Uložiť do nákupného zoznamu
Vytvorenie nového nákupného zoznamu

Pre veveričky

( počet produktov: 2 )

Veverička - neobvyklý a priateľský spoločník. Správne ju kŕmte

Keď uvažujeme o hlodavcoch vhodných na chov v domácnosti, veveričky nie sú tou najočividnejšou voľbou. Majú však svojich priaznivcov a táto skupina sa neustále rozrastá. Ste aj vy majiteľom tohto živého domáceho maznáčika? Alebo o jej vlastníctve uvažujete? V každom prípade by ste mali vedieť, čím sa veveričky živia.

Správne kŕmenie hlodavcov je veľmi dôležité, pretože veveričky sú veľmi chúlostivé tvory. Pokiaľ ide o výživu, spájajú sa najmä s orechmi. Koniec koncov, sú takou zladenou dvojicou - orech a veverička. Čo však jedia v skutočnosti? A sú to len orechy? Samotné orechy však nestačia. Bez správnej potravy vaša veverička stratí radosť a energiu do života a môže utrpieť aj jej vzhľad. Zle živená ryšavka môže ochorieť, niekedy veľmi vážne. Nepodceňujte to - dbajte na stravu svojho hlodavca.

Správna potrava pre veveričky je nevyhnutná pre ich dlhý a šťastný život. Poskytnite im ho a získate rozkošného a zábavného spoločníka. Pozorovanie šťastnej veveričky je zdrojom veľkej radosti a prinesie vám veľa potešenia. Aby ste to dokázali, nezabudnite na vyváženú stravu určenú pre tieto zvieratá.

Dobré jedlo pre veveričky - objavte sortiment Arazoo

Ak máte alebo plánujete mať veveričku, potrebujete pre ňu správne krmivo. Internetový obchod AraZoo je ideálnym miestom na hľadanie. Nájdete tu krmivo pre veveričky v toľkých chutných a zdravých variantoch, že aj ten najnáročnejší a najvyberavejší hlodavec by sa mal cítiť spokojný.

Najlepšia potrava pre veveričky je chutná a pestrá s rôznymi prísadami. Vždy ho môžete doplniť aj o orechy, jahody, jablká, tekvicové alebo slnečnicové semienka a iné pochúťky. Stále však nemôžete zanedbávať základné krmivo. Práve tá je pre vašu veveričku hlavnou potravou.

V sortimente Arazoo teda nájdete základné krmivá a ďalšie pochúťky. Zeleninové krmivo, ovocné krmivo, krmivo s lucernou, topinamburom alebo orechmi. Na základe jednej alebo viacerých rôznych zložiek - výber je obrovský. Krmivá poskytnú vašej veveričke chutné, výživné a predovšetkým zdravé a plnohodnotné jedlo. To je naozaj veľmi dôležité. Úloha správnej stravy v preventívnej starostlivosti o zdravie je takmer neoceniteľná.

Aké jedlo pre veveričku? Rozhodnutie je na vás!

Vaša veverička si zaslúži všetko najlepšie. Je to veľká zodpovednosť starať sa o živého tvora pod vašou strechou. Preto sa nebojte, ak máte pochybnosti a neviete, čo si vybrať. Nie ste v tom sami!

Aký druh potravy je vhodný pre veveričku? V prvom rade také, ktoré jej poskytne sto percent dennej potreby živín, vitamínov, minerálov, makro- a mikroprvkov. Krmivo môžete dopĺňať a obmieňať aj prísadami, ale základ je najdôležitejší. Na ňom je založená celá strava vašej veveričky. Je to tiež potrava, ktorá sa stará hlavne o jej zdravie.

Dbajte tiež na to, aby bolo jedlo chutné. Dobré krmivo pre veveričky musí zohľadňovať ich kulinárske chute. Vyberajte, experimentujte, miešajte a kombinujte chute. Pri chutnom jedle sa hlodavec bude na misku pozerať častejšie a ochotnejšie.

Stále pochybujete, ktoré jedlo si vybrať? Môžete sa poradiť s inými majiteľmi veveričiek. Nepotrebujete na to veľa. Pozrite sa na internet a vyhľadajte si recenzie na krmivá pre tieto rozkošné hlodavce. Zistite, ktoré sú najobľúbenejšie u veveričiek aj ich majiteľov.

IdoSell Trusted Reviews
4.73 / 5.00 7236 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-06-19
Spokojnost
2024-06-17
ok
pixel