Uložiť do nákupného zoznamu
Vytvorenie nového nákupného zoznamu

Silikón

( počet produktov: 10 )

Vanička so silikónovou podstielkou - miesto prvej potreby pre mačku

Ako majitelia mačiek určite súhlasíte s tvrdením, že mačky sú krásne a majestátne tvory. Neprekvapí vás ani fakt, že starí Egypťania mali mačky v takmer božskej úcte. S mačkami sa spájajú aj menej vznešené a oveľa prízemnejšie záležitosti. Mačka, ako každý živý tvor, si musí niekde uľaviť.

Mačka, ktorá nerada používa odpadkový kôš, spôsobuje nepríjemný zápach v byte... S týmito problémami sa aspoň raz stretol každý majiteľ mačky. Veľmi často majú všetky tieto problémy jeden zdroj - zlý substrát v podstielke. Obyčajný piesok z pieskoviska nemá absolútne žiadny účinok. Je špinavý, studený a zle absorbuje pachy. Najlepšou voľbou je silikónový piesok pre vašu mačku. Nebojte sa ani ceny. Ak sa rozhodnete pre silikónový piesok pre mačky, cena vás určite príjemne prekvapí.

Ak nahradíte obyčajný piesok v podstielke silikónovou podstielkou, okamžite pocítite rozdiel. Pocíti ho aj vaša mačka. Zbavíte sa nepríjemného zápachu v byte a vaša mačka bude môcť vykonávať svoju činnosť vo veľkom pohodlí. Aj čistenie podstielky bude oveľa príjemnejšie. Nespornou výhodou silikónovej podstielky je, že je veľmi príjemná. Znečistené silikónové stelivo pre mačky sa zhlukuje, čo uľahčuje odstránenie znečistenej časti. Je to tiež veľká úspora peňazí. Takto odstránite len znečistené časti, bez toho aby ste museli naraz vymeniť celú podstielku.

Silikónové stelivo pre mačky - zabudnite na nepríjemný zápach

Nechcete mať v dome stále nepríjemný zápach? Nechcete sa však doma vzdať mačacieho záchoda? Myslíte si, že v dome s vašou mačkou nesmie chýbať podstielka, pretože ako zodpovedný majiteľ viete, že mačky by nemali opúšťať dom? Veľmi správne. Nemusíte sa úplne vzdať podstielky. Stačí, ak si kúpite dobrú podstielku a budete sa zaujímať o správny substrát do nej.

Silikónové podstielky pre mačky sú odpoveďou na všetky problémy, ktoré vás trápia. Na výber je mnoho podstielok. Pozrite sa na ne bližšie a získate cenný prehľad o tejto téme.

Na výber je mnoho druhov podstielky. Hrudkujúce, pohlcujúce zápach, ničiace baktérie. Budete môcť raz a navždy zabudnúť na nepríjemný zápach v dome alebo na to, že vaša mačka roznáša nečistoty a baktérie. Všetko zostane v podstielke.

Hrudkujúce podstielky sú podstielky, ktoré sa pri vystavení vlhkosti a nečistotám zlepia. Vďaka tomu je oveľa jednoduchšie odstrániť znečistenú časť. Ušetríte tak podstielku - nemusíte ju vymeniť celú naraz, pretože voľným okom zistíte, ktorá časť je kontaminovaná, a rýchlo ju odstránite. Nemusíte minúť veľa peňazí, lacné silikónové stelivo pre mačky má aj tieto vlastnosti

Prípadne si môžete kúpiť výrobky, ktoré podporujú absorpčné vlastnosti podstielky v podstielke. Zvýšite tak ich účinok, takže podstielka vydrží dlhšie a lepšie pohlcuje pachy. Nemusíte sa tiež obávať ceny silikónovej podstielky. Nebude prevyšovať náklady na piesok do podstielky

Silikónová podstielka pre mačky - vyberte si tú správnu

Teraz, keď už viete, z akých výrobkov si môžete vybrať, určite vás zaujíma, ako si vybrať tú správnu silikónovú podstielku pre mačky. S tým vám môžu pomôcť názory iných majiteľov mačiek. Využite ich skúsenosti a poučte sa z chýb iných.

Veľmi dôležitým kritériom je aj cena. Najlacnejšie silikónové stelivo pre mačky kúpite v našom obchode AraZoo. Cenu však nepovažujte za jediné kritérium nečudo, že nechcete za silikónovú podstielku pre mačky preplatiť. Lacný často znamená aj dobrý. Okrem ceny výrobku však zvážte aj jeho vlastnosti. Na výber máte bezprašné, baktericídne, hrudkujúce a vlhkosť pohlcujúce podstielky.

Ponúkame aj ultraľahkú silikónovú podstielku pre mačky vo forme kryštálikov. Veľmi dobre absorbuje vlhkosť, nehrudkuje a je šetrný k životnému prostrediu. Mala by sa vymeniť celá, keď spozorujete viditeľné známky opotrebovania podstielky.

Silikónové stelivo - základné stelivo pre vašu mačku

Na túto otázku neexistuje jednoznačná odpoveď. Určite svoju mačku pozorujte. Jej správanie vám najviac napovie o tom, s ktorým stelivom je najšťastnejšia. Pokiaľ ide o vás, nebojte sa - váš nos bude schopný ihneď rozoznať rozdiel medzi normálnym pieskovým a silikónovým stelivom v podstielke. Pred kúpou si pozrite aj vlastnosti iných typov podstielky a prispôsobte svoj výber potrebám svojim a svojho domáceho miláčika.

V našom sortimente nájdete aj ďalšie podstielky, napríklad kukuričné a tofu. Okrem podstielky pre mačky máme množstvo ďalších atraktívnych výrobkov pre mačky. Patria medzi ne rôzne výrobky na starostlivosť o domáce zvieratá, hračky, sortiment na venčenie, misky, pelechy a škrabadlá. Nechýbajú ani prepravky a tašky pre mačky, ako aj dvierka a rampy. Máme tiež veľa druhov krmiva, vitamínov, výživných látok a prípravkov proti blchám a kliešťom. S nami môžete pripraviť tú najlepšiu výbavu pre každú mačku - či už malé mačiatko alebo staršiu mačku.

IdoSell Trusted Reviews
4.73 / 5.00 7264 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-06-21
ok.
2024-06-20
Rýchle vybavenie
pixel