Uložiť do nákupného zoznamu
Vytvorenie nového nákupného zoznamu

Mačky

( počet produktov: 2747 )

Všetko pre vašu mačku - online obchod

Neustále premýšľate, ako vychádzať so svojím domácim miláčikom? Čítate každý deň množstvo článkov o tom, aké hračky sú pre neho najlepšie a aké krmivo vyhovuje jeho mačacím chuťovým pohárikom? Váš domáci miláčik musí byť nielen zdravý, ale aj šťastný. Zdravá mačka by mala mať dostatok sily a energie na maznanie, hranie a vrnenie. Kvalitné krmivo a správne príslušenstvo pre mačky vám to pomôžu dosiahnuť.

Alebo ste sa práve stali chovateľmi svojho prvého domáceho maznáčika a neviete, čo mačky skutočne potrebujú? Internetový obchod AraZoo je dobrým začiatkom - nájdete v ňom obrovské množstvo tovaru, ktorý vyhovuje potrebám vášho domáceho maznáčika, od pelechov pre zvieratá až po podstielku pre mačky.

Každý dobre zásobený obchod s domácimi zvieratami ponúka mnoho kategórií výrobkov. Pre mačky je najdôležitejšie kvalitné krmivo. Oplatí sa hľadať taký, ktorý uspokojí potreby aj tých najjemnejších mačacích chutí. Druhou dôležitou kategóriou sú hračky - pravdepodobne ste si všimli, aká neznesiteľná môže byť mačka, keď nevie, čo so sebou. O to viac, ak je to hladná mačka, pretože nemá rada pochúťky, ktoré jej podávate.

Tu sme zhromaždili všetko, čo je dôležité pre milovníkov a opatrovateľov mačiek. Nájdete tu predovšetkým chutné a nutrične bohaté krmivo pre vašu mačku, rozdelené podľa druhov a firiem. Okrem toho sú súčasťou balenia aj rôzne pamlsky, rozvíjajúce a mobilizačné hračky a príslušenstvo na čistenie a hygienickú starostlivosť.

V kategórii nižšie nájdete aj lieky, doplnky, rôzne liečivá pre malé a veľké mačky, mačky s rodokmeňom a ďalšie. Všetky naše výrobky boli testované a overené, aby ich mohla bezpečne používať každá mačka. Nájdete tu aj základné potreby pre vašu mačku - záchod, misky, myši, postroje, škrabadlá, prepravky a mnoho ďalšieho - všetko, čo vaša mačka potrebuje, na jednom mieste! Prajeme vám úspešné nakupovanie a šťastné mačky.

Základné potreby vašej mačky

Krmivo pre mačky je základ. Mnohé z týchto domácich zvierat majú pomerne silné preferencie pre formu a chuť krmiva (mokré krmivo, suché krmivo, kúsky mäsa v želé, paštéta). Rovnako dôležitým aspektom je, či má krmivo dobré zloženie a či plne spĺňa denné požiadavky vášho domáceho maznáčika. Náš sortiment zahŕňa viac ako jedno kompletné krmivo pre mačky, t. j. také, ktoré vášmu domácemu miláčikovi dodá všetky potrebné živiny a počas dňa nemusíte používať žiadne iné krmivo. Ponúkame aj doplnkové krmivá pre mačky - dobre obohatia každodennú stravu vašej mačky.

V AraZoo nájdete aj veľký výber pochúťok. Okrem iného sú k dispozícii občerstvenia obsahujúce 100 % mäsa. Ide o pochúťky najvyššej kvality, ktoré neobsahujú konzervačné látky a umelé príchute. Takáto pochúťka je ideálna ako odmena po hre s rybárskym prútom. Môžete si tiež vybrať trávové semená pre svojho domáceho miláčika, ktoré si sami zasiate do balíka, ktorý je súčasťou súpravy. Žuvanie trávy je pre mačky veľmi dôležité, pretože im umožňuje očistiť tráviaci trakt od zvyškov chlpov.

Každá mačka má v sebe lovca. Dokonca aj tí, ktorí sa pohybujú na gauči, potrebujú vybiť svoju energiu a uspokojiť svoje prirodzené inštinkty. Preto sa oplatí zaobstarať si rôzne hračky a iné doplnky pre mačky.

Či už máte doma batoľa, ktoré práve vstupuje do mačacieho života, energickú dospelú mačku alebo staršiu mačku, vývoj a mobilizácia hračiek a pomôcok budú užitočné. Farebná myš pomôže trénovať obratnosť, zatiaľ čo škrabadlo je ideálne na každodenné brúsenie pazúrov. Príslušenstvo pre mačky je nevyhnutné pre správny vývoj a udržanie zdravia vášho domáceho maznáčika. Online obchod pre mačky je kufor plný mačacích pokladov.

Internetový obchod pre mačky sa stará aj o zdravie vášho domáceho maznáčika. Prípravky proti blchám a kliešťom zabránia zamoreniu týmito živočíchmi, a tým prispejú k zníženiu rizika niektorých ochorení.

Nervóznym mačkám môžu v ich každodennom živote pomôcť trankvilizéry. Nezabudnite však, že si to vyžaduje konzultáciu s veterinárnym lekárom vášho zvieraťa. Určite nechcete, aby sa zábavný kocúr zrazu zmenil na "mŕtvu rybu". Máte opačný problém? Možno mu vitamíny pomôžu získať späť energiu a chuť do hry.

V našom online obchode nájdete aj veľký výber substrátov do podstielky. Podstielka pre mačky sa vyrába z rôznych materiálov. Ak chcete prírodný substrát, vyberte si výrobok na báze kukurice. Vedeli ste, že niektoré z nich môžete dokonca použiť ako kompost? Je to ekologické riešenie! V našej ponuke nájdete aj bentonitové stelivo pre mačky. Výhodou ponúkaných výrobkov je, že sa drobia - pri kontakte s tekutinou vytvárajú hrudky, ktoré môžete z podstielky v okamihu odstrániť. Obľúbené sú aj drevené substráty do podstielky - niektoré sú voňavé a iné nevoňavé. Môžete si tiež vybrať výrobok prispôsobený pre dlhosrsté mačky - nelepí sa na srsť, takže váš domáci miláčik sa necíti nepríjemne.

Náš obchod s chovateľskými potrebami ponúka ďalšie produkty určené na udržiavanie poriadku v mačacej toalete. Koniec koncov, podstielka pre mačky nie je všetko. Dôležitá je aj podstielka. Môže byť otvorený alebo uzavretý - overte si, ktorý z nich vášmu domácemu miláčikovi vyhovuje najviac. Ponúkame vysokokvalitné podstielky s uhlíkovým filtrom, ktorý znižuje únik nepríjemných pachov z mačacej toalety.

Online obchod pre mačky

Každá mačka je iná. Krmivo, ktoré vyhovuje bežnému jazvečíkovi, nemusí byť nutne vhodné pre siamskú mačku. Tieto dve zvieratá sa líšia povahou, spôsobom života a génmi. Jemný tunel môže uspokojiť malého nezbedníka, ale nemusí byť vhodný pre pevného kocúra, ktorý denne udržiava poriadok v dome.

Pri výbere hračky zvážte preferencie vašej mačky a podmienky, v ktorých bude hračku používať. Do veľkého bytu sa zmestí veľké škrabadlo a poschodová posteľ ľahšie ako do malej garsónky. Energickým batoľatám a dokorčuľujúcim deťom poskytnite hračky, ktoré im najlepšie pomôžu spáliť prebytočnú energiu. Zvážte tiež, či budete mať čas byť "prevádzkovateľom hračky". Ak nie, vyberte taký, s ktorým sa mačka môže hrať sama. Nezabúdajte však, že spoločná hra s vašou mačkou je veľmi dôležitá. V našom online obchode nájdete rybárske prúty, ktoré vám zabezpečia príjemné spoločné chvíle a vašej mačke umožnia uspokojiť jej lovecký inštinkt. Zábavu s týmto doplnkom vždy ukončite nejakou pochúťkou.

Najdôležitejšia vec, ktorej musíte venovať pozornosť, je pozorovanie vášho domáceho maznáčika. Vy ste ten, kto ho pozná najlepšie a viete, čo bude pre neho vhodné. Mačiatko bude spokojné s hračkami na naháňanie, zatiaľ čo staršia mačka uprednostní perie na šnúrke pripevnenej na škrabadle - pevnosti.

Pri výbere nového krmiva alebo doplnkov sa poraďte so svojím veterinárom. Zvážte životný štýl a vek vašej mačky. Iné krmivo bude vhodné pre mačku, ktorá chodí von, a iné pre mačku, ktorá spí na gauči. Nezabúdajte, že niektoré ochorenia mačiek si vyžadujú výber krmiva, ktoré zohľadňuje špeciálne potreby, napríklad alergie alebo problémy s obličkami.

Pre každého uvedomelého opatrovateľa je dôležitá aj bezpečnosť jeho domáceho maznáčika. O to sa postará správne príslušenstvo pre mačky - je dobré, aby všetky výrobky, ktoré kupujete, boli riadne testované a umožňovali vašej mačke bezpečný rast. Oplatí sa mať obchod, ktorý sa v tomto smere osvedčil. Najdôležitejšie veci pre vašu mačku sú vaše kolená, hladkanie a plná miska. S bezpečnými výrobkami si ich bude môcť užívať čo najdlhšie.

Objavte rozmanitú ponuku produktov pre mačky

V AraZoo vieme, aké sú mačky rôzne, a preto sme pre ne vytvorili takú širokú ponuku. Náš obchod pre zvieratá pripravil rozmanitú ponuku krmív. Miluje váš domáci miláčik kuracie mäso, alebo má radšej rybie príchute? Bez ohľadu na to, ktoré krmivo má vaša mačka najradšej, nájdete výrobok, ktorý bude vyhovovať jej potrebám. Máme tiež širokú ponuku krmiva pre mačky v rôznych formách - niektoré mačky uprednostňujú kúsky v omáčke, zatiaľ čo iné ich majú rady v želé.

Niektoré mačky môžu byť vyberavé. Náš sortiment zahŕňa potraviny v baleniach rôznych veľkostí. Môžete sa rozhodnúť pre jednotlivé vrecúška s viacerými príchuťami, aby ste zistili, čo má vaša mačka najradšej. Keď už viete, aká je jeho obľúbená príchuť, využite možnosť zakúpiť veľké sady - budete mať zásoby na dlhšie. Krmivo vašej mačky musí mať vyvážené zloženie a doplnky stravy, ktoré podporujú jej zdravie. V našom sortimente nájdete krmivá najvyššej kvality, napríklad s taurínom v zložení. Táto aminokyselina je pre vášho domáceho miláčika nevyhnutná, pretože je zodpovedná za zdravie srdca.

Povedomie o bezpečnosti domácich zvierat rastie. Vieme to, a preto v našej ponuke nájdete siete určené na inštaláciu na balkón. Vďaka nim si váš mačací priateľ bude môcť bezpečne užívať krásne počasie. Niekedy sa v mysli mrnčania môžu zrodiť nebezpečné myšlienky. Chráňte svojich domácich miláčikov pred rizikovým správaním pomocou bezpečnostných mreží na výklopné okná - nájdete ich aj v našom sortimente.

Pozrite si náš sortiment, v ktorom nájdete vysokokvalitné výrobky pre niektoré z najobľúbenejších domácich zvierat.

IdoSell Trusted Reviews
4.73 / 5.00 7266 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-06-21
Rýchle vybavenie mojej objednávky,aj dodanie tovaru,dobrá cena a malý darček pre domáceho miláčika
2024-06-20
Veľká spokojnosť určite si objednám znova
pixel