Uložiť do nákupného zoznamu
Vytvorenie nového nákupného zoznamu

Kukurica

( počet produktov: 6 )

Kukuričná drť - nechajte svoju mačku, aby sa cítila pohodlne

Mačka v dome, najmä taká, ktorá nechodí von, znamená, že musí mať k dispozícii podstielku. Starostlivosť o fyziologické potreby v pohodlnom a hygienickom prostredí je pre vašu mačku veľmi dôležitá.

Je to dôležité aj pre vás, pretože ak sa vaša mačka rozhodne, že podstielka nespĺňa jej štandardy, nájde si iné miesto, kde sa usadí, čo vám môže spôsobiť veľa problémov. Kukuričná podstielka pre vašu mačku môže pomôcť. Mačka si musí niekde uľaviť a podstielka je na to najvhodnejšie miesto. Aj veľmi malú mačku možno tomuto umeniu naučiť, ale samotná podstielka nestačí. Dôležitá je aj podstielka.

Značka Benek to vie. Kukuričná podstielka navrhovaná touto značkou pomôže vytvoriť z podstielky pohodlné miesto na uspokojenie všetkých fyziologických potrieb mačiek. Výber podstielky je rozhodujúci pre hygienu a pohodlie vašej mačky. Dobre zvolené uľahčuje čistenie podstielky a nepríjemné pachy sú účinne zadržané a neuniknú. Kukuričná podstielka vám toto všetko pomôže dosiahnuť a vydrží naozaj dlho, pretože je vysoko absorpčná. Je to najlepší spôsob, ako udržať hygienu a čistotu v celej domácnosti.

V našej ponuke nájdete viac ako jednu podstielku na báze kukurice. Ponúkame výrobky, ktoré sa drobia. To znamená, že granule po kontakte s tekutinou nadobudnú podobu kompaktných hrudiek. Vďaka tomu sa vám budú oveľa ľahšie odstraňovať pomocou lopatky na podstielku. Pravidelne odstraňujte podstielku z mačacej toalety - niektoré mačky už nepoužijú svoju podstielku, ak je znečistená.

Kukuričný štrk pre mačky - na ľahšie čistenie

Na trhu sú k dispozícii rôzne štrky. Je ich toľko, že použitie obyčajného piesku, napríklad z pieskoviska, sa úplne míňa účinku, pretože kúpiť ten správny je naozaj veľmi jednoduché. Zaujímavou možnosťou je kukuričný piesok pre mačky. Sú úplne ekologické, dajú sa splachovať v toalete a neucpávajú potrubia, čím sa čistenie podstielky stáva ešte jednoduchšou úlohou.

V našom sortimente nájdete kukuričné stelivo pre mačky v baleniach s rôznym objemom - od 7 do 25 litrov a v rôznych voňavých alebo prírodných, nevoňavých variantoch. Každý z nich je vysoko absorpčný, ľahko sa zhlukuje a zabraňuje šíreniu nepríjemného zápachu po dome.

Môžete si vybrať hrudkujúce stelivo s vôňou čerstvej trávy alebo morského vánku. Ak vaša mačka predtým používala substráty bez vône, zavádzajte aromatické podstielky pomaly. Najprv ho zmiešajte s existujúcim výrobkom. Upozorňujeme, že existujú mačky, ktoré nemajú rady silné vône v podstielke. Ak teda experiment s aromatickou podstielkou nevyjde, v našom sortimente je množstvo nevoňavých podstielok, ktoré veľmi dobre viažu pachy, takže sa nemusíte obávať nepríjemných pachov v blízkosti podstielky.

V našej ponuke nájdete substrát na kukuricu Super Benek. Táto hrudkujúca podstielka je vyrobená výlučne z prírodných zložiek. Neobsahuje chemické prísady, čo vám výrazne uľahčí odstraňovanie nečistôt. Super Benek Corn sa dá kompostovať.

Vložky do vaničky - ktoré budú pre vašu mačku najlepšie?

Výber správnej podstielky je rozhodujúci pre to, či vaša mačka bude chcieť podstielku vôbec používať. Samozrejme, aj podstielku je potrebné dostatočne často čistiť; ani tá najlepšia kukuričná podstielka pre vašu mačku to nenahradí. Samotný výber substrátu do podstielky je však taký dôležitý, že o ňom za vás nemôže rozhodnúť náhoda. Čo je dôležité pri výbere podstielky?

Záleží na viacerých faktoroch. Medzi najdôležitejšie patrí jeho savosť - savá podstielka jednoducho vydrží dlhšie, jeho schopnosť zhlukovať sa - tak je jednoduchšie odstrániť znečistenú časť a ponechať v podstielke tú ešte čistú, a jeho schopnosť pohlcovať pachy, aby nekazil atmosféru v dome. Je tiež dobré, aby bola ekologická a mohla slúžiť ako kompost alebo sa splachovala do toalety, ako je to v prípade kukuričnej podstielky. Je tiež dobré vopred si zistiť názory na konkrétnu podstielku. Využitie skúseností iných ľudí vám môže pomôcť urobiť to najlepšie rozhodnutie pre vás a vybrať podstielku, ktorá najlepšie spĺňa uvedené kritériá a zároveň sa nadmerne nelepí na mačacie labky a nezraňuje ich - pohodlie mačky je prvoradé.

Preskúmajte rozmanitú ponuku substrátov do podstielky na báze kukurice

Vieme, aké rôznorodé sú potreby mačiek, a preto sme vytvorili širokú škálu podstielok, medzi ktorými nechýbajú ani substráty na báze kukurice. Ponúkame výrobky, ktoré sú šetrné k labkám zvierat. Nepoškodzujú ich a navyše sa na ne nelepia, čo zaručuje pohodlie nielen pre vašu mačku, ale aj pre vás. Zrná sa totiž nerozšíria mimo mačacej toalety. Ponúkame substráty, ktoré sú vyrobené z rastlinných zložiek, takže u citlivých zvierat nespôsobujú podráždenie ani alergické reakcie.

Záleží nám na pohodlí mačiek aj opatrovateľov. Sortiment sme zostavili tak, aby zahŕňal balenia podstielky rôznych veľkostí. Ak už má vaše zvieratko obľúbený substrát, môžete sa rozhodnúť pre vrece s objemom 25 l. Stále hľadáte podstielku, ktorú bude vaša mačka rada používať? Vyskúšajte menšie balenia, napríklad s objemom 6 litrov.

Vieme, že čoraz väčšiemu počtu ľudí záleží na životnom prostredí. Ak sa snažíte žiť podľa ekologických zásad, v našom sortimente nájdete výrobky, ktoré vám v tom pomôžu. Jedným z príkladov je kukuričné stelivo pre mačky Super Benek. Hrudky, ktoré sa vytvoria zo zŕn po kontakte s tekutinou, nemusíte vyhadzovať v malom plastovom vrecku do koša - tento substrát je kompostovateľný. Zníži sa tak množstvo odpadu, ktorý vyprodukujete.

Pozrite si našu ponuku a vyberte si účinný, pach pohlcujúci a k labkám vašej mačky šetrný kukuričný granulát. Recenzie na tento typ substrátu sú jednoznačné - oplatí sa vybrať!

IdoSell Trusted Reviews
4.73 / 5.00 7302 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-06-23
Super produkt, rýchle dodanie, spoľahlivý obchod
2024-06-22
Je to moja už asi 5obj.zamna spokojnosť, akurát krabice by mohli byť trošku pevnejšie..ináč spokojná
pixel