kvalitné suroviny vo vhodnom pomere robia jedlo nielen hodnotným, ale aj ľahko stráviteľným a chutným. Krmivo pre mačiatka obsahuje pridané rozkladné zložky, ktoré eliminujú riziko tvorby chlpov v tráviacom trakte. Mastné kyseliny, vitamíny, zinok a meď obsiahnuté v krmive zabezpečujú krásnu srsť a zdravú kožu mačiatok.

Najväčšou a najrozmanitejšou sériou je Josera pre dospelé mačky. Tu nájdete krmivo, ktoré spĺňa rôzne potreby zvierat starších ako 1 rok. Každé zvieratko si naplní žalúdok podľa vlastných potrieb. Domáce zvieratá s citlivým tráviacim systémom a mrnčiaci labužníci sa môžu spoľahnúť na chutné maškrty. Špeciálne, nízkokalorické krmivo pre mačky Josera je určené pre domáce mačky - známe ako Josera Leger. Prospeje to aj sterilizovaným domácim miláčikom a mačkám s nadváhou. Takéto jedlá majú zníženú energetickú hodnotu, vysoký obsah bielkovín a pridaný L-karnitín. Dávajú zvieraťu pocit sýtosti na dlhú dobu. Jedlo z tejto série podporuje aj metabolizmus.

Krmivo pre mačky Josera SensiCat je séria, ktorá zaisťuje vysokú stráviteľnosť. Preto sa odporúča aj pre psov s citlivým žalúdkom. Značka myslela aj na mačky, ktorým vadia najmä chlpy, ktoré sa zvieraťu dostanú do žalúdka pri každodenných hygienických činnostiach. Ak váš miláčik bojuje s podobným problémom, dajte mu krmivo, ktoré mu pomôže odstrániť chlpy z tráviaceho traktu a zabráni zvracaniu.

Výrobca pamätal aj na staršie mačky. Staršie mačky majú iné nutričné ​​potreby ako mačiatka alebo domáce zvieratá v najlepších rokoch. Pridanie cenných antioxidantov ako sú vitamíny C a E a taurín zabraňujú starnutiu buniek. Suché krmivo pre mačky Josera so zníženým obsahom fosforu podporí aj funkciu obličiek v prípade chronického zlyhania obličiek. Krmivo Josera pre seniorov zaisťuje vysokú prijateľnosť a je ľahko stráviteľné.

Má vaša mačka rada pestré jedlá? Doprajte mu nielen suché, ale aj mokré produkty pre mačky Josera. Pre vášho domáceho maznáčika to bude skutočná pochúťka. Potraviny uzavreté vo vrecúškach sú lahodné chuťové kompozície v niekoľkých variantoch, vrátane: s kuracím, hovädzím, teľacím mäsom a lososom. Jedlo neobsahuje obilniny. Je však plná cenných minerálov a vitamínov. Mäsové kúsky sa ponoria do aromatického vývaru. Neodolajú im ani vyberavé mačky.

IdoSell Trusted Reviews
4.73 / 5.00 7302 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-06-24
Bezproblémové objednanie, rýchle dodanie zdarma, super cena. Mám dobré skúsenosti vždy keď vykonám objednávku granúl. Super výber
2024-06-23
Spokojnosť
pixel