Uložiť do nákupného zoznamu
Vytvorenie nového nákupného zoznamu

Bengálska mačka

( počet produktov: 5 )

Bengálska mačka - plná dravej krásy

Bengálske mačky sú čoraz obľúbenejšie. Sú krásne, vyzerajú exoticky a zároveň ich povaha z nich robí skvelých spoločníkov pre ľudí. Nenechajte sa zmiasť ich dravým vzhľadom - sú to zvieratá, ktoré sú na človeka veľmi naviazané. Bengálske mačky sú mimoriadne aktívne bez ohľadu na svoj vek - leňošenie celé hodiny na ležovisku nie je pre ne. Tieto neuveriteľne pohyblivé zvieratá potrebujú zábavu a predovšetkým správnu výživu, aby zostali hravé a mali energiu na aktívne trávenie času.

V našom sortimente nájdete pre ne dokonale prispôsobené potraviny. Ide o produkty, ktoré uspokoja potreby malých leopardov a umožnia vám postarať sa o lesklú srsť zdobenú výrazným vzorom.

Mačky, ktoré vyzerajú ako miniatúrne verzie mäsožravcov, potrebujú výživu prispôsobenú ich potrebám. Bengálske krmivo pre mačky dokáže poskytnúť všetko, čo vaša mačka potrebuje, aby prosperovala, a môže sa používať ako základné krmivo. Takto budete mať istotu, že svoju mačku kŕmite tým, čo bolo pripravené špeciálne s ohľadom na vašu mačku.

Správne kŕmenie vašej mačky je základným aspektom starostlivosti o jej zdravie. Krmivo, ktoré dávate svojej mačke, by malo obsahovať veľa mäsa, byť bohaté na bielkoviny a živočíšne tuky, čo je zárukou dobrej kvality. Ak bude vaša mačka dostávať chutné a výživné krmivo, bude šťastná a plná energie po celý život, čo z nej urobí vynikajúceho domáceho spoločníka.

V našej ponuke nájdete kompletné krmivo pre bengálske mačky. Čo to znamená? Ide o kompletné produkty, ktoré môžu tvoriť základ každodennej stravy. Do jedálneho lístka nemusíte zavádzať nič iné. Kompletné krmivo totiž obsahuje všetky potrebné živiny a jeho kalorický obsah je prispôsobený potrebám vášho zvieraťa. Kompletnú a vyváženú stravu môžete, samozrejme, doplniť pamlskami, ktoré sú vhodné ako odmeny počas výcviku alebo jednoducho ako chutné občerstvenie.

Krmivo pre bengálske mačky - všetko, čo vaša mačka potrebuje

V našej ponuke nájdete suché krmivo pre bengálske mačky. Sú vhodné na podávanie. V miske môžete nechať porciu počas celého dňa a ani v horúcom dni sa krmivo nepokazí, ak ho zviera nezje celé hneď. Ak má byť suché krmivo základom stravy, nezabudnite zvlášť dbať na to, aby ste zvieraťu poskytli misku s čerstvou vodou. Správna hydratácia je dôležitá pre zdravie vašej mačky.

Krmivo pre bengálske mačky je vysokokvalitný výrobok, ktorý bol vyvinutý s ohľadom na špeciálne potreby tohto plemena. Má vysoký obsah mäsa a je veľmi chutné, vďaka čomu sa váš domáci miláčik bude často a s chuťou pozerať na misku. Vďaka nemu sa nebudete musieť obávať o jeho apetít. Suché krokety sú veľkosťou prispôsobené možnostiam vašej mačky a zároveň sa starajú o jej zuby.

Krmivo je k dispozícii v rôznych veľkostných baleniach, aby ste si mohli ľahšie vybrať množstvo, ktoré vyhovuje potrebám vašej mačky. Týmto spôsobom zachováte dobrú kvalitu krmiva bez toho, aby ste ho vystavili príliš dlhému skladovaniu v otvorenom balení. Tým sa zabezpečí, že vaša mačka dostane všetky potrebné nutričné hodnoty bez rizika tráviacich problémov. Môžete sa rozhodnúť pre menšie balenie - 400 g bude postačovať na to, aby ste dobre otestovali, či vašej bengálskej mačke krmivo vyhovuje. Ak sa chcete zásobiť na dlhší čas, vyberte si väčšie balenie, ktoré obsahuje napríklad 10 kg chrumiek. To sa výborne hodí aj vtedy, ak u vás doma žije viac ako jedna bengálska mačka. Chrumky môžete dať do špeciálnej nádoby a vydržia čerstvé ešte dlhšie.

Krmivo pre bengálske mačky - kŕmte svojho domáceho miláčika mäsožravcami

Ako všetky mačky, aj bengálske sú mäsožravce a zaslúžia si chutné jedlo. Poskytnete im ho, ak vyberiete kvalitné krmivo. Vždy sa riaďte predovšetkým zložením krmiva, pretože to určuje, či je hodné vašej pozornosti a chuti vašej mačky.

Suché krmivo pre bengálsku mačku by malo byť zdrojom živočíšnych bielkovín, ktoré sa pre ňu najlepšie vstrebávajú a sú oveľa hodnotnejšie ako rastlinné bielkoviny. Receptúra prispôsobená potrebám tohto aktívneho, štíhleho plemena mačiek im pomôže udržať si štíhlu postavu a zabrániť nadváhe. Zabezpečí tiež krásnu strakatú srsť. Krmivo totiž obsahuje omega 3 a omega 6 mastné kyseliny, ktoré podporujú zdravú kožu a dodávajú srsti lesk.

Bengálske mačky potrebujú správne množstvo bielkovín a tukov. Správne vyvážená strava im umožňuje udržať si správnu svalovú hmotu a dodáva týmto zvieratám energiu na ich charakteristický aktívny životný štýl. Primeraný obsah tuku tiež prispieva k udržaniu štíhlej postavy.

Výrobky pre bengálske mačky dostupné v tejto kategórii obsahujú špeciálne vybrané bielkoviny, ktoré udržiavajú trávenie bez problémov. Všimnite si tiež obsah prebiotík - tie podporujú rovnováhu črevnej bakteriálnej flóry. Obsahujú aj fruktooligosacharidy - tie stimulujú tráviaci systém a prispievajú k vstrebávaniu živín. Krmivo sa stará aj o správne fungovanie močových ciest vďaka vyváženému obsahu minerálnych látok.

IdoSell Trusted Reviews
4.73 / 5.00 7237 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-06-19
som opakovane spokojný so službami ARAZOO
2024-06-19
Veľmi dobre, pôvodný termín bol štvrtok, doručenie prebehlo v piatok.
pixel