Uložiť do nákupného zoznamu
Vytvorenie nového nákupného zoznamu

Pre nočného vtáka

( počet produktov: 9 )

Postarajte sa o svojho nočného vtáčika! Kŕmte ju dobrou potravou

Nočné vtáky sa vo voľnej prírode vyskytujú v Južnej Amerike. V posledných rokoch sa však stali veľmi populárnymi ako domáce zvieratá. Sú to tvory, ktoré sú veľmi príjemné, aktívne a ochotné potešiť. Ako zodpovedný a milujúci majiteľ nočného vtáčika si určite uvedomujete aj to, aké sú nežné. A aké dôležité je krmivo, ktorým ich kŕmite.

Nechcete dopustiť, aby vaša skupina bola hladná a nešťastná. Môže ochorieť, pôsobiť letargicky a neochotne sa hrať. Potrava pre nočných vtákov je veľmi dôležitá. Ich citlivé telo potrebuje kompletný súbor vitamínov, stopových prvkov a živín. Na druhej strane ich zuby potrebujú brúsenie, pretože ako u každého hlodavca rastú počas celého života.

Postarajte sa o svojho nočného vtáčika. Kvalitná potrava pre kojota zlepší kvalitu jeho života a urobí vám skutočnú radosť z hry a prítomnosti. Dobre živený nočný vták s vami strávi veľmi šťastné roky svojho života.

Čo by mal váš slávik jesť? Dobrá potrava pre sláviky na dosah ruky

Základom správnej starostlivosti o tohto krásneho hlodavca je dobre zvolená potrava pre nočných vtákov. Kŕmte svojho nočného vtáka pestrou stravou. Iba bohatá a pestrá strava mu poskytne všetky zložky, ktoré potrebuje pre svoj život.

Môžete si vybrať medzi základnými krmivami a pochúťkami, ktoré sú k dispozícii vo forme granúl a fliaš. Kŕmenie oboma druhmi je pre vášho nočného vtáka mimoriadne dôležité. Nielenže sú banky vynikajúcou pochúťkou, ale pomáhajú aj pri opotrebovaní zubov. To je veľmi dôležité, pretože prerastanie zubov u hlodavcov je veľmi vážny a bolestivý problém. Nedovoľte, aby sa vyskytol u vášho nočného vtáka.

Výživa vášho domáceho maznáčika musí zohľadňovať aj jeho individuálne potreby. Nezabudnite, že nadbytok vitamínov je škodlivý, rovnako ako ich nedostatok. Ako základ stravy podávajte vyvážené pelety. Okrem toho si môžete vybrať aj zo širokej ponuky doplnkových krmív. Ak máte pochybnosti, či by ste mali svojmu nočnému vtákovi doplniť nejaké vitamíny, určite sa obráťte na svojho veterinára.

Vyberte si správne jedlo - Chutné a cenovo dostupné jedlo pre nocľažníkov.

Máte doma muškáta? Jednou z prvých vecí, o ktoré by ste sa mali postarať, je krmivo. Váš nočný vtáčik si zaslúži krmivo najvyššej kvality. Nie ste si istí, čím sa noční vtáci živia? Necítite sa na to, aby ste si sami pripravovali špeciálne zmesi? Nemusíte, ľahko si môžete kúpiť hotové, špeciálne pripravené krmivo pre svojho nočného vtáka.

Pri výbere krmiva dbajte predovšetkým na blaho svojho nočného vtáčika. Kŕmte ju plnohodnotnou základnou potravou a pochúťkami vo forme fliaš. Rýchlo sa naučíte vyberať krmivo, ktoré bude vášmu morčaťu chutiť. Môžete si vybrať z krmív s mnohými rôznymi príchuťami, ktoré sú vyrobené z prírodných surovín. Ak máte pochybnosti, obráťte sa na svojho veterinára.

IdoSell Trusted Reviews
4.73 / 5.00 7238 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-06-19
Veľmi dobre, pôvodný termín bol štvrtok, doručenie prebehlo v piatok.
2024-06-17
S vybavením i doručením som spokojná
pixel