Doprava zadarmo nad čiastku 25,95 €
Uložiť do nákupného zoznamu
Vytvorenie nového nákupného zoznamu

Iné

( počet produktov: 23 )

Akváriové kŕmidlo - automatizácia procesu kŕmenia

Akvaristika je krásny koníček, ale aj náročný - zriadenie akvária môže zabrať veľa času a následná starostlivosť o jeho stav a zdravie živočíchov, ktoré v ňom žijú, sa tiež počíta medzi činnosti s tým spojené. Z tohto dôvodu je veľmi dobrým nápadom akváriový podávač, ktorý aspoň trochu uľahčí prácu a zautomatizuje niektoré úlohy v situáciách, keď to môže byť potrebné.

Nie vždy máte čas alebo možnosti starať sa o obyvateľov akvária sami a nie vždy je možné požiadať o pomoc inú osobu. Ryby však nie sú sebestačné, pokiaľ ide o kŕmenie v akváriu, a samotný proces kŕmenia je pomerne zložitý - dôležitý je typ krmiva, dávkovanie a počet kŕmení. To všetko však zvládne kŕmidlo pre akváriové ryby.

Uistite sa, že sú vaše ryby vždy sýte, aj keď nastane situácia, keď ich nemôžete kŕmiť sami. Takto si môžete byť istí, že aj v ťažkých situáciách si vaše akvárium poradí aj bez vás a že ryby dostanú potravu v správnom čase - automatické akváriové kŕmidlo vám v tejto úlohe veľmi účinne pomôže. Stačí ho nainštalovať na akvárium, naplniť potravou a naprogramovať tak, aby dávkoval potravu v určitom čase.

Automatické akváriové krmítko - na čo sa môžete spoľahnúť?

Správna organizácia práce veľmi uľahčí starostlivosť o akvárium a zvýši aj bezpečnosť rýb, ktoré v ňom žijú. Medzi mnohými potrebnými a veľmi zaujímavými akváriovými doplnkami je aj automatické akváriové krmítko. Na čo sa môžete spoľahnúť?

V našom sortimente nájdete akváriové výrobky najvyššej kvality, ktoré vám pomôžu správne sa starať o vaše akvárium - vrátane kŕmidla pre akváriá s vekom alebo na použitie v otvorených akváriách. Takto môžete prispôsobiť kŕmidlo svojim potrebám a možnostiam, ktoré vaše akvárium umožňuje.

Je ľahké ho naprogramovať a zvoliť správny spôsob kŕmenia na určitý počet hodín, aby ryby vždy dostali potravu, ktorú potrebujú, v správnom čase, aj keď vôbec nie ste doma. Môžete ju tiež naplniť určitým množstvom potravín, aby mohla nepretržite fungovať aj niekoľko dní, keď ste preč. Ryby sa takto môžu kŕmiť raz alebo viackrát denne, všetko podľa ich potrieb a zvykov.

Kŕmidlo pre akváriové ryby - čo je dôležité pri jeho výbere?

Kŕmenie rýb v určitom čase a starostlivo vypočítaným množstvom potravy je veľmi dôležité vzhľadom na povahu rýb, ktoré nedokážu prežiť príliš dlho bez potravy, ani ich nemožno kŕmiť "do zásoby", pretože časť prebytočnej potravy vhodenej do akvária vyjde nazmar a znečistí životné prostredie, a niektoré druhy rýb, najmä žravé ryby, sa môžu týmto spôsobom veľmi ľahko prekrmiť. Z tohto dôvodu je dôležité krmivo pre akváriové ryby.

Jeho účelom je kŕmiť ryby, keď vy nemôžete, preto je najdôležitejšia jeho kvalita a funkčnosť. Pri jeho výbere venujte pozornosť tomu, ako sa montuje na akvárium, či je vhodný len pre otvorené nádoby alebo aj pre tie s vekom a koľko dní je schopný pracovať.

Je tiež veľmi dôležité, aby sa elektrické akváriové krmítko dalo ľahko a rýchlo naprogramovať. Viac programov vám tiež umožní presnejšie prispôsobiť štýl prevádzky potrebám vášho akvária, čím sa zefektívni jeho prevádzka.

IdoSell Trusted Reviews
4.74 / 5.00 6057 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-03-01
Už viackrát som objednal z tohto obchodu a som spokojný.
2024-02-29
Vcelku som bola s objednavkou spokojna, urcite najlepsia ponukana cena na Acanu Heritage senior. Dovolat sa je ale problem. Na emailovy dotaz prisla odpoved cca do 2 hodin. Na stvrty den tovar doruceny. A ako jeden z mala internetovych obchodov si neuctuje poplatok za dobierku. Za mna ano aj nabuduce.
pixel