Uložiť do nákupného zoznamu
Vytvorenie nového nákupného zoznamu

Zhlukovanie

( počet produktov: 10 )

Kvalitná hrudkujúca podstielka pre mačky je nevyhnutná na zabezpečenie čistoty v podstielke.

Mačky už dlho patria medzi najobľúbenejšie domáce zvieratá, veď sprevádzajú ľudí už tisícky rokov. V priebehu svojej pohnutej histórie boli dokonca považované za bohov a uctievané. Napriek tomu sú to zvieratá, ktoré majú svoje veľmi špecifické fyziologické potreby a musia ich niekde napĺňať. Pre mačku, ktorá nie je vo vonkajšom prostredí, bude najlepším miestom podstielka, pre ktorú je vhodné hrudkujúce stelivo pre mačky - pretože dobrý substrát podstielky je nevyhnutný.

Trochu pripomína piesok, je šetrný k mačacím labkám a navyše môže aj voňať - to je práve bentonitové hrudkujúce stelivo. Čo znamená, že sa zhlukuje? Stielka pri kontakte s tekutinou nadobúda podobu kompaktných hrudiek. Hrudky sa dajú rýchlo a jednoducho odstrániť pomocou lopatky na podstielku.

Každú mačku možno naučiť správne používať záchod - nie je pravda, že toto umenie ovládajú len malé mačiatka. Koniec koncov, každá mačka dbá o svoju hygienu - sú to veľmi čistotné zvieratá. Samotný proces učenia bude jednoduchší a rýchlejší, ak bude mať podstielka dobrý základ. Hrudkujúca podstielka uľahčuje čistenie podstielky a oveľa lepšie v nej vidíte nečistoty. Zároveň je pre mačku pohodlná, pretože jej umožňuje zahrabávať exkrementy podľa jej inštinktívnej potreby.

Zabezpečte svojej mačke čo najlepšie podmienky v podstielke. Len tak ju presvedčíte, že je príjemné ju používať, a ochránite tak svoj domov pred nečistotami a nepríjemným zápachom. Vyberte účinnú podstielku z materiálu, ktorý sa vašej mačke páči od prvých chvíľ - musí byť príjemný pre jej labky. Najobľúbenejší je bentonitový substrát, ktorý po kontakte s tekutinou rýchlo mení svoju sypkú formu na hrudky. Medzi hrudkujúcimi výrobkami v AraZoo nájdete aj kukuričné a drevené stelivo. Nech už si vyberiete akýkoľvek typ, nezabudnite na časté čistenie podstielky, pretože ani najlepšie hrudkujúce stelivo pre mačky to nenahradí.

Dbajte na to, aby ste odpad zlikvidovali čo najrýchlejšie, najlepšie ihneď po tom, ako sa mačka usadí. Veľké množstvo týchto zvierat nerado používa druhýkrát odpadkový kôš, v ktorom sa už nachádzajú nečistoty. Nezabudnite tiež pri tejto príležitosti doplniť hrudkujúcu podstielku na vhodnú, pre vašu mačku pohodlnú úroveň.

Hrudkujúce stelivo pre mačky - na čo sa môžete spoľahnúť?

Kúpa podstielky pre mačky je pomerne jednoduchá úloha - máte taký veľký výber, že si určite vyberiete niečo vhodné pre svoju mačku. Máte obavy z nosenia ťažkého vreca, v ktorom sa predáva hrudkujúca podstielka pre mačky? Nákup môžete uskutočniť bez toho, aby ste museli opustiť domov, a balík vám prinesie kuriér. Pozrite si na tento účel ponuku nášho obchodu.

Môžete si vybrať medzi voňavými hrudkujúcimi podstielkami a podstielkami, ktoré sú úplne bez zápachu. Rozhodnite sa, či vám záleží na zápachu v priestore podstielky, alebo vám stačí absolútna absencia akéhokoľvek zápachu. Všetky hrudkujúce podstielky v našej ponuke sú výrobky, ktoré veľmi dobre viažu pachy a nedovoľujú im uniknúť. Ak chcete príjemnú vôňu, môžete si vybrať podstielku s levanduľovou, lesnou, morskou, citrusovou a inými zaujímavými vôňami.

Pri výbere aromatických prísad do podstielky zvážte preferencie vašej mačky. Niektoré zvieratá nerady používajú podstielku, ak je v nej hrudkujúce stelivo so silným zápachom. Ak ste tento typ výrobku doteraz nepoužívali, zmiešajte voňavé stelivo s predchádzajúcim stelivom vašej mačky a zistite, aká je reakcia. To vám umožní rozhodnúť sa o type podstielky, ktorou budete v budúcnosti plniť podstielku vašej mačky. Ak sa experiment nepodarí, nezabudnite, že aj nevoňavé stelivo dokonale viaže pachy, takže sa nemusíte obávať, že by ste mali v podstielke nepríjemný zápach.

V našej ponuke nájdete hrudkujúce podstielky s nanostriebrom, ktoré je prírodným antibiotikom. Má dezinfekčný a antiseptický účinok. Účinná hrudkujúca podstielka je bez baktérií, pretože prídavok iónov nanostriebra zabraňuje rastu baktérií a plesní a zabraňuje nepríjemnému zápachu.

Hrudkujúca podstielka je tiež veľmi savý a úsporný výrobok - jedno balenie vám vystačí na dostatočne dlhú dobu. Stačí len odstrániť zapečené časti a podstielku doplniť. Nezabudnite raz za čas vymeniť všetky hrudkujúce podstielky pre mačky, čo uľahčí čistenie podstielky a odstránenie všetkých nečistôt z nej, ako aj jej dezinfekciu. Všetky substráty sú k dispozícii v baleniach s rôznou kapacitou, aby ste ich mohli ľahšie prispôsobiť svojim potrebám a vyskúšať nové možnosti.

Hrudkujúce stelivo pre mačky - ako si ho vybrať?

Výber správnej podstielky do koterca je závažnejší, než si myslíte. Ak sa vášmu domácemu miláčikovi nebude páčiť, môže dokonca odmietnuť vykonávať svoju činnosť v podstielke. A je pre neho oveľa lepšie robiť to tam ako kdekoľvek inde vo vašom dome. Z tohto dôvodu je dobre padnúca hrudkujúca podstielka pre mačky nevyhnutná pre blaho všetkých v dome. Čo by ste mali pri jeho výbere zvážiť?

Dôležité je predovšetkým pohodlie. Pohodlie vašej mačky aj vaše pohodlie - koniec koncov, podstielku budete čistiť často. Stielka s hrudkujúcim materiálom tento proces výrazne uľahčuje: znečistenú časť možno veľmi rýchlo odstrániť. Balenie vydrží dlhšie, pretože nebudete musieť naraz vymeniť celý obsah podstielky.

Ak chcete mať pohodlie pri každodennom čistení podstielky, ale uprednostňujete ekologické riešenie, vyberte si hrudkujúcu podstielku, ktorú môžete spolu so špinou vyhodiť do toalety. Túto možnosť má väčšina podstielok na rastlinnej báze, napríklad drevené alebo kukuričné podstielky. Pred výberom si však vždy prečítajte pokyny výrobcu a miestne zdravotné predpisy.

Môžete si kúpiť aj hrudkujúce stelivo pre mačky v rôznych voňavých verziách. Môžete sa pre ne rozhodnúť, ak chcete, aby ste v podstielke a jej okolí cítili príjemnú vôňu. Niektoré vône môžu mať na vašu mačku aj účinok - napríklad levanduľa zníži jej stres, čo ju pomôže povzbudiť k používaniu podstielky a vyvolá v nej pozitívne asociácie. Vopred si však overte, ako vaša mačka reaguje na vôňu podstielky, pretože príliš silná vôňa ju môže od toalety odradiť.

Siahnite po výrobkoch, ktoré sú absorpčné a zachytávajú nepríjemné pachy. Týmto spôsobom ochránite svoj domov pred nepríjemnými pachmi a vašej mačke bude používanie podstielky príjemnejšie. Je to dôležité najmä vtedy, ak je váš domáci miláčik počas dňa niekoľko hodín sám a vy nebudete mať možnosť odstrániť exkrementy hneď po tom, ako sa vaša mačka usadí.

V Arazoo nájdete širokú ponuku podstielky!

Vieme, aké rozmanité sú chute a potreby mačiek, a preto je náš sortiment plný najrôznejších druhov substrátov do podstielky, samozrejme, vrátane hrudkujúcej podstielky. Záleží nám nielen na blahu zvierat, ale aj na pohodlí ošetrovateľov. Zostavili sme sortiment substrátov, ktoré uľahčujú udržiavanie čistoty podstielky a zabraňujú nepríjemnému zápachu. Dokonale absorbujú tekutiny a hrudky z nich vytvorené môžete z mačacej toalety odstrániť jediným pohybom.

Rozdielne potreby mačiek sú okrem iného spôsobené dĺžkou ich srsti, na ktorú sa môže nalepiť nevhodný piesok, čo môže vášmu domácemu miláčikovi spôsobiť nepohodlie a vyžadovať častejšie čistenie. Ako opatrovateľ dlhosrstého domáceho maznáčika nájdete v Arazoo aj účinnú podstielku, ktorá vašej mačke zaistí pohodlie a vám ušetrí upratovanie. Substrát do podstielky je vyrobený tak, aby sa granule neprichytávali na dlhé chlpy. To zaručuje, že ich váš domáci maznáčik nebude vynášať z podstielky.

Aglomerovaná podstielka dokonale viaže pachy. Môže tiež sama vydávať príjemnú vôňu, pokiaľ neobťažuje vašu mačku. Ak viete, že vaša mačka s tým nemá problém, môžete sa rozhodnúť pre výrobok s vôňou levandule. Urobili sme však viac návrhov vôní - možno sa vašej mačke bude páčiť stelivo s vôňou čerstvej trávy.

Rozdielne chute mačiek sú samozrejmosťou, preto v tejto kategórii nájdete mnoho účinných jemnozrnných podstielok, ako aj substrátov, ktorých jednotlivé zrná sú väčšie.

V našej ponuke nájdete hrudkujúci piesok pre mačky v baleniach rôznych veľkostí. Ak sa obávate, že vaša práve adoptovaná mačička substrát neprijme, vyberte si niekoľko rôznych balení s menším objemom. V našom sortimente nájdete účinnú podstielku vo vrecku s objemom 5 litrov. Ponúkame aj väčšie balenia substrátu. Ak už viete, ktoré stelivo má vaša mačka najradšej, môžete sa rozhodnúť pre hrudkujúci piesok pre mačky v 10 alebo 20 litrovom balení. Pozrite si našu ponuku a zistite, aké substráty do podstielky sme pre vás pripravili.

IdoSell Trusted Reviews
4.73 / 5.00 7469 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-07-10
Spokojnosť po všetkých stránkach - odporúčame
2024-07-10
Super všetko
pixel